Мънички сме ний родени и от Бог благословени

  • 18 185
  • 280
  •   1
Отговори
# 60
  • София,
  • Мнения: 4 267
Ох ГЕри как ме разсмя с тоя дупльо, чак се просълзих от умиление, но не бързай с питата, изчакай хубаво да тръгне. То нали и аз не направих, а то сега сме в начална позици, пак неще сама да ходи, но като ме държи е страшно стабилна Hug Но тя в момента си има друго приятно забавление, но го прави само с мен или с баща си, което е много странно  newsm78, държи се за нас и се изправя , пак сяда и пак се изправя и пъшка, дупи се и тя голям смях пада. Но се учудвам, че няма никакво доверие на мебелите изобщо я е страх да се хване за нещо различно от мен или татко и, даже с батко и е несигурна  newsm78. А също и се научи да се изправя от пълно легнало положение да седне, все едно прави коремна преса, това е хубаво нали  Hug
Иначе ние току що се връщаме от др. Куфарджиева, много ме успокои жената. Каза, че при нас засега състоянието клони към бронхиална астма, но все още нямаме такава, и затова започваме и ние Сингулера по веднъж на ден само вечер за няколко месеца да видим как ще потръгнат нещата. КАза че понеже тези състояния при нас са на вирусна основа, има много голяма вероятност като поотрасне и и укрепне организма да го израсте. Аз силно се надявам да е така Hug

# 61
  • Варна
  • Мнения: 965
Гери, не смея да се похваля, че сме добре - даже и уролога вчера беше доволен от напредъка с чурката. Вики беснее, играят с баща си. Сега го "тормози" - опитва се да го яхне и да му седне на главата - голям смях пада като се боричкат. А иначе днес поръчахме тортата - ще е класическа - с къщичка, че да има варианти и за следващите години (миналата година нали бяхме с 2 торти, та вариантите вече не са много - много си приличат тортите).
Много се надявам и при Мим40 нещата да са ОК, че нали вече не пише тук.
Гери, да нацелуваш дупльото.  Heart Eyes
Dundurela , дано намерите разрешение на нещата и спрете да правите кризи.  Hug

# 62
  • София,
  • Мнения: 4 267
НЕ си спомням дали съм Ви споменавала, но при нас се получава следното - Криза или пристъп - ЗЪБ, и сега имаме зъб, незнам дали е съвпадение, но ми се струва, че има някаква връзка. Дано като ни избият всички зъби да се приключи с пристъпите. Hug
ВИки76 Hug благодаря!

# 63
  • Мнения: 729
Честит празник на именниците и от нас! /доста Викита има май Grinning/

Аз от доста време не съм влизала тук, ама тези дни съм малко болна... От вглеждане в децата и воденето им по доктори насам-натам, не си обърнах внимание, уж безобидно подкашляне, а то се оказа бронхит, та сега съм на АБ.
Ели днес я водих на на преглед при спец. "уши, нос, гърло", но ще трябва да изчакаме три дни без да слагаме някакви капки в нослето и тогава ще вземе секрет за микробиологично изследване. Тази нейна хрема вече продължава 18-ти ден и нощите са ни кошмарни.

Дундурела, послушах те и изхвърлих Низитата, никакъв ефект от нея. Дано Вероничка скоро се оправи и всичко се окаже, че е просто от зъбките. А Сингулера по ЗК ли го взимате? Знам, че е доста скъп.
hellche, дечицата са ти прекрасни.  Heart Eyes

# 64
  • София,
  • Мнения: 4 267
ДА СИнгулера е по ЗК иначе струва майка си и баща си  Confused, то затова се и налага да се диспансеризират повечето дечица, дори да не са с окончателна диагноза, но май по добре така от колкото да страдат. Аз утре трябва да купя рецептурна книжка и да я носа педи да я попълни, от там да се подпечата в здравната каса и после педи вече да изпише лекарството и  .... дълга и широка, надявам се поне да стане скоро, а не да получим пак някой пристъп.  Embarassed
tanita преди да Ви вземат секрета, няма да и пръскаш нищо в носа, нито да го чистиш, като станете сутринта нищо не прави, че иначе може секрета да не покаже нищо. Дано все пак да се установи от какво е и бързо да се оправяте! Hug

# 65
  • Мнения: 1 685
Ако слушкате ,следобед ще сервирам и по едно за майките Mr. Green Joy
   Hug Mr. Green
Това значи ли ,че не сме послушни днес?Viki i mama ,айде дай да му цапнем по-едно ,кво толкова    Wink

# 66
  • Мнения: 729
Дундурела, благодаря ти  Hug Искам вече всичко да се изясни, защото съм станала едно кълбо от нерви, та и аз самата не мога да се търпя Mr. Green
А този Сингулер Слави го беше пил в продължение на 8 месеца, сега е само на Фликсотид. И той е с бронхиална астма, уж доказана, ама все нещо се съмнявам дали е точно така.

# 67
  • Мнения: 3 914
Ако слушкате ,следобед ще сервирам и по едно за майките Mr. Green Joy
   Hug Mr. Green
Това значи ли ,че не сме послушни днес?Viki i mama ,айде дай да му цапнем по-едно ,кво толкова    Wink
Ами помислете си де Mr. Green Joy




# 68
Привет и от нас!
Не можах да ви почерпя за рожденния ден на Стефи,но бяхме в болница с пневмония. Беше голям кошмар #Crazy. Ще помним първия си рожден ден.

# 69
Здравейте пак и от мен,ама вие още ли му мислите я какви коктейли ни е сервирала Вики и мама.
Днес звънях за резултатите от секрета на Вики и ми казаха,че няма проблем,но никой не изчака 3дни без капки и чистене?????Явно не мога да съм спокойна с тези доктори,ще помоля педи-то да й направи пак,иначе сме доста добре,да не чуе дявола PraynigДондурела радвам се,че си се по успокоила,айде всички да оздравявате,че идват празници,да им се насладим като хората Hug

# 70
  • София,
  • Мнения: 4 267
О, МИмчето, много съжаляваме, наистина е ужасно, милото сладко момиченце. Не мога да си обясня, защо все нашите дечица ги сполетяват лошите болести, колкото и да ги пазим, все нещо ги хваща. Дано Стефи се оправи скоро и да нямате повече проблеми и да е жива и здрава и много да ви радва! Hug

ХА сега да Ви кажа и ДОбро утро! Я първо на закуска пък после кафето,  Winkкакво ще кажете, започнахте ли да се облизвате? Вкусно е нали!

Ето и кафето!

А това е за Стефи и за МАма!

# 71
  • Мнения: 1 685
 HugЗдравейте!Мимче, лоша работа,на празника на детето да сте в болница и то ,с  пневмония.Как е  сега Стефи?Гушни я от леля Гера Wink

# 72
Добър ден,Гери май само ти си тук(аз така или иначе никога не ви засичам:)Исках да ви кажа,че разглеждах албума с бебоците и просто нямам думи.Всичките са толкова сладки и красиви,че ми иде да ги намачка HugНадявам се нямате нищо против качих и някой наши снимки,всъщност още се качват,че с моя нет Sad
Лек ден на всички и да знаете,че се  Praynigвсеки ден за дечицата ни,да изкарат тази зима без повече проблеми.
изявявам желание,когато са ни здрави децата да направиме една форумска сбирка,че с тези сладкиши и кафета дето ме изкушавате постоянно Party Wink

# 73
  • София
  • Мнения: 1 711
Мимчо, много неприятно наистина, точно на празника  Hug Как е сега сладкото порастнало момиче? Много целувки и прегръдки от нас тримата  Hug Hug Hug newsm51
Дундурела и аз се чудя, защо все на нашите дечица....  Thinking Дали защото са мънички... но пък те вече не са толкова малки... оф... айде стига вече с тези болести...  Crossing Arms да се махат и да не ни доближават повече...

# 74
  • Мнения: 1 685
Жоро, има много малко снимки в албума и сега мисля и аз да кача някоя :hug:Hellche,как са Дани и Лори?Много сладки муцунки имат Wink     Айде ,качих някоя снимчица на Жоро като бебе Grinning

Последна редакция: ср, 12 ное 2008, 13:18 от GERI844

Общи условия

Активация на акаунт