Клуб "Без грим, без токчета, без ролки" 8

  • 21 621
  • 306
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 839
Чорапогащници нося, предимно черни. По едно време се бях вманиачила на тази тема и си бях накупила сумати шарени, фигурални, дупчести и какви ли не, чак ми правиха забележка за тях в училище. Силиконовите чорапи също харесвам, секси са, но нещо не се задържат много на краката ми и по някое време започват да се свличат надолу, ако съм с рокля. Затова не ги предпочитам.

# 16
  • Мнения: 281
За да се запиша  Grinning, ще кажа, че правилната дума е "чорапогащи", а не "чорапогащник".  Grinning

Не нося чорапогащи.

Последна редакция: вт, 11 ное 2008, 09:05 от Мария Лу

# 17
  • Мнения: 4 300
Някоя добра душа ще може ли да ме замери с няколко снимчици на плътен чорапогаЩ (дори може и шарен) с пола? Имам голям мерак да нося подобна комбинация, сега ми е паднал и случай, докато съм все още безделница, но фантазията ми не работи.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Да се запиша и аз в новата темичка....  Hug

Чорапогащи нося рядко, защото и пола и рокля нося рядко. Единствено студа може да ме принуди да сложа под панталон. От тях цялата се наелектризирам и усещането е неприятно. Иначе харесвам едноцветни с фигури разни!
И на клиновете нещо не съм супер фен, но си купих 1-2,за една туника.
Обичам обаче много чорапки 3/4 /така наречените от мен страстоубийки /  и дълги, във всякакви цветове и комбинации, плътни и тънки.

# 19
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Някоя добра душа ще може ли да ме замери с няколко снимчици на плътен чорапогаЩ (дори може и шарен) с пола? Имам голям мерак да нося подобна комбинация, сега ми е паднал и случай, докато съм все още безделница, но фантазията ми не работи.


Рокси, ето ме мен - добрата душа  bowuu

Заповядай тука има доста да разглеждаш, нещата са качествени, има ги и в България  Peace

http://www.goldenpointonline.com/UGL0000201.asp

# 20
  • Мнения: 5 877
Някоя добра душа ще може ли да ме замери с няколко снимчици на плътен чорапогаЩ (дори може и шарен) с пола? Имам голям мерак да нося подобна комбинация, сега ми е паднал и случай, докато съм все още безделница, но фантазията ми не работи.

Замер!
http://material-g.blogspot.com/2008/07/fall-2008-tights.html
А ако някой може да ме упъти откъде да си купя чорапогащник на шотландско каре, ще съм много признателна.

# 21
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Нося чорапогащи, когато съм с пола (без лятото, естествено).
Ако са тънки - то тр. да са изчистени, без разните му там шарки и прочие дрънкулки по тях.

Много обичам комбинацията пъстри плътни чорапогащи с дънкова пола. Често се обличам така (малко "неизживяно детство", но пък ми харесва Blush)

# 22
  • София
  • Мнения: 561
Харесвам шарени чорапогащи, но в тъмни, убити или по-меки тонове. Харесвам на пример на черно-бели раета , съчетавам с дънкова пола Simple Smile Но за работа ми се налага да обуя и нормален тънък чорапогащник - най-често избирам черен или графитен. Обичам и чорапи със силикон. за по - топлото време

чорапогащи без пола не нося

# 23
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
А ако някой може да ме упъти откъде да си купя чорапогащник на шотландско каре, ще съм много признателна.
В "Севън Секъндс" може да има, казаха. Още не съм ходила (хем имам магазин наблизо Confused).

# 24
  • Мнения: 1 305
Малий, човек докато се завърти и нова тема, вече на две страници.
Лу, много готина рокличката в средата от края на предната тема! Пфу, не нося рокли! Мисля, че това отговаря и на въпроса за чорапогащите.
Виж нося обаче много 3/4 панталони и съответно ми трябват чорапи до над коляното. В телесен цвят, не шарени. И без силикон само на ластик.

# 25
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Лу, много готина рокличката в средата от края на предната тема! Пфу, не нося рокли! Мисля, че това отговаря и на въпроса за чорапогащите.
Виж нося обаче много 3/4 панталони и съответно ми трябват чорапи до над коляното. В телесен цвят, не шарени. И без силикон само на ластик.

Dame и мен много ми допада. Ето още малко от същото:



Това последното, е доста интересн нюанс на жълтото, не знам дали бих се осмелила да го сложа  Thinking

# 26
  • Мнения: 1 547
Не мога да не ви покажа находките си от днес. Случайно попаднах, но тутакси се влюбих в това, това, още и още. Айде, наздраве  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 22 432
Много хубави неща сте показали момичета. )))

crazy chick, страхотни са пуловерите. )) Аз много харесвам такива плетени пуловери, но според мен човек трябва да е доста слаб, за да ги носи. Обличала съм такъв и приличам съвсем на прасенце. ))) Хич не ми отива. )))


Аз пък сега се пресетих да ви попитам за бельото - сутиени, корсети, бикини, боксерки, прашки.... и малко показно да направите, кой какво харесва. ))))

# 28
  • Мнения: 620
Наздраве с тъмна бира!
Последното - търсеното несъвършенство в съчетаването на цветовете го "разчупва".

# 29
  • Мнения: 3 521

 Shocked Лелеее. Трепач! Всичките модели до един ги искам - точно както са по снимките. От-до.

Много харесвам поли като първата показана от Лу - като на трогателна госпожица от 40те. Когато видя такава дрешка и в главата ми зазвучава суинг.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт