Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

Пловдив

Здравейте мама! Знам ,че ще ме упрекнете , но все пак да попитам. Реших да давам на моето момиченце кисело мляко , но се чудя кога да и го давам . Като самостоятелна закуска примерно към 10 или като десерт на обед след пюрето , или следобед. Моля споделете как давахте , като имате предвид, че не желая да замествам цяло хранене , а просто за разнообразие
Цитирай

По-добре на тази възраст да разнообразиш с плод, вместо кисело мляко незнайно какво съдържащо Crazy Аз лично кис.мляко дадох след годинката.
Цитирай
КИСЕЛО МЛЯКО особена на 6 месеца- недей мила, не се знае какво имат, познати са ми казвали че могат от мазнина и вода да направят кис.мляко ако кмлякото го купуваш от познати и го заквасваш по става..
моят син например е на 11 мес и половина и до сега съм му давала наи много 3-4 пъти кис мляко и то когато не му се яде /я зуби , я неразположение от темп./
боря се с всички от семейството за това мляко и не само за него....
Цитирай

Някъде там...

Абсолютно подкрепям горните мнения. За разнообразие можеш да предложиш на детето плод, или да му направиш кремче с АМ /ако толкова държиш на разнообразието/, а не кисело мляко с неизвестно съдържание.
Цитирай

София

До годинката давах само и единствено бебешки йогурти! Ако толкова те влече, давай поне тях.
Цитирай

Стара Загора

От 8-я месец давам всякакво кисело мляко
Цитирай

И аз на 6м. не съм давала кисело мляко ,тогава тепърва започнах захранване.И аз те съветвам да поизчакаш няколко месеца
Цитирай

There I was on a July morning ...

Кисело мляко дадох на децата си чак около годинката. Съветвам те да не бързаш.
Цитирай

София

Аз киселото мляко го дадох към годинка.
Цитирай

В полето на неограничените възможности.

Използвай търсачката!!!! Peace
Цитирай

Софее

Разнообразявай му с йогурти, има много хубави за след 6 м.
Цитирай

Белгия/София

На 6 месеца както и да го даваш, все ще е грешка. Иначе - когато искаш  Peace
Цитирай

кис. мляко предложих малко преди годинката.
Цитирай

София

Аз бих го предложила за следобедна закуска.
Цитирай

оле, недей !
Опитай с Йогортите,които са на пазара на Хипп например, има закуска с йогурт и кайсии , която е супер ! и на мен ми харесва Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора