Рицарки на Белоснежното кантарче 24.11.2008 - ...

  • 20 591
  • 483
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 331
Добро утро! Hug
Я, нищите любима книжка. Party Преведена е на български и авторката е Луиз Хей-"Излекувай живота си".Има и нелоша тума тук-"Подсъзнанието може всичко", в която също има идеи за постигане на мечти, оздравяване и положително мислене.Е, аз лично за някои от идеите не съм узряла, но това не пречи да се информирам. Peace
Слънчев и отслабващ ден! Heart Eyes

ПП:Силви, аз отсега почвам с палците! Hug

# 46
  • София
  • Мнения: 1 642
Добро утро!

Вчера ви изоставих, но ви мислих, особено Дичето - миличка добре дошла в клуба на Хашимотото, ние и двете със сетра ми сме в него  Mr. Green Не му мисли, по важното е защо е това високо кръвно. Кажи повече за Вики.

Силви много се радвам за теб - за килото, за хормоните, за това че звучиш свежо  Peace  bouquet

На Щъки добре дошла  туристка bouquet Да пуснеш снимки на Джедайчето турист  Praynig

Дени, книгата и аз ще я потърся, благодаря   bouquet

При мен нищо ново под слънцето - лека мускулна треска от фитнеса в неделя. Отивам да кафепия.

Пожелавам успешен ден на всички  Hug

# 47
  • Мнения: 1 183
Диче,  Hug  Hug Hug по-добре да ти диагностицират проблема отколкото да се луташ!
Лечението ефикасно, като се знае какво се лекува!
Аз ярък пример за това, като до сега само ме лекуваха насляпо!
Щъки, добре дошла! С какви темпове вървиш с Дюкан?

# 48
  • Мнения: 2 492
Добър ден рицарки .

Аз съм една лоша рицарка ... от сутринта почнах с мекички , не ми се мисли до края на деня какво още ще смотая .
От къде е този апетит , нямам идея .
Казвам ви причерня ми сутринта и исках да ям Crazy - нямаше сила , която да ме спре .  Confused

Вчера вечерта се прибрах примряла от глад след 4 часа обикаляне за така желаните боти .
Е боти , каквито исках не намерих / взех някакъв компромисен вариант за този месец / , но затова пък мисля , че чантичката ми е попадение .
Сега назрява нова покупка - трябва портмоне подходящо и ботушки /а този месец сме бедни и разчитаме на "соц. помощи "- мама / .  Money

Това е от новата колекция на Бенетон .  Simple Smile




Специално ги пускам заради Дени , че с нея сме на една вълна в момента .  Wink

# 49
  • Мнения: 2 897
Да по повод ботите това са ми новите придобивки:



"Отпразнувах" 1та си седмица работа с тях.
То пък не че след нея е имало още много седмици - общо към 3 ми се събират (и то като свърши тази), но просто е ужасно кризисен период...
Не ми се говори на тая тема.
Блузките - мама ми прати 7 пуловерчетаа в колет (2та 3ка май днес ще я прати теост), че иначе щях да си карам със стари, в което няма нищо лошо, но са доста тънки, избелели или къси, защото щеше да ми свиди да си купя нови.
Много спестовна съм станала, ако можех да карам колело сигурно така щях да се подкарам към работа, за да не плащам метро Mr. Green!

Пуки, като те запухам по гъзината с тея мекички....... Naughty!
Строй се, преброй се, в 2 редици, веднага!

# 50
  • Мнения: 1 183
Мале, страхотни са ви ботите  Laughing
На мен обаче не ми се полагат този сезон, че си купих два чифта от намаленията пролетта - пък като знам какви пари дадох  Embarassed дори тогава, ни мога дори да си го помисля.
Да не ви казвам как ми е отънял джоба с тез изследвания и тези които предстоят  ooooh! ама те са ми по-важни от всичко, може да няма пари за нищо, но ще ги направя  Laughing

# 51
  • Мнения: 1 488
silvyy   Wink Нямам проблеми с Дюкана .поне засега.поприбрах шкембето което бях образувала покрай Софийското си гостуване и 5 месе4ното неправене на диета.Лесното е,че не гледам калорийките както при ВМ НВХ,но да отбележа Дюкана ми е мазен.Демек не си хапвам нискомаслено мляко а 4,5%,също така си хапвам и свинско и агнешко.Кантара показа за 1 седмица добро намаление,смятам,че до 8 декември ще седна на пейката на 5-ците 59 кила да ме покаже кантара и влизам веднага в 3 фаза,но мазна.И така. 3 кила горе долу до целта.
Честито на новосдобилите се с ботички   Mr. Green да почерпят по едно кафе да не се скрънзат.
Жпопче, няма снимки.Кокошките са същите,агнетата ги заколиха,и скоро ще мятаме домашните суджуци,от телешко и агнешко.Хайде сега цунки   bouquet и хубав ден на всички

# 52
  • Мнения: 2 897
Пуки, видях ти пдописа - и аз като чукна 57 ще си закупя дънки нови, това ми е стимул, макар че като погледна пликчето с ядки и всякакви стимули се изпаряват.
Носех си мъничко ядки и сушени плодове за обяд и щях да си купя кисело млекце.
В 10 часа вече нямаше ни ядки, ни чудо.
УжасТ ви казвам.
Но имам още колкото за 1 ядене и свършват и никогааааа вече няма да си купя, освен ако не целя да пълнея.
Но пък съм доволна, че влязох в ритъм, с доста калории - но в ритъм!
Не близвам черен хляб, мюсли, мюсли барове, да не говорим за шоколади, вафли и тем подобни, те не се класират дори да си помисля за тях.
Аи все пак броя калории.
Щото имаше един период на ядене на хубави неща, но без мярка оосбена, и сега като се замисля 2000 съм ги чуквала.
Та като цяло съм безкрайно доволна.
Малко по малко ще си дойде съвсем на място храненето.

# 53
  • София
  • Мнения: 1 642
Аз пък боти не харесвам, извинете момичета, нищо лично. Обаче пък с този особено тънък прасец не мога да вляза в ни един свестен ботуш  Sad та ми е голяма драма в момента като тръгна по магазините. Майка ми пък само ми пили, че и без това няма да си намеря ботуши, да отивам за боти, с което съвсем ми разваля настроението  Close Добре, че си имам апрески за големите студове и поминавам с по-простички ботушки засега. А бе винаги има изход от кризата  Mr. Green

По темата, за която сме се събрали, да питам Пилето -  днес съм на тирамису (едната колежка е рожденничка) това към коя диета се водеше, че да знам с какви храни да продължавам  newsm78

Щъки ти коги кака беше у Софийско и не се обади на дружината, т.е. в частност на мен, а А?  #Cussing out

# 54
  • Мнения: 1 488
Тууу като ти видя кактусите и виждам,че моя е много зле,даже иглите му са станали кафеви.Какво иска таз табуретка немога да я разбера. Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 2 897
Корсе, на сумистите диетата е това Mr. Green

Шегувам се с най-добри чувства.

# 56
  • София
  • Мнения: 1 642
А тез не са мойте, специалисти ги гледат  Joy Joy Joy моите са с диаметър 6 см, я има, я няма и почти не мърдат две години. Обаче жената, от която си купих единия, той е на Калина де  Mr. Green, та тя каза от края на септември до април изобщо да не ги поливам, иначе загниват. Само да стоят на светло, даже не е важно топло ли е или студено. Моите са на прозореца.

А, Дени, благодаря Joy Joy Joy значи днес съм на сумистката диета. А бе нали е диета, достатъчно ми е  Joy Joy Joy

Това ми напомни да ви разкажа за сестра ми, която решила да мине на диета и да яде салата. В резултат си закупила едно кило руска салата и изяла половината без хляб. Естествено й станало лошо  Joy Joy Joy но нали е на диета. Толкова съм се смяла, не е истина  Joy Joy Joy

# 57
  • Мнения: 1 488
Аз ще го преместя на по-светло,че там където съм го сложила май му е много тъмно.Отивам да ръбам някакво месо.Ади цунки

# 58
  • Мнения: 1 183

Това ми напомни да ви разкажа за сестра ми, която решила да мине на диета и да яде салата. В резултат си закупила едно кило руска салата и изяла половината без хляб. Естествено й станало лошо  Joy Joy Joy но нали е на диета. Толкова съм се смяла, не е истина  Joy Joy Joy


Тя явно много ги разбира диетите  hahaha hahaha hahaha

# 59
  • Мнения: 2 897
КорсеJoy hahaha Joy hahaha!
Друго нямам какво да кажа за салатената диета.

Общи условия

Активация на акаунт