Започнах с Фолиевата киселина

  • 5 786
  • 116
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 428
Аз я пия вече трети месец, а от този спряхме с "пазенето". Ще се радвам да се класираме и ние за септември. Пиши ме и мен.
Ние сме на абсолютно същия етап. Да видим към кои от нас съдбата ще бъде благосклонна и скоро ще се похвалят с  EFP

# 16
  • Мнения: 3 205
Аз я почнах преди месец, успоредно с бебеправенето. Ама вчера забравих, че съм пила сутринта и пих и вечерта. Да има.  Mr. Green После като се усетих, си четох едно конско  Mr. Green Така че, Бу, имаш съмишленички! Макар че една от тях е ужасно разсеяна  Flutter  
Ама аз само фолиевата забравям, основното от което стават бебетата винаги си спомням да го правим с Младен

# 17
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Накъде   без мен?  Joy Всъщност аз я започнах преди около две-три седмици, пиех я сутрин, обаче нещо не ми действаше добре-така че сега я гълтам вечер. Както казаха момичетата преди мен-нека сега се записваме и в най-скоро време да започнем да се отписваме една по една Praynig Няма да е зле да споделяме тук на кой как му влияе....

# 18
  • Мнения: 3 376
Така Simple Smile
Тъй като се надявам в първите дни на септември успешно да направим бебе номер 2, започнах да пия фолиева киселина от няколко дена.
Кой ще се присъедини към мен за този месец (септември)?
Миналата година, когато мислех, че септември ще правим бебето (но се отказахме впоследствие) Морена се присъедини Simple Smile Сега?
  bouquet
Тц, без мене. Аз съм още за юли Laughing Laughing Laughing

# 19
  • Мнения: 3 971
Здравейте!  bouquet
Отдавна само чета и днес се престраших да пиша Blush
Сватбата ни е през м.Август married така че сметаме да бебеправим през септември newsm08, ако дойде преди това- добре е дошло!
Така че и аз започвам от днес да пия!
Искам да пожелая на всички в най-скоро време EFP preggo

# 20
  • Мнения: 50
Zdraveite, da se prisuedinia i az kum vas. Pia folieva kiselina ot pochti 2 meseca ne suvsem redovno zashtoto vse zabraviam i sushto ot tolkova ne se pazim   Wink Tezi dni chakam da mi doide,no da vidim....Vse niamam turpenie da razbera i mi se iska da si kupia test....no shte pochakam oshte malko  Simple Smile

# 21
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
ЕЕЕЕИ, браво! Да се наслаждавате на бебеправенето 100 % Grinning Аз няма още да се присъединявам, че Мартин е по-малък с една година от Мая, но за края на 2006 се замисляме и ние  Wink

# 22
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Я, че хубава компания се заформи Simple Smile
Успех на всички!
Не, Моренка, този път няма да дам на заден ход Wink

# 23
  • Мнения: 634
Включете ме и мен към групичката Simple Smile
Аз пия фолиева от 1 месец, а 6те месеца въздържание от бебеправене изтичат точно в края на август...
Успех и много чертички в началото на октомври Praynig

# 24
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аз нямам възможност да се присъединя към групата - но много ми беше приятно да видя вашата групичка устремена към щастието  Wink някои и за втори път!
Желая успех...а аз ще формирам джедайски колектив по-нататък  Wink да съм сигурна, че ДАни е оздравял и ...  Mr. Green знам ли може да осъществя своята следваща мечта  Wink

# 25
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Аз няма да се присъединя към вас , по разбираеми причини.
Но искам да пожелая късмет, на всияка една от вас! Искам да изпитате онова прекрасно чувство от това че някой расте и живее във вас! Късмет на всички !
Чета ви и чакам само добри новини!

# 26
  • Мнения: 980
ЧАКАААААЙТЕЕЕЕ , къде беz мене. ooooh!
Нали съм на всяка манджа мерудия и накрая Загоритенджурка ама да се пиШа и аz. Laughing
Вече 2_3 седмици пия фолиевата. Досега не съм се усетила да съм zабравила ама честичко се питам "абе аz днес пих ли, не пих ли?" newsm78.  Чувствам се прекрасно. Laughing
Хайде zа септември.Мен и беz тогава най ме устройва, ама ако дойде бебо по рано много Ще се радвам Hug

# 27
  • Мнения: 2 849
хоп-троп и аз пия вече месец.дано съм от щастливките за септември.вие,момичета,на каква марка сте се спрели? newsm68 newsm44

# 28
  • Мнения: 6 472
Браво Бу!!!!!!! Успех на всички ви!!!!  bouquet
Аз този септември мисля да люпя, ноооо следващия мисля да се подготвя за 3-то мътене Grinning

# 29
  • Мнения: 980
.вие,момичета,на каква марка сте се спрели? newsm68 newsm44

неофолик 0,4 мг. Дето се пият веднъж на ден, че да не я мосля и таz джаджа ooooh! ooooh! Laughing Laughing Mr. Green Laughing

Общи условия

Активация на акаунт