липосукция на корем

  • 1 627
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте момичета,ако има някоя от вас която си е правила вече липосукция на корем нека сподели резултата,има ли видима разлика?Говоря за корем по-точно увиснала кожа и сланинка вследствие на  2 раждания,което не се маха ни със спорт ни с диети.Ще съм ви много багодарна.Доктора дори казва,че няма нужда от абдоминопластика.Има ли голям риск?

# 1
  • Мнения: 0
Здравй да ти кажа честно аз съм се замисляла , обаче ме е стах. Това си е вид операция и не се знае може да има и неприятни последици. Отказах се и не съжалявам , защтото страх лозе пази., има и други начини,ще ги опитам и се надявам да се справя .Не знам дали има риск,но за мене това си е операция и здрав човек да се подложи на нещо такова ........... не е добра идея.Надявам се да вземеш правилното решение ......и да сум ти била полезна .

# 2
  • Мнения: 4
Благодаря ти elviti много.Аз също като теб много се навих,но и много ме е страх.Аз обаче имам едно малко коремче от сланинки вследствие на 2 раждания,което се забелязва като седя само ,но всеки път като сядам трябва да го "загаща"за да не ми излиза от дънките.Спортувам,правя диети не се маха и затова се замислям за липосукция.Миналата година дори ходих при доктора,направиха ми изследвания,видях се и с анестезиолога,имах и ден за интервенция и накрая се отказах и сега след толкова спорт се отчаях,че не се маха корема и затова пак се замислих за липосукция.Никоя ли мама не си е правила да даде мнение?

Общи условия

Активация на акаунт