Режимът на д-р Ори Хофмеклер 6

  • 19 359
  • 377
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 149
Привет Hug
Къде се губите момичета?,надявам се по тренировки и разходки,а не около хладилника Laughing
Йоана спи и аз използвам да се ровя из нета и да си пия кафето на спокойствие Party
Чакам я да стане и да излизаме по задачки.Времето се пооправи,грехна слънце,ще го използваме максимално Wink
Лек ден   love001

# 46
  • Мнения: 4 406
Здравейте момичета   bouquet
От няколко дни не съм писала. Три дни вече ми е омаяно, отидох на лекар и ми откриха проблеми с кръвното, което ми е странно, понеже винаги ми е било ниско.
Айде да се потрудя, че имам много работа и после пак ще пиша

приятен ден на всички  bouquet

# 47
  • Мнения: 487
Здравейте,в нас всички кихат и подсмърчат,само аз одържам фронта mery_79 блазе ти за разходките,тук при нас вятър,студено е направо съм изтрещяла само в къщи,добре че си открадвам по час за тренировки иначе незнам Jerry F за какви проблеми говориш да не си го вдигнала кръвното,оправяй се по бързо   bouquetЛек и усмихнат ден

                                 

# 48
  • Мнения: 257
Момичета, здравейте Hug
Отдавна не съм ви писала, но редовно ви чета!
Днес имам повод да почерпя- остарях с още една година.
Ето скромна виртуална почерпка:


Иначе аз си запазвам постигнатото- 55 кг, макар че на гали прекалявам. И довечера ще правя гала Heart Eyes, но утре ще компенсирам с протеинов четвъртък.
Прегръдки на всички. Hug
Оставям ви , че и двете ми момичета кашлят и са в къщи.
Приятен ден!

# 49
  • Мнения: 487
PEPANP честит празник да си жива и здрава много късмет и семейно щастие ще се възползвам от почерпката,защото не съм на никакъв режим в момента  Blushбързо оздравяване на момичетата

                                   

# 50
  • Мнения: 4 406
                                                  PEPANP да си ни здрава обичана и щастлива
                         много радост на теб и на семейството

                                                                       

И аз ще се почерпя. Вчера установих, че съм отслабнала, не много, но все пак достатъчно и днес от щастие съм само на нережмни неща
Приятна вечер на всички

# 51
  • Мнения: 2 149
PEPANP, честит рожден ден.Замина си още една годинка,поумня,не остаря Wink
Желая ти здраве, защото без него
нищо друго няма значение,
несекващ стремеж към знание,
защото то ще те научи как да постигнеш предното
и как да се пазиш от бедите на следващото пожелание
любов, защото това е достатъчно добра цел в живота.

# 52
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
PEPANP , честит рожден ден!

                                               


Пожелавам ти много здраве, щастие , късмет и любов Hug!

Jerry F , не се тревожи за кръвното, сега има таблетки, които нямат никакви странични ефекти и нежно контролират кръвното налягане.Когато е под контрол не е проблем кръвното , бабата на съпруга ми е с високо кръвно от 30-годишна, сега е на 83 Heart Eyes.

На работа съм, ставам, ако мога по- късно пак ще пиша.

Чао за сега.

Приятен ден Hug  bouquet Hug!

# 53
  • Мнения: 257
Момичета, благодаря за пожеланията!
Много сте мили всички!
Сега отивам да се развихрям, че всичко мен чака!

# 54
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Добро утро Hug!

Аз вече изпих едно кафе , ето и за вас Flutter:

                                 

PEPANP , още ли си на Дюкан? В коя фаза си и колко килца пребори?

Аз вчера се прибрах много уморена от работа, едва изчаках децата да си легнат и аз след тях Crazy.А сега ме чака домашен фитнес, направо не знам от къде да започна ooooh!.

Така и не разбрах защо ми стана така гадно на стомаха преди няколко дни - от 90-дневната ли, или пък вирус някакъв newsm78.Като се замисля най-добре си се чувствах като си спазвах нашия си режим, ще изчакам да мине рожденния ден на каката и пак си го почвам Crazy.

От работата са резервирали места за 30- ти декември, от работата на скъпият пък за 18 / падам се нощна смяна, ще трябва да търся кой да ми я вземе newsm78/ - много купони се очертават, за парцалки трябва да мисля Joy.

Вие ще купонясвате ли с вашите колеги?

Чао за сега.

Пожелавам ви приятен ден Hug  bouquet Hug!

# 55
  • Мнения: 4 406
Здравейте,
Аелис мерси за кафенцето
От мен един обяд

Аелис  в рамките на майтапа да няма друга причина за умората и гаденето или да не споменавам  #2gunfire
Завиждам за купоните, на които ще ходиш. Правехме до миналата година. Сега останахме аз, шефа и мъжа ми тук в секцията. Пък и да се съберем едни тъпи разкази ще трябва да слушам newsm09. Иначе парцалките са задължителни. Едно хубаво палтенце си харесах, но времето беше много лошо и с мъжа ми не исках да пазарувам. Довечера ще го гледам и дано има и други цветове, че беше бяло.
Тези дни ми попадна "оризова диета" и реших да я пробвам. В нея се яде 1 лъжица ориз сутрин, после плодове и зеленчуци, а вечер до 19 трябва да се хапва.
Приятен ден на всички


# 56
  • Мнения: 487
Jerry F дай повече инфо за оризовата диета,колко се сваля,колко дни и тн.Нали знаеш че аз всичко пробвам защо не и това  Joy

# 57
  • Мнения: 4 406
Цветомира, ето я
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=109787

Не можах да я изчета цялата за резултата, нещо нета ми е ужасен
Поне няма да ни навреди  Joy като някои други измислици

# 58
  • Мнения: 487
Jerry F благодаря,няма нищо сложно ще пробвам,само да нямам проблем с  smile3550аз и без това имам и пия всяка вечер зелен чай.Ако не забравя ще почна от утре  Joy

# 59
  • Мнения: 257
Аелис, на финала на 3-та фаза съм, преборих общо 5 кг Mr. Green, но най- важното за мен е , че вече месец си ги поддържам, а не като преди всеки ден  + - 2 кг.Даже в трета фаза продължих да свалям, макар че си хапвам плодове, хляб , а на  гали просто се уливам, все едно съм държана на въже Mr. Green
Цветомира, и аз боря проблемите във wc със зелен чай и плодове сутрин, но не на гладно.
Jerry, страхотен обяд си спретнала, жалко че днес ми е протеинов, но утре Heart Eyes
Малките продължават да кашлят вече седмица, някой ако знае, да каже някоя бабешка рецепта за кашлица Praynig
Хайде лека вечер!

Общи условия

Активация на акаунт