ДЕТСКИ АПРЕСКИ

  • 33 590
  • 104
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 294
В Хиполенд също има  Peace

# 46
  • Мнения: 480
Angel_Dust , тези нашите не запарват, крачето е топло, но не потно. Тия дето запарват (и миришат!) са от другите...  Grinning

mam@, ето снимки: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9038799  Grinning

# 47
  • София
  • Мнения: 2 296
Купихме на малкия апрески на К&К миналата седмица от 33лв. имаше и изцяло гумени от 37 лв.нашите са 24№.
Изпробвахме ги на първия сняг.Страхотни са-топлят,но не изпотяват крачето,само по чорапогащник ги обувам,засега.

# 48
# 49
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
Купихме на малкия апрески на К&К миналата седмица от 33лв. имаше и изцяло гумени от 37 лв.нашите са 24№.
Изпробвахме ги на първия сняг.Страхотни са-топлят,но не изпотяват крачето,само по чорапогащник ги обувам,засега.

От къде?

# 50
  • София
  • Мнения: 1 456
Evka, за кои ботушки говориш?Би ли дала снимка!
Защото ако е за същите за които пиша по-долу нещо не ми се вързва! newsm78

E, аз си мислих, че сме се подготвили за зимата, щот купих още през октомри- Детски апрески Нурия на Колев и Колев.
Ето

Вчера на първия сняг ги изпробвахме....и след буквално десет крачки в мокрия сняг детето каза, че крачетата са  й мокри.
Свалих ботушчето и не мокро, а подгизнало......направо побеснях! #Cussing out
Няма начин да е влезла вода от някъде защото беше
със плътен ски екип /изпробван/
Интересното беше, че само едното краче подгизнало беше, а другото леко мокро. Но и двете крачета бяха много студени, въпреки впечатлението което създава ботушчето, че е топло.

Изпратих едно гневно писмо до КиК, но не очаквам да се впечатлят.

Та в последния момент  каквото намерим ще купим.
Спрях се на Викиниг или Рихтер, пък да видим какво ще намерим.
 

# 51
  • София
  • Мнения: 2 296
От магазина на Колев и Колев в Скай сити. Peace

Муци,да не би да е дефектен ботуша?Направо им го носи за рекламация! #Cussing out
Да,нашите са същите и съм много доволна.Носи ги едва седмица,но вчера и днес в снега нямаме проблеми. Thinking
Ето ги-

# 52
  • Мнения: 1 561
Ние купихме от SLS невероятни апрески за сина ни, от норвежката фирма Viking: http://www.vikingfootwear.com/default.aspx?aid=9071597
Намат аналог просто...
Не мога да дам линк, но като се отиде на All models и се избере Kids, на трета страница на детските модели са и нашите - едни сиви.
Много искам да вземем и за щерката, но нямаше момичешки модели, не внасят всички модели в България.

Колко струват?Страхотно изглеждат.
Чудех се за моделите на Колев и Колев, но тези ме впечатлиха мнооого.Казвайте сега къде има момичешки модели?

# 53
  • Мнения: X
Ние купихме от SLS невероятни апрески за сина ни, от норвежката фирма Viking: http://www.vikingfootwear.com/default.aspx?aid=9071597
Намат аналог просто...
Не мога да дам линк, но като се отиде на All models и се избере Kids, на трета страница на детските модели са и нашите - едни сиви.
Много искам да вземем и за щерката, но нямаше момичешки модели, не внасят всички модели в България.

Колко струват?Страхотно изглеждат.
Чудех се за моделите на Колев и Колев, но тези ме впечатлиха мнооого.Казвайте сега къде има момичешки модели?


Вече има само единични номера и то само 1-2 модела. Всичко се е разграбило. Отидох вчера да взема и за щерката едни - никакви нямаше нейния номер. Sad
Иначе, детски модели Викинг има само в SLS на бул.Черни връх 59

# 54
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
И аз се връщам от обиколка в Принцес аутлета няма нищо само съвсем малки номера 2-3 модела, в Комсед е същото, само че са номера над 27 в наличност, а на Колев и Колев са останали само 19 номер.

# 55
  • Мнения: 907
Знам си аз, че трябва да се пазарува предварително Mr. Green
В най-скоро време ще отида до SLS да видя останали ли са някакви апрески като за моето момиче.
Мислех да й купя Сандик или Колев и Колев, но вашите постове ме разколебаха.

# 56
  • Мнения: 5 255
Купихме от SLS  Wink
Има избор и цветове.

# 57
  • София
  • Мнения: 1 456
Да ви кажа само, че нашите апрески се
оказаха дефектни.
Та сега ще ми ги заменят за
други и дано нямаме  проблеми повече.  Hug

# 58
  • Мнения: X
Днес взехме едни ботушки на Капчица, вътре са с каракул. Доста се чудих за апрески, но коментираните са доста скъпички, а по- евтините изобщо не ми вдъхват доверие. Как мислите, кожените ботушки на Капчица ще пропускат ли? Не съм далеч от идеята, че може да се наложи да купувам още ботуши, но...споделете опита си, да знам какво да очаквам.

# 59
  • София
  • Мнения: 1 715
Цвети, цяло лято изкарахме със сандалки на Капчица. Впечатлението ми е, че са много качествени - накрая не искаше да се разделя с тях Laughing. С мека подметка са.  Харесах техни зелени ботушки за Алекс Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт