МНОГОДЕТНИ МАМИ

  • 23 358
  • 349
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 035
Момичета , след минути в БТВ новините ще дават нашето Наде

Последна редакция: нд, 23 ное 2008, 20:01 от Тъща 3

# 31
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
На домашните има казах  Stop ....да седят тихо, че дават нашето Наде,незнаех,че ще има репортаж тая вечер с нея, но останах приятно изненадана-дано направят нещо с тия протести Hug желая им го от сърце  Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 2 641
кабо алма досега не съм имала болно дете. почна се с прословутите 4 часа в детската градина и детегледачката която ни донесе вирус. таман се оправиха и заради изследванията в болницата прихванаха и този вирус. вече никъде няма да ги водя ей. Ема си я извеждах само навънка и 4 години си беше здрава, а бебето е вече на 2 антибиотик  ooooh!

# 33
  • Мнения: 1 744
Честито на днешните рожденници Антон  на chatpatka и Гергана - на *щурчо*! Да са живи и здрави и весел празник! newsm59

Къде се изгубихте всички!  Да не готвите вкуснотийки за празника от сега? Щото аз усилено се облизвам! Mr. Green

Леле, Нелето, ти щеше ли да идваш на празника? Party Поне дай рецепта за тая еклерова торта, изглежда страхотно! Hug

# 34
  • Мнения: 38
Здравейте пак
Ами аз живея във Султанство Оман
Ами писах сама щото там си нямам никой,
освен децата и един ревнив съпруг Laughing
Дето не ме пуска никаде , да отида без него.
С нищо не се занимавам , не работя ,
гледам децата, това е.
Приятелки нямам тука,  ама то и българи няма, само руснаци.
За снимки ето линк направих няколко да ги видите.

http://www.foto.bg/showphoto.php/photo/212709/cat/500/ppuser/5492

# 35
  • Мнения: 293
привет мами. arabian jasmin-имаш много хубави деца.къде се намира това султанство Оман  newsm78-дано не прозвуча като невежа ама наистина не съм го чувала.иначе изглежда много красиво-даже бурята си има своите красоти.поне сега можеш да си сигурна ,че имаш нас- макар и далеко сме винаги на линия-за съвети, подкрепа,смехории и грижи-винаги сме на линия. Hug-добре дошла в нашето малко голямо семейство  Wink
Надеевро съжалявам ,че не можах да те гледам снощи,но не се съмнявам ,че си се справила чудесно-ще ми разкажете цветно на празника.утре съм на концерт -софийската филхармония,хор ...морски вълни  newsm78мисля ,че така се казваше и други. не съм ходила на такова нещо от има няма сто години  Joyза сега лека нощ и до скоро.

# 36
  • Мнения: 11 607
Жасмина, чудни са ти децата. Както ти е казала и Каишка - ние сме винаги на линия за всичко. Оман я знам още от детството - редовна държава с буква О, когато играехме на държави. То защото няма много държави с О(+ОАЕ) и обикновено все първа се казваше. Тук обичаме много да четем, така че пиши и не се притеснявай!

При нас - нищо ново. Не смогвам да се прибера в къщи и да си свърша работата - чинии имам в момента в мивката Embarassed, килима плаче за прахосмукачка, но в духа на разказчето на Миши - предпочетох да си гушна снощи Рая,а не да оправям кухнята. Вилизар обеща,че днес ще стане приятел с прахометлата, но знае ли се.......Добре,че поне времето малко поомекна,че какъв студ беше.....Още не сме смогнали да сложим кисело зеле,а толкова много го обичаме всички в къщи....Въобще, другарки и другари, времето не ми стига за нищо. Успооявам се,че и при вас е същата работа и че и при вас часовниците въртят по-бързо, отколкото вие бихте искали. Но...това да не плаши душите наши. Работата не е заек,че да избяга. А и не е казано,че трябва да се свърши всичката работа.......Част от днешната работа може да се свърши и утре.

Малко настроение, може и да се поразкършите ако искате.......

# 37
  • Мнения: 2 641
мамо цоцоланке мерси   bouquet sway me more... и се присетих как ми се танцува и как искам с мъжа ми да идем някъде и да потанцуваме...на някое латино парти най вероятно. ще трябва за рождения му ден да му спретна аз една изненадка  Grinning

жасмина аз и в БГ не работя от 4-5 години и вися в къщи да гледам децата, които при мен са само две. и аз ходя едва ли не само с мъжа ми някъде щото няма как. тъй че разлика няма независимо че си в Оман Wink а и приятели нямам защото заминаха за чужбина отдавна. е вече се запознах с доста мами от квартала и поне в него щъкам сама  Joy

За Коледа писмото на Ема започва така : "С много голям смисъл искам следните подаръци......бонбони завързани с връзка, конструктор с малки части, чанта - куфар с дръжка и колела на Уинкс и голяма количка за кукли....." Simple Smile много сме скромни, а накрая се сети че иска и печка  Grinning Добре че бебето нищо не иска  Wink
Момичета незнам какъв е този вирус но вече 5 ден се опитвам да неизпусна положението. Страшно повръщане и разстройство, само следя бебето да не се обезводни, пие и яде после дриска яко по 6 пъти и така. и двамата са много отслабнали, бебока повече лежи или седи, голяма борба. давам им какво ли не и засега поне температурата я свалиха и нямат, спряха да повръщат, само бебето чат пат, но остават изхожданията до WC. дано вече настъпи някакво подобрение.

весела седмица от мен и стойте далеч от болестите !

