Медицински център "Афродита"

  • 41 235
  • 237
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 737
момичета а какви са цените на инвитро процедурите там, не ги виждам публикувани на страницата им и ме интересува.
Бихте ли споделили?

# 16
  • Мнения: 1 365
около 5000лв - така ми казаха устно от клиниката

# 17
  • Мнения: 73
Аз също мисля да ходя там и имам доста добри впечатления от Пападополус и Камелия, но понеже след хиляди обиколки по другите "светила" в областта и не особено успешни т.е. неуспешни в крайна сметка опити започнах да се дразня от нехайството им към пациентите и изнервящата обстановка на чакане и размотаване. Реших за себе си че ми е доста по-важно спокойствието и внимателното и прецизно отношение, аз проблемите си ги знам вече и като специалист Пападополус ми се вижда доста в час със всичко за което сме говорили и преценям че си разбира от работата, а този Антон Баев който е в екипа му -само за него нищо не знам и ако някой може да рязкаже малко повече за това как протичат нещата там и какво знае за екипа ще е добре . Моля момичетата който са били пацинтки там да споделят мнения... Flutter

# 18
  • Мнения: 1 365
Аз в момента съм в стимулация. Д-р Баев следи състоянието, т.е. ако имаш някакви проблеми, можеш да му се обаждаш и той отговаря на всичките ти въпроси. Да те предупредя, че в клиниката не поставят инжекциите, трябва да намериш кой да ти ги поставя или ти самата да го правиш. На мен ми ги поставя мъжа ми. Иначе са много отзивчиви, когато имаш питане или проблем.  Peace
Ще се радвам, ако някое момиче сподели целият си път в клиниката...

# 19
  • Мнения: 1 095
Аз в момента съм в стимулация. Д-р Баев следи състоянието, т.е. ако имаш някакви проблеми, можеш да му се обаждаш и той отговаря на всичките ти въпроси. Да те предупредя, че в клиниката не поставят инжекциите, трябва да намериш кой да ти ги поставя или ти самата да го правиш. На мен ми ги поставя мъжа ми. Иначе са много отзивчиви, когато имаш питане или проблем.  Peace
Ще се радвам, ако някое момиче сподели целият си път в клиниката...
Направо съм  Shocked .Добре де ,как няма да поставят те хормоните, нали са клиника, нямат ли сестри за тази работа???? #Crazy

# 20
  • Мнения: 1 095
Аз неискам да прозвучи глупаво,ноза мен този център е един от най-добрите и отношениетона екипа и работата им.Екипа е страхотен и прави всичко възможно и максимални усилия за да помогнат на пациентките си,а не като някои други лекари гледат само как да ти вземат парите и не ги интересува има ли ефект от процедурата им или не.Не може един специалист при запушени тръби да прави есеминация.В Афродита не е така,а и цените са прилични в сравнение с клиниката на д-р Щерев и други подобни. Grinning Grinning Grinning

Да се изкажа,понеже съм пациента ,вече с бебе от въпросната клиника Щерев.Та, за цените.Не знам в Афродита колко е , по-натам прочетох 5000лв.,но на мен всичко ми излезе 4500лв. в Щерев.Така ,че изводите са твои ,мила СЕЛИМА.
В крайна сметка, общата цена зависи от това ,колко хормони ще са нужни за стимулацията и колко лева всъщност е цената на самия трансфер  Peace

# 21
  • Мнения: 1 365
Аз в момента съм в стимулация. Д-р Баев следи състоянието, т.е. ако имаш някакви проблеми, можеш да му се обаждаш и той отговаря на всичките ти въпроси. Да те предупредя, че в клиниката не поставят инжекциите, трябва да намериш кой да ти ги поставя или ти самата да го правиш. На мен ми ги поставя мъжа ми. Иначе са много отзивчиви, когато имаш питане или проблем.  Peace
Ще се радвам, ако някое момиче сподели целият си път в клиниката...
Направо съм  Shocked .Добре де ,как няма да поставят те хормоните, нали са клиника, нямат ли сестри за тази работа???? #Crazy

Ами явно нямат сестри за тази цел... Думите им бяха: Е какво толкова сложно има в това да си поставяш сама инжекциите? Сложното при мен е, че припадам от инжекции или като ми взимат кръв.

# 22
  • Мнения: 73
Да нямат сестри и персонала е оскъден понеже нямат още достатъчно пациенти и когато имат процедури тогава събират нужната група от медицински лица за съответната процедура до колкото разбирам....а инжекциите се научих от известно време сама да си ги слагам защото е  много изнервящо и за това да ходя всеки ден и да вися с часове , след като се оказа много лесно , поне тези подкожните в корема.  

Котенце Деси,  и аз започнах вече при тях и сега съм на Декапептил  всеки ден и от другата седмица започвам със стимулацията. Може и да се видим по коридорите някой път и дано да имаме късмет и другия месец вече да сме с подути кореми, въпреки дискомфорта посред лято!!!!  Hug  preggo

За коментар на цените не мога да говоря категорично , защото на мен ми е 6-ти опит и досега и където и да съм ходила все ми е излизало между 5000-6000 лева в крайна сметка - едно е по-евтино за сметка на друго или на повече понякога ненужни изследвания  на хормоните примерно през ден поне по 3-4 хормона да речем ,  а за лекарствата - аз реагирам на повече инжекции и зависи по-скоро дали са евтини инжекциите - менопур, меногон , мерионал.....или са от скъпите- пурегон, гонал.....Иначе процедурата навсякъде е между 2000-2500 лева

# 23
  • Мнения: 1 365
Sunnyside, с какво ще е твоята стимулация? Аз от 18-ти започвам Мерионал 5х75 /малко си мисля, че дозата е доста висока  newsm78, но се надявам доктора да си знае работата...  Praynig/ По план-график на 23.07.09 съм на първи преглед, а на 27-ми на 2-ри преглед. И в края на месеца пункция, в началото на август - трансфер. Дано само всичко да е наред!!!  Praynig Пожелавам ти късмет и успех на процедурата!!!  Praynig Praynig Praynig А пък ние може да се видим и извън коридорите на клиниката  Peace

# 24
  • Мнения: 73
Предполагам, че започват с някоя стандартна и изпитана схема и после според нарастването на фуликулите и промените в  хормоните я променят. Като гледам май сме с подобни схеми. Но аз определено винаги съм с много инжекции, а и от възрастовата група зависи....мисля, че идеята на високата доза в началото е да изтласка по-голям брой фуликули на повърхността , които да се развият през стимулацията. Но за всеки случеи ако имаш въпроси питай Баев. На мен ми казаха за най-незначителното нещо ако нещо ме притеснява и имам приблими или въпроси веднага да му звъня на него или на Вили-тя е заместничката на Камелия.

# 25
  • Мнения: 1 365
И на мен така ми казаха. Аз вчера му звънях, че имам страшно главоболие вече 3-ти ден и той ми каза да пия Парацетамол или Аналгин. Обаче аз за аналтина знам, че не е хубаво да се пие по време на стимулация или при бременност. Ти имаш ли някакви странични реакции от Декапептила?   bouquet

# 26
  • Мнения: 73
Не нямям изобщо и ми се вижда странно -не би трябвало да имаш такива странични ефекти. Виж да не би да си изстинала или седяла на течение, също се пази от вируси сега. Можеш да пиеш парацетамол.

# 27
  • Мнения: 1 365
Благодаря ти за отговора. Вчера пих Парацетамол и засега нямам главоболие.  Peace Много ме е яд, че Камелия се махна.  Tired

# 28
  • Мнения: 73
Тя просто си намери друга работа , която я устройва повече. Иначе не мога да кажа дали и новата - Вили няма да се справя също добре с работата, изглежда ми старателна и се надявам всичко да е наред и да имаме успех при тях.

# 29
  • Мнения: 1 365
И аз се надявам да е последен този опит. Д-р Пападопулос е добър специалист, ембриоложката също.  Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт