МНОГОДЕТНИ МАМИ

  • 23 357
  • 349
  •   1
Отговори
# 60
  • Попово
  • Мнения: 687

Пепена, последен път извиняваме - положи клетва за редовно писане, иначе пращаме тежката артилерия - Цоцоланка!  Laughing

обещавам да пиша, ако трябва на 4 ръце  Joy

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Мили момичета!
За всички рожденници, които пропуснах  newsm59
да са живи и здрави и много да радват семействата си!


Да знаете как се вълнувам! Снощи цяла нощ сънувах празника - нямам никаво търпение!
Пускам ви карта http://bgmaps.com/map.asp?sid=dbc0989f9af1b90237f186b686481210&a … amp;Map36_24.y=10
за мястото http://bgmaps.com/map.asp?sid=dbc0989f9af1b90237f186b686481210&a … amp;Map36_24.y=10

Стадион Христо Ботев, отпред( до входа на стадиона, към булевард Източен) ще видите едим магазин за мотори и едни стълби до него - на първия етаж е клуба по стрелба, а на втория спортен клуб по тенис на маса МашСтрой Марица Фест. Точно пред сградата има безплатен паркинг, а до нея - охраняем.
Намира се на около 2 -3 километра от централна гара - но такситата в пловдив не отказват на никого - само ви моля да гледате на какви тарифи возят, че има такива измамници....  Embarassed ... ама вие това си го знаете( на задните врати има стикери с цените и тарифите)
Добре дошли на новите мами - искаме снимки и разкази!

# 62
  • София
  • Мнения: 11
Здравейте отново! Най-сетне успях да приспя всички, и преди да започна офанзивата по почистване на къщата( оооох) сядам да покажа снимчици!!! http://www.snimka.bg/album.php?album_id=312601
От София сме. Големите момичета-кокичета учат в 18 СОУ, и са във втори и четвърти клас, а малките котенца са на детска градина- в първа и трета група. Тати работи като луд, а и мама след 10 год. прекъсване също се включи- за сега що годе успешно. Адски изтощително, обаче и страшен купон- какво да разправям- вие знаете!
Целувки!!!! Hug Heart Eyes

# 63
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Лунен блясък,много сладки дечица,с толкова малка разлика, при вас купона е пълен Simple Smile

Миши уби ме твоЙта щерка,заболя ме корема от смях Joy

# 64
  • Мнения: 1 035
newsm59
Виктория  на Vqqra и
 sweetkids_mama

 
 bouquetМиленче да си ни жива и здрава

MOONGLOWмного сте сладички ...хем таз малката маймунка  Heart Eyes

Раде при нас съществува възможност - минимална , но я има...да тръгнем още утре - петък Така че ще ти звънна да ми намериш работа

mi6imadi според мен това е най- новата маска за лице http://www.snimka.bg/album.php?album_id=237851&pid=9094382

Тъщичке, няма да скрия от теб, че имах надежда да бъдем все пак, макар и със закъснение, в Пловдив.....Съществуваше такъв вариант да ви изненадам приятно. Но...вчера въпросният ни познат пак ни напомни,че за събота разчита на нас(става въпрос,че аз ще снимам с камерата)......И май на 99,99% се изпариха и последните ми надежди за празника. Съжалявам! .....
Ееееее, надеждата умира последна А с този 00,01% надежда бол .... Hug

Дали пък Юлето няма да ни изненада ? Wink

И аз се подготвям за пътуването към Пловдив.Ще участвуваме в кулинарния конкурс с тиквеник Дилемата ми е кой да го направи АЗ или ТЪСТА ???????
Ако е мое дело и не се получи ( което е твърде вероятно ) много ще се изложа ...
Ако пък Венко запретне ръкави и стане хубав (което е твърде вероятно ) пак ще се изложа .....ама май второто е по- добро , щот поне ще похапнем  Laughing
Ми желая ви Алла итауел омра

DUA Wink

# 65
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Раде,нещо не излизат линковете newsm78 Ще търсим направо стадиона Peace

Ние утре заминаваме за Бяла,обадиха ни се по спешност и няма какво да се прави,а в събота ще тръгнем по-раничко и ако не ни мине котка път и Цвети е добре ще дойдем на празника,но само с едно дете и без еклери ако ни искате такива Wink Този път почерпката ще е от магазина,а съм купила продуктите и мислех утре да сутринта да започвам с готвенето на сладкишите Tired

Цоци,все се надявах да успееш да дойдеш Crossing Arms ,ноо какво да се прави щом сте поели ангажимент.

# 66
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
ще дойдем на празника,но само с едно дете и без еклери
Пиги, ти разби сърцата ни...

много ясно  Hug

Момичета и при нас има вероятност да тръгнем от петък, имаме работа в Пловдив, обаче не сме такива ентусиасти като Тъщата и май ще бъдем с готова храна (мен и без това не ме бива много като кулинарка).

Добре дошли на всички нови мами  Hug
Честито на всички празнували тия дни   bouquet Много радост и любов в домовете и сърцата ви, мили мами. Милена, сладка майче, бъди щастлива!   bouquet  bouquet

Раде, мерси за картата, при мен се отваря добре.

Миши, крема Здраве е любим на поколения деца  Wink И моят Стефан като малък се е мазал изобилно няколко пъти, а първия път даже си беше и хапнал, та се обаждахме по спешност на  чичо доктор, да казва какво да правим  ooooh!

# 67
  • Мнения: 135
Здравейте, момичета!

Добре дошли на новите мами! И на мен ми е много интересно да разказвате как протичат нещата при вас Hug

MOONGLOW, много хубави снимки с много хубави дечица! Да са ти живи и здрави всичките!!! Hug

mi6imadi, и аз съм фен на маската за лице hahaha

Ех, как ви завиждам за пловдивската среща (въздъх)!

Последна редакция: пт, 28 ное 2008, 09:28 от Зимна приказка

# 68
  MOONGLOW,много сте сладки.Как се оправяш и с работа,и с малки деца?Има ли кой да помага?А дали не сме се разминавали в Ахтопол,ние ходим там почти всяко лято.Тази година бяхме в края на август.
 Мамо Цоци,защо не мога да вляза като потребител,а влизам като гост?

# 69
  • Мнения: 2 433


Дали пък Юлето няма да ни изненада ? Wink



ЦЪ Naughtyняма Confused

Добре дошли на арабските принцеси! Чудесни сте.  Hug
Зная че сигурно сме досадниама за нас е много интересно да научим нещо за специфичният ви начин на живот, екзотиката и кухнята.
Ако не ви притеснява  да разказвате - ние сме добри слушатели Hug

# 70
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
ще дойдем на празника,но само с едно дете и без еклери
Пиги, ти разби сърцата ни...

много ясно  Hug


    Joy Peace

# 71
  • София
  • Мнения: 3 114
Милена, сладка майче, бъди щастлива!   bouquet  bouquet

Благодаря, почерпете се за мое здраве! Hug


Днес празникът ни ще се състои в скромна почерпка на децата с купешка торта Blush, но утре ще взема няколко часа "отпуска" от бебето и ще излезем с мъжа ми Simple Smile.

Пропуснах досега да се запиша в новата тема, но почти всеки ден ви чета. Бъдете здрави и да си изкарате чудно на празника!  bouquet

 

 

# 72
  • Мнения: 1 410
Пиги,как е Цветка-кокетка?И ние се инхалираме и дърпаме сополи.Вече втора седмица.

Съгласна съм с Джулка - чакаме интересни разкази от арабските мами- обичаите,взаимоотношенията и не на последно място - местната кухня!

Миличка ,сладичка мамичка!Да си ни здрава и щаслива !

# 73
  • Мнения: 392
За малко се включвам, че съвсем ще изпуша от работа!
Болна съм - с отит, от който съм съвсем неадекватна - хем не чувам, хем ми се вие свят и ориентацията ми е нарушена. Пия антибиотик, ама ушите не минават толкова бързо... А колегите ме юркат, като че всичката работата на света ще свърши, Shocked И ще е така до края на годината!
Обаче се зарадвах на Moonglow!
Не се познаваме лично, но сме се разминавали много пъти по Пиротска, с нейната тайфа. Пък и моите двама големи учат в 18-то - втори и първи клас. Твоята второкласничка в коя паралелка е? Моят син е във втори "а" клас.
Хайде , бягам

Последна редакция: пт, 28 ное 2008, 14:26 от Наслуки

# 74
  • София
  • Мнения: 18 034
Здравейте скъпи мами,
Записах се при вас преди една-две седмици и с голям кеф чета писанията ви, но все още ми е малко търсене да се отпусна да пиша, защото в главата ми е пълна какафония- коя хубавелка откъде е , колко дечица има  и т.н..Все ме страх да не се изкажа неподготвена Blush 
Със закъснение пожелавам на всички рожденници много здраве, щастие и усмивки , а на всички болни - скорошно оздравяване!   bouquet
На тези, които ще присъстват на празника в Пловдив желая приятно прекарване с дечурлигата!
За протокола- май в предходните си два поста съм пропуснала съществена част от представянето-моето и това на щерките,уф, голяма съм заспа  ooooh! И ние сме от отбора на дечковците с арабски татко.Но живеем в София, а в Йордания ходим само на гости.
Девойките учат в българско училище.Нашият тати, както вече знаете от предходния ми пост, в момента работи извън БГ, така че дори и ходенето за кратко на гости,е  една много далечна перспектива...  Като се поосвободя от работа, с удоволствие ще ви пусна няколко снимчици от тези географски ширини..Колкото до готварството, ето ви линк към тема с множество рецепти от арабската кухня:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=193235.msg4050143     Дерзайте!
Скоро ще се включа пак!Поздрави на всички мами и на техните слънчица!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт