410 дни платено майчинство - мисията Е възможна

  • 37 353
  • 627
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5
zdraveite az sashto bih iskala da se priseidenia kam sdrygenieto kak moga da go napravia  molia.

# 61
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838

  33uu
Подкрепям още от началото, както и казах  Grinning Което не пречи мнението ми за заглавието да си е същото  Simple Smile Аз подкрепям намерение, съдържание, идея.

# 62
  • БУРГАС
  • Мнения: 134
zdraveite az sashto bih iskala da se priseidenia kam sdrygenieto kak moga da go napravia  molia.

здравей,  Heart Eyes Heart Eyesкликваш на  http://www.bgpetition.com/miachinstvo/index.html   и ще ти се отвори нов прозорец, най отдолу пише Подпиши писмото , след което ще ти се изпише надпис със следново съдържание :

П Е Т И Ц И Я
От: Сдружение "Настоящи и бъдещи майки"

 
Подписване на петицията
Желателно е да попълвате данните си на кирилица!
Трите имена:   *
 
Град:   *
Държава:   *
 
Коментар:

E-mail:   *
E-mail адресът не се показва в страницата и се използва за потвърждение на подписа ви!
До няколко минути ще получите e-mail съдържащ линк за потвърждение.
След отварянето на този линк вашият глас се записва към петицията.

 

след като полълниш всички данни за себе си кликваш на подпиши    и на емайла си ще получиш съобщение че трябва да кликнеш на линк който са ти дали и ще ти се изпише че ти си номер /........ / подред който се е разписал.

това е, чао! лек и успешен ден на всички дами   bouquet

 

# 63
  • Мнения: 4 978
zdraveite az sashto bih iskala da se priseidenia kam sdrygenieto kak moga da go napravia  molia.

Ако искаш да станеш член на сдружението, влез в сайта www.snbm.org

Там ще намериш информация за Устава и целите на организацията, както и он-лайн заявление за членство.

# 64
  • БУРГАС
  • Мнения: 134
уизпратих на вискчи ми познати  сайта за да се разпираш и те на подписката, надявам се силно всички да го направят Peace

# 65
  • БУРГАС
  • Мнения: 134
Знам че не свързано изцяло с темата   но намерих това докато се рових из нета и реших че трябва да го споделя с вас майки  за да се запознаете и ако се решите да отидете на тази сбирка. 

инфото съм го взела от сайта на http://www.9m-bg.com/display.php?page=scool

Бургас
10. 12. 2008 г. – 10.00 ч. в ресторант Дилайт, (ул. Славянска 3), – Камелия Маринова, акушерка Училище за бременни “Мами”, Бургас ще представи темата “Нормално физиологично раждане

Последна редакция: ср, 03 дек 2008, 09:03 от pepeliankata

# 66
  • Мнения: 3 211
Гледах сутринта по бТВ.
Мисля, че има шанс.
Надявам се да се приеме.
Подписах (чак сега я видях).
Все пак мисля, че трябва да има тема и в майки, дори и да не я закована.
Ако не бях чула по тв-то нямаше да разбера, че има тема.

# 67
  • Мнения: 4 978
Подписах (чак сега я видях).
Все пак мисля, че трябва да има тема и в майки, дори и да не я закована.
Ако не бях чула по тв-то нямаше да разбера, че има тема.

В "Майки бъдещи и настоящи" има тема, и май не е една, но тъй като не са заковани "бягат" назад и няма как да бъдат забелязани.
Съгласно правилата имаме право на една закована тема и тя е в "Клюкарник", защото е най-посещаван.
Ако искаш, можеш да сложиш в подписа си линк към петицията и така във всеки твой пост тя реално ще присъства  Peace

Последна редакция: ср, 03 дек 2008, 10:05 от Cruela

# 68
  • Мнения: 5 401
Подписите се вече над 6000!  Grinning

В "Часът на мама" има една тема от потребител и една тема от админа на сайта - обещанието на Ива и Боги към нас!  Hug

Моля, подкрепете петицията за майчинство - ЕДНА ГОДИНА

Петиция за увеличаване на платеното майчинство

# 69
  • Мнения: 4 181
Подписите се вече над 6000!  Grinning

В "Часът на мама" има една тема от потребител и една тема от админа на сайта - обещанието на Ива и Боги към нас!  Hug

Моля, подкрепете петицията за майчинство - ЕДНА ГОДИНА

Петиция за увеличаване на платеното майчинство
Аз писах там на момичетата след предаването, в което участваше Масларова  Grinning и им пуснах линка на петицията.
Има много дейни момичета  Peace

# 70
  • Мнения: 1 241
От мен днес има още 3 подписа, разпратила съм на познати, дано успеем!

# 71
  • Мнения: 63
Искам да попитам- може ли двама или трима души да подпиша от един и същ мейл?
Направи ми впечатление, че в петицията има по два и три подписа на един човек. Позволено ли е?

# 72
  • Мнения: 2 531
Искам да попитам- може ли двама или трима души да подпиша от един и същ мейл?
Направи ми впечатление, че в петицията има по два и три подписа на един човек. Позволено ли е?
Майка ми също иска да се подпише, но няма майл, нито комп.Пробвах от моя мейл- не дава!

Последна редакция: ср, 03 дек 2008, 16:20 от veni-b

# 73
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Искам да попитам- може ли двама или трима души да подпиша от един и същ мейл?
Направи ми впечатление, че в петицията има по два и три подписа на един човек. Позволено ли е?
Мяйка ми също иска да се подпише, но няма майл, нито комп.

Не може 2 или 3ма от един мейл, трябва да са различни. 1човек има право на 1 подпис.
 Майка ти може да се разпише като и направиш отделен мейл.От 1 компютър могат да се подпишат повече от 1 човека стига това да става от различни мейли.

# 74
  • Мнения: 1 241
Да така е, един глас=на една ел.поща.

Общи условия

Активация на акаунт