Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Интересувам се защото моето бебче е на Зиртек,а не зная колко време е лечителния период
Знам,че ще ми кажете,че зависи от болеста.Но някой,.ако може да помогне и да ми сподели!!!

# 1
Това е противоалергично лекарство. За алергия ли му е предписано? Аз съм давала на сина ми веднъж, при прием на антибиотик. Нашият педиатър в София така препоръчва - ако се пие АБ, да се приема и Зиртек. Пил го е по време на приема на АБ.
Няма да ти кажем, че зависи от болестта (алергията), а от това, колко време е казал педиатърът ви  Hug

# 2
Благодаря!Не разбрах,кои сте ВИЕ?Но както и да е.Благодаря за точния отговоре.

# 3
  • Русе
Зиртек-а действа чрез натрупване в организма. Може да го пие 6 месеца с малки почивки, но колко и как трябва да ти го каже доктора. Peace

# 4
Не разбрах,кои сте ВИЕ?

Аз и Ели примерно  Wink

# 5
Много благодаря за отговорите.  bouquet

# 6
  • София-Дружба 2
Дъщеря ми пие Зиртек от девет месеца , заради алергична кашлица .
Действа с натрупване и по принцип противоалергичните се прилагат
дълго време.

# 7
Дъщеря ми пие Зиртек пролет и есен за профилактика на алергии по 1 месец.

# 8
В момента го пие дъщеря ми-алергична кашлица.Пие го вече седмица,в сряда на контролния преглед ще разбера още колко ще го пие.

# 9
  • у нас
Дъщеря ми го пие лятото когато ходи на море тогава прави слънчева алергия. Пие го само за времето което на море.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт