Режимът на д-р Ори Хофмеклер 6

  • 19 360
  • 377
  •   1
Отговори
# 375
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Desert`Rose ,добре дошла welcome!Аз свалих 6 кг. с режима миналата година, задържах ги успешно, но по празниците прекалих и сега пак ще го започвам Crazy.Чудиш се защо вечерята е основното ядене в нашия режим, а е най- лекото в другите?На първа страница на темата има в превод част от книгата на д-р Ори, там е обяснено защо вечерното хранене е основното, а и нали трябва да има режим и за тези, които по една или друга причина се хранят основно вечер Wink.През деня първите няколко дни освен плодовете може да хапваш нискомаслено кисело мляко, салата, това е важно, за да се адаптира организма към приемането на по-малко калории през деня, на вечеря хапваш каквото поискаш, но спазваш последователността - голяма салата, протеини, въглехидрати.Ако не съм отговорила на някои от въпросите ти или пък съм била неясна - питай, аз обичам да отговарям Heart Eyes.Режимът е много приятен, а мекичките и други подобни вкусотии ще трябва да ги пазиш за вечерята Flutter.И аз лесно се поддавам на вкусотии, докато бях на режима първият път се успокоявах, че каквото и да ме съблазни, ще го хапна на вечеря Wink.Благодаря ти за кафето Hug.

mery_79 ,да пратиш снимка на картината , сигурно е много красива  Hug.

gvendolin_7 ,mery_79 ,Цветомира,Jerry F - Hug Hug Hug Hug!

Аз съм на работа днес, затова се включвам така късно. По нататък пак ще пиша , ако ми се отдаде възможност.

Пожелавам ви приятен ден Hug  bouquet Hug!

# 376
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Заповядайте в новата тема : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=364408.new#new

# 377
  • Мнения: 4

За билковата смес нищо не мога да ти кажа, не съм пробвала нито тази, нито друга - скептична съм към подобни препарати.Ти си пробвай , ако искаш - ако не помогне, поне няма да навреди, нали са билки.
Ака започнеш режима , пиши, ще се подкрепяме Hug.



Ама как - аз стартирах! От 14.01., сряда, съм в клуба  Flutter
Да видим този петък ще има ли известно отклонение надолу  Blush

  bouquet хубава седмица на всички дами!

Общи условия

Активация на акаунт