Кое от двете да избера?

  • 4 061
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Бисерина Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 44 140
Бисерина, Бисерка ми е бабешко и остаряло.
А темата що да се е скапала, виж колко категоричен е резултата от анкетата.
Иначе естествено е, че има хора, които не харесват имената и в теми като тази - естествено е да си го кажат. На мен също не ми допада, но щом на теб ти харесват какво значение има.
иначе мисля, че всички сме те разбрали точно...просто си изказваме мнението...
За галено нищо не се сещам...ще си и викаш с цяло име...само Беси ми идва...ма нещо не ми допада много....

# 32
  • Мнения: 4 555
**Rbaby1**, отдавна те чета, следя ти историята и вълненията покрай бременноста и до сега си ми била много симпатична. Беше ми интересно какво ли име сте избрали за детето и се зарадвах, като видях тук тема, пусната от теб. Няма да коментирам реакцията си, след като видях предложенията, защото виждам, че си много чувствителна.

Искам само да ти кажа, че тук има такава практика, дори когато се сложи анкета, да се дават и други предложения или да се коментира само дали имената се харесват или не. Никой не го прави от злоба към теб, просто такава е практиката, а и се предполага, че когато си дошла да поискаш мнението на хората, то наистина искаш да го чуеш. Иначе какъв е смисъла да търсиш мнения, ако ти трябват само такива, които да съвпадат с твоето?

Конкретно по темата няма да взимам отношение, но все пак си помисли кое ти звучи по-красиво:
Бисерина Бисерова
или
Бисерка Бисерова

Теб ще питат.

# 33
  • София
  • Мнения: 44 140
Бисерова ли е фамилията или само за пример ??? Simple Smile

# 34
  • Мнения: 4 555
Бисерова ще е бащиното име.

# 35
  • София
  • Мнения: 44 140
Аха....сега схванах, всъщност бебка ще е на тати кръстена Simple Smile))

# 36
  • Мнения: 148
Бисерина!

# 37
  • Мнения: 2 013
Момичета не сте ме разбрали правилно!Не търся САМО мнения които съвпадат с моето,а търсех конкретен отговор на конкретен въпрос.Не съм искала да ми се предлагат други имена защото съм се спряла на тези две,а ако въпросът е някой хора просто да драснат нещо тук това вече е друго!
Любопитно ми беше кое от двете ще е по-предпочитано от жените тук.А и не ми пука че на някои имената не им харесват,на мен ако не ми харесват,няма и да пиша в темата newsm10 вместо да поучавам някой който така или иначе вече е избрал.
Да бащиното е Бисерова!!!!
Благодаря на ЕСКАРИНА за вниманието към мен,макар и да не разбрах точно в добър или лош смисъл го е написала!!!Ако съм се сторила прекалено докачлива,то е защото в този форум пишат хора които са много директни,дръзки,и си позволяват да поучават без да са наясно със ситуацията,да не кажа груби и жестоки!!!!
А аз наистина съм чувствителна и не се държа така с хората тук,затова ми е криво като с мен се държат грубо!!!!!!! Sad

# 38
  • Мнения: 5 591
Бисерина

# 39
  • Мнения: 2 172
 Бисерина  Peace Вероятно ще е единственото такова име в България,което го прави уникално,а и е много благозвучно.

# 40
  • Мнения: 2 447
Гласувах за Бисерина

# 41
  • Мнения: 9
Вие явно държите да кръстите детето на вас 2та. Бисер+Рени, нещо не се връзва като,събереш имената. newsm78
Нищо лично.  Бистра например звучи много по-добре/може и да не си се сетила за това има/

# 42
  • Мнения: 2 013
Вие явно държите да кръстите детето на вас 2та. Бисер+Рени, нещо не се връзва като,събереш имената. newsm78
Нищо лично.  Бистра например звучи много по-добре/може и да не си се сетила за това има/

Peace Всъщност е Бисер+Ирена  Peace
 Grinning

# 43
  • Мнения: 568
Бисерина ми харесва повече.Бисерка изобщо не ми харесва по-добре ми звучи Бисера.А идеята за комбинация между вашите имена е много добра. Simple Smile

# 44
  • Плевен
  • Мнения: 101
Бисерина

Общи условия

Активация на акаунт