Скоро ще съм щастлива мама, до ДЕКЕМВРИ време не остана!

  • 15 558
  • 283
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1
ЧЕСТИТА РАДОСТ НА МАМА КАМЕЛИЯ И ЩАСТЛИВИЯ ТАТИ!!!
НЕКА МАЛКАТА ГАЛИНА Е МНОГО ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА!
НА МАМА-БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ!

Аз за изписването си взех бели ританки и боди за отдолу, едно плюшено гащеризонче с дълго ръкавче и шапчица към него.
Отделно имам едно поларено одеало, което става на порт-бебе. имам и една бяла вълнена пелена за всеки случай. И това е.

# 31
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Ааааааааааа кога пуснахте нова тема? Аз защо не съм разбрала?

# 32
  • Мнения: 616
леле тия девойки много бързи  Simple Smile

Честита дъщеричка на мама Камелия и гордия татко, да ви е жива и здрава и много да ви радва newsm51 newsm44 newsm44

и аз съм ЗА среща кажете кога и къде само  Simple Smile

нещо така съм се схванала не мога да си намеря място  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 12
Честита малка муцунка на мама Камелия...нека ги радва и слуша много!!!
Чакаме снимки!!!
[/size][/color]

# 34
  • Мнения: 187
ох мен нещо взеха да ме болят яйчниците,пих нош-па ама не ми минава,май ще ходим на лекар ако не мимине. Shockedа бебко допълнително рита и ме боли повече ooooh!

# 35
  • Мнения: 42
За срещата - ако искате в понеделник, следобяд, към 2-3  , на мен всеки ден и час ми е удобно. Само да не е някъде в центъра и да има къде да се паркира, може например в Мола на Стамболийски и да хапнем в Хепи? Ако има други предложения съм ЗА, просто само това ми хрумна в момента

# 36
  • Мнения: 265
Честито на мама Ками ,да ви е жива и здрава малката принцеса и много да ви радва!
Поли ,страхотна си   bouquet
Леле до като ви изчета ooooh!,мноооооого големи писателки сте  Laughing
Аз съм за за срещата утре Peace
Аз тази нощ си сънувах пак бебчето,но нищо не си спомням  друго:xarms: а мъжа ми каза ,че съм и бълнувала.Мен тазовите кости доста ме понаболяват,мисля,че бебо се е смъкнал ,щото и с киселините съм по-добре newsm78,май наближава деня,малееее #Crazy
Лек и спокоен ден и само хубави новини да има!
Ники  Praynig Praynig Praynig!

# 37
  • Мнения: 22
Мола на Стамболийски ми звучи чудесно, а Хепи още повече Simple Smile  Hug

# 38
  • Мнения: 616
и на мен Мола ми е удобен, само че в понеделник ще чакам куриер че си поръчах чанта за количката и незнам кога ще дойдат ако я донесат до обяд ще дойда  Peace

# 39
  • Мнения: 0
Здравейте мамчета!
Аз още не съм си купила за изписването,но мисля да си избера нещата поотделно,защото си имам бели бодита (плътнички) и порт-бебе.мисля да си купя ританки и някакво по-дебеличко гащеризонче.към тях ще включа и шапчица с ръкавички и готово!
Желая лек ден на всички!!!

# 40
  • Мнения: 781
A защо не във вторник? Спед лекциите в ЦУМ някъде на обяд?

# 41
  • Мнения: 342

Какво ще кажеш за утре около 13ч да спретнем една обедна срещичка?  newsm78
Нарочно пиша тук,а не на лични,за да видят и другите варненки! Grinning  Hug
Ако има мераклийки-пишете! Peace

Между другото,Йо,ние с Вени,по-точно децата ни,са при една педиатърка,която е и хомеопат! Peace Та и такива комбинации има! Wink

Супер! И Yammy, и Вени са на линия Simple Smile Само кажете дали някоя ще сте е с децата да се съобразим?!  Peace
Други варненки няма ли да се включат?

# 42
  • Мнения: 386
kikа, аз съм съгласна с теб за вторник да е срещата. А мамите дето няма да идват на лекцията може да ни чакат пред ЦУМ към 12.00-12.30(предполагам че тагава трябва да е  свършила).

# 43
  • Мнения: 1
Да е жива и здрава Галинка на мама и тати! И аз съм с термин 05.12 и вече нямам търпение да се срещнем с момчето-кюфтето!

# 44
  • Мнения: 688
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА ГАЛИНА НА МАМА КАМЕЛИЯ И НА ТАТИ! МНОГО ДА ВИ СЛУШКА И ДА ВИ Е ЖИВА, ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт