Какви каши са любими на вашите бебчета?

  • 3 895
  • 77
  •   1
Отговори
  • София-Света Троица
  • Мнения: 207
Моето засега е яло само Милупа-Ориз и Ябълка и Морков,както и една Лека Нощ.Ама той така лапа с кеф че се чудя вече кое му е любимо и има ли такова въобще..Май май всичко му е любимо.Та колебанията ми са какви каши да купя след като свършим Ябълката с Морков Simple Smile

# 1
  • Мнения: 498
Нашата любима каша беше бисквитената на Хумана

# 2
  • Мнения: 27 524
На 6 месеца - каквито предложа  Wink Grinning
А иначе доскоро и сега - бананова, бананова, бананова на Хумана. Само нея, нон стоп и всеки ден  Tired Simple Smile

# 3
  • Мнения: 552
Синът ми яде една на Хумана-ябълки и банани,на Хип-кашите в бурканче,а тези на Милупа-всичките не са му по вкуса/най-вече заради консистенцията/.
Но му купи нещо,с което вече си захранила или решиш,че му е време на детето да яде Peace

# 4
  • Мнения: 4 433
бананова Peace

# 5
  • Мнения: 1 572
бананова и бисквитена на Милупа , а Хипп плодовете изобщо не искаше и да чуе за тях

# 6
  • Мнения: 493
Любимата е бананова или банан в комбинация с друг плод Peace
По принцип не ми е отказвал никоя досега,но банановите предпочита  Grinning

# 7
  • София
  • Мнения: 6 962
Банановата, Страчиатела и тази с ориз- всичките са на Милупа Peace

# 8
  • в белята
  • Мнения: 536
Единсвената каша ,която признава за ядене е оризовата и то само на Нестле и то без да слагам нищо допълнително в нея и приготвена без млеко #Crazy #Crazy #CrazyВсякакви други каши или тази забъркана с пюрета заминават за боклука  newsm78 newsm78 newsm78

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Всичките са и любими Hug

# 10
  • Мнения: 4 335
Моя не е много по кашите,но сякаш най-харесва бнановата Peace

# 11
  • Мнения: 3 993
Gugalinka, знаеш,че моята дъщеря не е много по кашите, хем ги давам смесени с плодово пюре. Досега е опитала само 2 вида: банановата на Милупа (оризова основа), а другата е на Хип - Лека нощ с ябълки и копър. От двете харесва повече втората на Хип. След като свършат тези две каши у нас, смятам да й купя на Хумана. Има едни нови на Хумана, елда с ябълка и елда с круша. Може би от тях. 

# 12
  • Мнения: 4 017
Ние започнахме с оризова на Нестле и елда на ХИП. След това обърнах курса към Слънчо (овесена с ябълки и Зърнин - М)
А сега ядем на милупа 7 зърна - с нея въвеждам някои храни  - ечемик, ръж

Като цяло кашите си ги ядем (освен ако като цяло детето няма апетит). Понякога добавям в тях настъргана ябълка или намачкан банан.

# 13
  • Мнения: 2 131
И досега хапва Зърнин на Слънчо.

# 14
  • Мнения: 2 334
Всичките са и любими  Peace

# 15
  • София
  • Мнения: 3 753
Бисквитена на Нестле.

# 16
  • Мнения: 11 004
Всички плодови и бисквитени каши. Ако вкусът на кашата не е сладък, не иска да я яде. Затова й смесвах кашата от елда с настърган плод или плодово пюре.

# 17
  • Мнения: 422
на милупа с вкус на шоколад, и бисквитена  Hug

# 18
  • Мнения: 5 940
Ориз и царевица и седемзърнената на Милупа му бяха любими. Вече не иска никакви готови, купени,  детски храни.

# 19
  • Мнения: 1 981
Май почти няма каша, която да е отказал да яде, но най-сладко се облизва на кашите на Nestle и бисквитената на "Слънчо"!

# 20
  • Мнения: 493
Всичките са му любими,но най- вече-банановата. Peace

# 21
  • Мнения: 130
Тъй като ми прави контактна алергия от млечни (Хумана банан, Първа каша на Хип, Ориз и царевица на Фризо) - давам само безмлечни, безглутенови (оризова на Милупа или Лактана-био , Хумана ябълка, Елда Хип) -  към тях слаган домашна ябълка (варена на пара и пасирана).

# 22
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
на Хумана - бананова, банан с череша и Лека нощ

# 23
  • Мнения: 9 973
слънчо

# 24
  • Мнения: 4 668
Моят син най - харесваше банановата на Хумана и Маракуя на същата марка .
Въобще всичко на Хумана много му харесваше , после му вземах и на Алете  също ги ядеше .

# 25
  • Мнения: 54
любими на моя син са всички каши на Хумана

# 26
  • Мнения: 681
Бананова и бисквитена на Милупа  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 843
Хумана

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Досега съм купувала каши на Милупа и Хумана. Не й хареса единствено бисквитената на Милупа, а с най-голям кеф си хапва една каша на Хумана с банан и овесени стърготини.

# 29
  • Мнения: 564
Обожава всички каши за лека нощ на Хип. Други не иска да яде  Rolling Eyes

# 30
  • София
  • Мнения: 23 096
На 6 месеца - каквито предложа  Wink Grinning
А иначе доскоро и сега - бананова, бананова, бананова на Хумана. Само нея, нон стоп и всеки ден  Tired Simple Smile
И ние сме така - бананова на Хумана!
Като свърши ще й предложа ябълки и морков на Милупа, дано и нея да хареса!
Давах и в бурканче на Хип - пак с моркови някаква, но определено не я хареса...

# 31
  • България
  • Мнения: 457
Всички на Хумана,бисквитената на Милупа и Зърнин на Слънчо. Peace

# 32
  • Мнения: 286
Малката яде всякакви каши, определено харесва много тези в бурканчетата. От инстантните давам на Слънчо, обича бисквитената и ако не съм взела такава понякога й слагам и по една бисквита в кашата.

# 33
  • Мнения: 96
Всички от бурканчета, от инстантните  - бисквитена на Милупа, оризовите на Милупа и Лактана био смесени с плод или плодово пюре.

# 34
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Почти всички ги яде, но може би - Хумана.

# 35
  • Мнения: 6 713
Любими каши са ни: оризова на Хип, просто полудява от кеф! Пак оризова на Милупа, както и овес на Милупа Peace
Скоро ще пробвам и една бананова-бисквитена на Нестле, очаквам да й хареса Crazy

# 36
  • Мнения: 923
Моят син яде кашите на Хумана /всички видове/ и течните на Нестле.

# 37
  • Мнения: 1 080
Слънчо - бисквитена и Зърнин!!!

# 38
  • Мнения: 66
И ние си хапване най-есто Хумана и Хип .... Някой знае ли дали се внасят разтворими каши на  Bebivita - аз никъде не намирам ,а чух,че са много добри !

# 39
  • Мнения: 2 111
От инстантните каши харесва само 7 зърна на Милупа,а от тези в бурканчета си хапва с удоволствие на Хип и Нестле.

# 40
  • Мнения: 1 305
Оризовата чиста или ориз и царевица, ориз и рожкови само да не е сладка и да има ориз става другите не ги харесва  Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 674
Моето  дете харесва кашите на Милупа,особено Бисквитената и Страчитела.За Страчителата чух малко противоречиви мнения,но на кутията пишеше след 8м. така че съм я давала. Много обича и когато към кашата добавя малко плодово пюре или настърган пресен плод. Готовите каши на Хипп за Лека нощ също са и много любими.

# 42
  • Мнения: 3 314
Слънчо - банан и бисквити или само банан

# 43
  • Мнения: 2 172
Бананова и бананово-ябълкова  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 2 960
Бисквитена на Хипп и Хумана,както и предимно млечните каши пак на Хипп ,както и тези за Лека нощ на Хипп и Нестле/Алете/:peace:

# 45
  • Мнения: 1 062
Моето бебе най-много обича Зърнин на Слънчо. Но по принцип аз и предлагам само зърнени каши. Обича и овесено-ябълкова, пак на Слънчо.

# 46
  • Мнения: 239
На Нестле 8 зърнени култури.

# 47
  • Мнения: 78
Плодовaта и банановата на Милупа, а също и почти всички каши Good night на ХИП Simple Smile

# 48
  • Мнения: 84
Моят сладур яде всички каши. Купувам му различни и до сега не съм му повтаряла каша. Но май има предпочитания към бисквитените.

# 49
  • Мнения: 6 390
голямата най-обичаше кашите на Нутрилон с ябълка и круша бяха... с малката още не знам...

# 50
  • Мнения: 18
На нас любима ни е на хип "Първата каша на бебето с пробиотици" хапваме си я с удоволствие  newsm53

# 51
  • Варна
  • Мнения: 777
Първата каша на дъщеря ми беше на  оризова на Милупа,но нещо не и допадна.От тогава взимам само на Хумана,яла е почти всички видове и много и харесват.

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Кашата по принцип им е най любимата храна и всички ги обичат. Но най-най-много обичат на Слънчо бисквитена с банан. Имам чувството, че три порции могат да изядат от нея, лапат я като сомалийски циганета.  Joy

# 53
  • Мнения: 19 296
Купувала съм различни, но  бананова на Хумана е любимата.
Повечето каши на Слънчо не са ли само с царевично нишесте или бъркам?

# 54
  • Мнения: 1 558
Само на Нестле с фибри и Лека нощ

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Банановата на HIP.

# 56
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
На нас любима ни е на хип "Първата каша на бебето с пробиотици" хапваме си я с удоволствие  newsm53

 newsm10

А също и оризовата на Милупа.

# 57
  • Сливен
  • Мнения: 894
много й харесваше банановата Peace

# 58
  • Мнения: 222
оризова на Хипп, взела съм и бананова на ХУмана, но още не съм я разпечатвала...

# 59
  • Мнения: 276
Фризокрем са ни любими.Най-вече ''ориз и царевица''и ''4 зърнени храни''

# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Ябълкова на Хумана и Ябълкова с копър на Хип.Има афинитет към ябълките Flutter
Харесва и бананова на Хумана.

# 61
  • Мнения: 6 390
да попитам само
кашите тип Лека нощ - по засищащи ли са от ...другите?

# 62
  • Мнения: 1 629
Всичките на Слънчо ги харесва. Пробвах и на Фризо кашите, но не съм доволна.

# 63
  • Мнения: 14 489
безмлечната грис на милупа

# 64
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
да попитам само
кашите тип Лека нощ - по засищащи ли са от ...другите?

Не знам дали са по-засищащи от другите, но определено като дам половин бурканче вечер заедно с млякото малкият не се буди до 8:00 сутринта, а преди се събуждаше по 2-3 пъти.

# 65
  • Мнения: 276
Аз също давам кашите Лека нощ вечер.Ядем ги в 8 и чак на другата сутрин 8-9ч.Така че мисля че засищат. Peace

# 66
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Оризово- ванилова на Нестле и 5житни култури с ябълка на Нутриция. С първата се захранихме, а втората след като въведох глутена и двете си ги яде и сега.

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 116
Бананова на Милупа и всичките лека нощ на Hipp

# 68
  • Мнения: 24
Обича да хапва само кашите на хумана (без значение асортимента в нея) Grinning

# 69
  • Мнения: 9 973
слънчо

# 70
  • Мнения: 591
А кои каши са подходящи за по капризни бебоци?

# 71
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Моето момче, че и аз, най-си харесваме Blevit  Peace!Пробвах Хип, Милупа, Фризокрем и все ги плюеше. тези са супер! Даже аз ги харесвам  Wink!

# 72
  • Мнения: 107
Моето бебе трудно прие новостите в храненето но първата каша която му дадох беше на слън4о с банани за моя изненада той я хареса и дори не се наложи да го захранвам по малко.След това пробвахме на хип и те се изядоха с охота. Rolling Eyes

# 73
  • Мнения: 1 372
Любими каши няма, яде само на Хип млечна с бисквити.

# 74
  • Мнения: 71
Банановата ни беше любимата.

# 75
  • Мнения: 306
Най-много харесва "бисквитена" и "круша и ябълка"  на Слънчо.

# 76
  • София-Света Троица
  • Мнения: 207
Оказа се за което съм благодарна на Бог че мъника ми е всеяден Simple SmileОбича всички каши но за себе си реших че най добре е да му давам основно пълнозърнести.Пробвахме много от предложенията тук благодаря на всички! Hug

# 77
  • Видин
  • Мнения: 159
Искам да попитам някой от вас пробвал ли е кашите Babylove. При нас откриха нов магазин DM /drogeriemarkt/ и те предлагат такива каши собствена марка. Стоките са немски. Днес ги видях но се чудих дали да взема да ги пробваме.

Общи условия

Активация на акаунт