Поради каква причина си забранявате ЛС-та?

  • 2 685
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Разгледайте си  профилите внимателно,всичко си пише 

Много ти благодаря, страшно ми помогна. Rolling Eyes

# 46
  • София
  • Мнения: 1 783
На мен ми стана много гадно, когато една потребителка, разбрала недоразрала ккаво съм написала и решила, че я нападам в една тема. Пък аз бях на нейното мнение. И тя ми изпрати отвратително и злобно  ЛС. Реших да и пиша, че  е сбъркала  и опс - Потребителката Х си забранила ЛС-тата. Постнах отговора в темата, с уточнение защо.

Та процедурно предлагам, сега се сетих за това, който си забранява ЛС-тата, да не може  и да изпраща такива.
Сега видях, че и Малена е написала същото.

# 47
  • Мнения: 3 034
само веднъж съм забранявала и то само от една конкретна потребителка - закъснях, Татти я замрази завинаги само няколко минути по-късно  Laughing но тя си беше за забрана  Crazy получавала съм страхотни ЛС, много ме радват  Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 18 679
Веднъж преди години една кокошка, която си остава единственият потребител на този форум, който ще нарека "кокошка", ми пускаше заплахи Shocked За физическа саморазправа #Crazy Реших, че нещо не е добре с главата и мисля, че си забраних лс-тата от нея. Поне мисля...Не помня вече, толкова отдавна беше. Добре, че спря да пише. Голямо ку-ку Tired

# 49
  • Мнения: 4 390
как го правите този номер?  Thinking
Не, че искам да го ползвам, ама не можах да го открия, що тъй?!

Профил - Настройки лични съобщения - Списък на Игнориране:
Добавяй по едно потребителско име на всеки ред.
Въведи * за да игнорираш всички съобщения.[/quote]
 


# 50
Ето тук питат разни неща бгмамите  от сорта :

Защо ми изтрихте темата за сладкарството???????????????

Имам оплакване и потребител!!!!!!

Има цял подфорум, в който можете да си разговаряте с модератори, да прочетете правилата и подобни разни, скучни указания и неща.



Правила, условия и указания

http://www.bg-mamma.com/index.php?board=21.0

Последна редакция: чт, 13 ное 2008, 00:30 от пловдивчанка

# 51
  • Мнения: 6 323
Аз от време на време си забранявам получаването на лични.
Ежедневно получавам изключителен голям брой лични съобщения (понякога до 100), като голяма част от тях са с питанки, чиито отговори ги има в Правила, условия и указания (любимата ми например - защо не ми се увеличава броят на публикациите  Mr. Green ) или пък по грешка изпратени като ЛС въпроси и теми за дискусия, вместо публикувани като теми.

По принцип гледам да отговарям на всички (понякога се случва без да искам да пропусна някое, за което се извинявам), но когато съм в период с много ангажименти и силен недостиг на време, предпочитам да забраня тази опция, така че да не се ядосват хората, че ми пращат съобщения, а аз не отговарям.

# 52
  • Мнения: 3 634
Mamma, аз ако съм, ще махна изобщо ранговете! На мен ми писна да ги чета тези с броя на публикациите, а на вас как не ви омръзна да им отговаряте... Laughing

# 53
  • Мнения: 2 386
Моите сами се забраняват. Малка поща с голям наплив.  Crazy

Мамма, ЧРД с леко закъснение! Здраве и здрави нерви от мен.  Grinning

# 54
  • София
  • Мнения: 2 430
Имам само една съфорумка на която съм забранила ЛС.
Не я познавам,нито сме се засичали в дадена тема .В началото си помислих,че е грешка,когато ми прати ЛС,но после се оказа,че не е .Мисля си,че е една и съща потребителка с две регистрации,защото защитаваше "другата",като ми изпращаше "мили" ЛС.
П.П. За протокола с "другата" имахме различни виждания относно темата й за спермчетата,които слюнката ги убивала,а тя искала да забременее Mr. Green

# 55
  • Мнения: 4 447
Моите ЛС не са забранени.
Обикновено обичам да казвам аз последната си дума и тогава - игнор.
Голям кеф е.  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 56
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
 Grinning  Специално влязох в профила си да проверя, дали не съм ги забранила без да разбера, че доста отдавна не съм получавала ЛС. Много обичам ,когато ми излезе прозорчето и не бих си забранила ЛС.

Общи условия

Активация на акаунт