Купувате ли често готова храна?

  • 8 014
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 462
Никога !!!! Sick
Опс. излъгах .Поръчвам си пици .

# 16
  • Мнения: 589
 Ненавиждам готовата храна,не ми харесва как я приготвят...еми не ми е вкусна! Пък и какъвто съм карък,все намирам някой елемент вътре,дето не му е там мястото... SickОт години вече единственото,което се е случвало да купим готово,е пиле на грил.

# 17
  • Мнения: 581
 Готови готвени манджи и салати никога не купувам, гнусни са ми.Понякога взимаме пиле на грил.

# 18
  • Мнения: 5 577
Гледам да избягвам.  Confused

# 19
  • Мнения: 27 524
Не, конкретно манджи и салати - не. Иначе печено пиле, сандвичи - да. Манджи съм взимала замразени, ама не са особено вкусни и вече не взимам. Взимаме си често китайско за вкъщи, тук има такива вериги, само по домовете предлагат, не е ресторант и е вкусно  Simple Smile

# 20
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Какво означава често?  newsm78 Купувам, да  Peace

В някои заведения предлагат да се вземе храна, която е по-евтина отколкото ако се седи в заведението (не знам дали в България има такава практика).
Китайско и печено пиле никога не купувам.
Но пици поръчваме от време на време (наистина рядко - веднъж на няколко месеца)  Peace
Суши поръчваме също, защото е трудоемко за правене, а и продуктите никак не са евтини.

Готовата храна наистина е по-скъпа, в което има логика  Mr. Green, но е и удобство. Семейството ми наброява двама души, така че от време на време ми се струва приемливо да се поглезим  Grinning

Аламинути избягвам, изключение правят някои пилешки деликатеси, които взимам главно за съпруга си - аз не ям месо и приготвям рядко, няма причина той да се лишава заради мен, а не му достига време за готвене - тогава полу-готовите пилешките шницели и шишчета ни спасяват Blush

# 21
  • Мнения: 3 219
Не, освен пиле на грил, и то в редки случаи. Веднъж купих от Била печени свински гърди, които бяха развалени Sick

# 22
  • France
  • Мнения: 726
Никога!

# 23
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Не, не купуваме често. Дори много рядко, и то китайско. Например веднъж на 2 месеца.....

# 24
  • Варна
  • Мнения: 567
Много рядко се случва!

# 25
  • Мнения: 751
Купувала съм,предимно печено пипе и пици. Peace

# 26
  • в провинцията
  • Мнения: 249
Предпочитам да си сготвя, по ми харесва. Но точно днес купих готови картофени кюфтета, защото нямах време да ги направя.

# 27
  • Мнения: 7 474
Само пиле и пица.

# 28
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Единствената готова храна, която купувам за вкъщи, е пица и то мноооооого рядко. Обичам да готвя.

# 29
  • Мнения: 5 026
Понякога купувам готова храна,когато не съм имала време да сготвя.

Общи условия

Активация на акаунт