# 38
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Анаис и в нашата отчетна доста деца са болни точно от този вирус,пази бебето да не се обезводни и някаква лечебна хумана не може ли да даваш,то сигурно това ядат децата де,но съм пропуснала newsm78

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 13:03 от Пиги®

# 39
  • Мнения: 38
Ха ха Anaise,  размя ме, хубаво сме се наредили нии двете,нищо да не правим Laughing

Освен че аз ставам в 6 сутринта а то при вас е 5,за да испратя децата на училище,
и след това не лягам, до 11 времето е само мое, след това почвам по задачи,
а то е да приготвя обяд и да поприбера някъде.И децата започват да се вращат едно по едно
от училище.Трите щерки в различни училища, само синовете ми са в едно училище.
Тука е така момичета и момчета в отделни училища.
Щерката нещасна горката не я приеха в университета които иска,
И се наложи да влезе в колеж за сега,учи с пълна сила щото ако има добри оценки на испитите
може да се премести в университета.Миналата седмица имаха испити и днеска идва намусена,
 по химия 24 от 30  точки,и то само тя с 24  от целият клас, другите вика мамо или 20 или от 20 надолу.
Та толкоз не го зема на въре  като видя че другите са много долу.
Anaise,дано скоро се оправят децата, че разтройство много ги уморява.
Сина ми болен и той но тои гърлото го боли и главата,
та бащаму го води на лекар снощи и му дали антибиотик  обаче хапчета,
И се скараха с баща си, щото то 10 годишно хлапе не знае да гълта хапчета,
Викам на баща му оставиго не знае, тои като кресна :- ти не се бъркай тои голям вече.
Голям голям ама го поварна, и аз му го счуках на прах и така му го дадох.
Та баща му му се подиграваше :и му вика Ха Ха бебе.
Е за сега толкоз после пак ще ви пиша, Лек ден на всички ви желая.

# 40
  • Мнения: 1 410
Арабиан Джасмин,добре дошла и от мен! Пиши,душко при нас ,изливай си душицата .ПОвечето сме си у дома от години.Аз от две години.Но ми е хубаво .И аз не излизам никъде сама ,ама не ,че не ме пускат.Просто няма как.А и ми е хубаво с таткото да си излизаме.И аз малко съм се изолирала от външния свят,но не  се оплаквам ,защото имам девойките ("сите са такива") от форума.

Аничка напоследък много мрънка за внимание и затова успявам само да ви почета.Сега реших и  да драсна някой ред ,че инак - санкции ме чакат.

Цитат
Успооявам се,че и при вас е същата работа и че и при вас часовниците въртят по-бързо, отколкото вие бихте искали.
Цоци,верно е !Хем не излизам от вкъщи.Ама всеки ден тренирам - петобой ,шестобой или N - бой.Ето какво имам впредвид - прането,пералнята ,простиране,гладене(вече не гладя всичко),готвене ,прахосмукиране и всякакви други известни на всички ви дейности.Не се оплаквам.просто искам време да си цъкам тук.А боба на печката чака да го досготвя.Добре ,че има ядене от вчера да спася положението за обяд.

И на мен ми се танцува Анайс,и си танцувам, к'во мислите - пускам си музика и с беба на ръце ,а каките около мен.Картинка!Ето тази мацка ме изкефи - http://www.youtube.com/watch?v=YamDoDK71Ds  Признавам си - харесвам Belly dance - по нашенски казано кючек.Ама класиката харесвам,не разни фолкфурии да ми се кълчотят! Naughty   Та ,гледам аз тази девойка как се кърши и казвам "- Я и аз да опитам!" а Мади ми отговаря " - Да,ама тази е слаба!" Crazy Аууу! :ooooh

Междудругото многотанцувах и след първата и след втората брееменност и бързо се възстановявах.Но сега не икам да съм толкова слаба като преди - харесвам сегашните си  форми ,само шкембето още е еднооо...

# 41
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Ееее,Миши,какво ти е на формите,перфектни са ти,как няма да си ги харесваш Hug

# 42
  • Мнения: 3 323
Добре дошла, Жасмин!

Времето у нас е сополиво, днес водих 2/3 от децата до поликлиниката... Е, отне само 4 часа - отиване, преглед, пързалки, люлки, снежни топки, пързалки, люлки, снежни топки, пързалки.... връщане  Twisted Evil. За капак средното келеме скочи в огромна купчина туку що забъркан бетон на един строеж, не само, че затъна до колене, но и бяхме далееече, далече (без Том Крус) от къщи... Сега седя и си мисля - тоновете цимент, дето ги излях в мивката, дали няма да запушат тръбите  newsm78, та да отпочнем един генерален ремонт (с главно Г), щото то при нас - основните ремонти се правят на Коледа - по неволя...Има няма две години откак събаряхме стени, за да измажем един чужд комин, дето щеше да ме направи бездетна...УФ! Да идва събота, че да ви видя, щото така се чувствам мнооооого несподелена!

# 43
  • Мнения: 216
Здравейте и от мен-да се разпиша и аз при вас,защото съм с три дечица...за сега...


Мама Цоцоланка,благодаря за поканата Hug
щом и Свеар Heart Eyes е сред вас-тук ми е мястото...-тя е страхотна жена Hug(както знаете,тя наскоро роди петото си дете) Heart Eyes

иначе пиша в арабската тема,където бих желала да поканя Жасмин от Оман Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=349214.135;topicseen
утре ще ви се представя по-подробно
,понеже сега съм доста заета...вероятно разбираемо hahaha

Лека вечер
Hug

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 16:27 от DUA

# 44
  • Мнения: 1 410
Пеши,и при нас е още сополиво - втора седмица.А за бетона - е къде го намерихте ?

Я,каква офанзива на мами от арабско,и то с много деца ! Темата ще ни стане много екзотична.Добре дошла и на ДУА.

Общи условия

Активация на акаунт