Изневери ми, но си остана в къщи - как да го приема?

  • 32 262
  • 281
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 671
Незнам какво да правя - още не съм готова да го пусна, да живея с мисълта, че ще го притежава друга и т.н. Просто още менога да повярвам, че ми се случва и съм на етапа на силно желание да му навредя всячески, както той на мен навреди и нарани, а нея ми иде да я убия направо.

Сори,ама нищо не  можеш да направиш-той сам се е пуснал и онази другата вече го притежава.
Не я карай на изкуствено дишане ами търси адвокат и му събирай багажа.

# 31
  • Мнения: 4 458
Втори шанс няма да има - предупреден е! Връща се само заради децата - така казва.

Ако няма намерение да живее и бъде с теб то по-добре да живее отделно и да си вижда децата в определени дни. средата която ще се създаде не е здравословна за никой  Naughty

# 32
  • Мнения: 2 175
Закъсала, верно си го "закъсала"..
Само едно не разбирам -това всичко толкова неочаквано ли ти се случи? Не си ли се досещала или усещала?
Та неговата история със сигурност не е от месец-два.. newsm78
Моят брак приключи поради същата причина - "другата" избра за момента..Ама и не поиска да се разделим, още ме обичал..Но всичко това не беше изненада за мен, очаквах го - години наред нещата вече не се случваха между нас и си живеехме приятелско-съквартирантски..
И той, и аз имахме пълна свобода..
Е, свободата стана слободия и аз си събрах багажа..
Чуваме се, виждаме се редовно и не правя пречки за детето.. А той продължава да твърди, че не иска да се развежда.. Joy

# 33
Наистина беше неочаквано. За мне, както и за всички останали, които ни познават ние бяхме образцово семейство, в което цари любов и разбирателство. Сега ми говори, че постепенно се бил разочаровал от мен, но защо, го питам, не го показа или каза, а се примири. Решил бил, че съм си такава и не може да ме промени. Истината е че аз вярвайки в любовта му се бях по отпуснала в някои отношения, в които той явно е очаквал друго от мен. Но ако беше дал да се разбере, че са му важни тия неща, вместо да ми дава основание да мисля, че не му е толкова дерт, щях да се взема в ръце. Все пак държа на него и на нашия брак. Не съм идиот.
Говора за неща като работа, честота на готвене и секс!

# 34
  • на изток от рая
  • Мнения: 442
Закъсала го да извинява, че ще й оспамя темата, но сърце не трае.
muneca de porcelana, права си, че децата няма да имат второ детство. Но! Последният път, когато имаше шамари, бях бременна в шестия месец с второто. Боя простих, но това, че големият ми син беше уплашен и стресиран-ами, не, не мога.
Последната кавга-хванах го за пореден път, че си има приятелка. Хубаво, лошо няма. Но да ме нарече "боклук" пред двете ми деца заради това, че не знае как се правят тия работи и отново големият да реве с глас-много сори.
Тогава вече знаех, че няма връщане назад. Не ми е било лесно да взема това решение, отслабнах с дванадесет килограма за един месец.
Никой не се жени с мисълта, че ще е за две-три години. Всеки си мисли, че ще е "завинаги". И не ние вземаме решенията, понякога просто няма друг избор.
Единственото хубаво на цялата тая работа е, че е зад гърба ми. Пък занапред-каквото е писано.

# 35
Какво пък, наистина това си е непростимо. При нас такива енща няма телесни, но душевния тормоз, обидата и предателството са си на лице. Той настоявал да ходим заедно двете семейства на Нова година да празнуваме, за да бъде с нея, без дори да помисли за униженето на което ще подложи всички останали членове на семействата ни. Това как го наричате - мислене с коя глава? Въобще има ли мислене тука се питам?

# 36
  • Мнения: 671
Ами той кат не може да мисли,мисли ти.

# 37
  • София
  • Мнения: 1 352
Той настоявал да ходим заедно двете семейства на Нова година да празнуваме, за да бъде с нея, без дори да помисли за униженето на което ще подложи всички останали членове на семействата ни.
Shocked Ама че нагло същество. Ти ще си луда да се подложиш на това.
А какво мисли по въпроса съпруга на другата жена? Той информиран ли е за
тази ситуация?
И ти защо обвиняваш себе си? Не си виновна че мъжа ти се е влюбил. Може да се случи на всеки. Честотото готвене и редовния секс не са правопропорционални на любов.  За мен по-големия проблем е, че този човек въобще не се вълнува от твоите чуства и от това, което ти причинява в момента. Той мисли само за себе си и собственото си нещастие.
Единствената ти надежда е по-бързо да изтрезнее и да се сети, че има и други живи хора около него. Но това няма да стане докато я вижда или празнува Нова година с нея.

# 38
  • Мнения: 2 175
Какво пък, наистина това си е непростимо. При нас такива енща няма телесни, но душевния тормоз, обидата и предателството са си на лице. Той настоявал да ходим заедно двете семейства на Нова година да празнуваме, за да бъде с нея, без дори да помисли за униженето на което ще подложи всички останали членове на семействата ни. Това как го наричате - мислене с коя глава? Въобще има ли мислене тука се питам?

Не, тук няма мислене..
Това си е върховна форма на егоизъм, този е постигнал просто съвършенството..)
Спасявай се докато можеш иначе ще те стъпче съвсем..нали не искаш това?

Ако намериш сега сили да му се опънеш - със сигурност ще погледне на теб по друг начин..и дано това не ти замаже очите..

# 39
  • Мнения: 20
Прошката е велико нещо,но само тогава,когато грешникът се разкае истински от душа,а не само с уста!Децата са много интуитивни същества,гадно е да ги лъжем и после да ги учим колко лошо е да се лъже.Една майка не може да научи децата си на позитивизъм,ако самата тя не е щастлива.Просто нахвърлям мисли...изборът е само ваш:))))Не се отчайвай! Hug

# 40
  • Мнения: 429
Закъсала го , като начало да ти кажа ,че 2 години от живота ми премина в подобно съквартирантство! Ама аз знаех ,че ще си тръгна - само детето ми да стане на 2 , за да мога да го дам на ясли, и аз да започна работа. Причината поради която взех това решение беше същата като твоята - жени.
Е, да ти кажа това което преживях , не го пожелавам на никого!
И после ти го правиш "заради децата" , ама дали на тях ще им хареса да живеят с родители които не се понасят? Или искаш ли те да приемат за нормално това ,че баща им си има друга , а се прибира у вас само за да спи и не го е грижа какво се случва с тях и с теб? Ти в ролята на каква ще бъдеш? Родител за децата си , и домашна прислужница за него? Е, не мерси!
Като иска да има семейство - ок, зарязва любовницата си , ти се опитваш да забравиш, и така.  Но няма начин той да си прави кефа и да си живее живота, а ти да се чудиш какво да кажеш на децата си , за да оправдаеш него , а и себе си .
А колкото до това за настояването му за Нова година - ти луда ли си ?! За какво ти е да се съгласяваш? Само заради него? Леле, до сега поне скандал да съм вдигнала и да съм му казала да си събира нещата, ако не аз да съм си ги събрала!
И много съм съгласна с magarence - налага се да му се опънеш и да му дадеш да разбере ,че той може да е баща на децата ви , но ти НЕ си негова собственост и не може да се държи така с теб!
Знам ,че ти е ужасно трудно , но точно сега е много важно да си силна и да вземеш правилното
решение! Peace

# 41
Това за НГ беше преди да се разбере, че са се хванали един с друг, не сега, когато вече се знае. То сега не би трябвало да се виждат - така е обещал, но си се чуват и даже тя - нахалство върховно, му изпрати SMS оная вечер, че имало Парад на планетите да гледала дъщеря ми, че било интересно. Писах и и аз едни да забрави, че децата ми съществуват и да не се грижи за тях - имаше време, когато да се беше погрижила, сега това право и е отнето.

Иначе, не е да не се интересува от децата - не си прочела по-нагоре. Той остана заради тях, но не при мен, както подчерта. Но с уговорката да срят отношения, което нямало как да стане напълно, защото имат и служебни такива и сега си измиват ръцете с това, за да се чуват.

# 42
  • Мнения: 429
Сега прочетох, извинявай!
И все пак това положение - при децата оставал- ама нали и ти си при децата ? Значи и при теб остава. Пак си остава същата работа, само че се крие зад децата.
И тези неща ,че не можел да няма отношения с нея - глупости! Ако наистина се е разкаял, ако трябва и в друг град ще се преместите, само и само да му повярваш ,че няма нищо общо с въпросната жена . Все пак той живее с ТЕБ.

# 43
  • Мнения: 1 023
ми направи му ценоразпис, бе! Laughing
ебати.
и също - разделете си териториите - аз съм тук от толкова до толкова - ти - като приклю4а, или обратното.
мдам.
може и касов апарат да си земеш - за психи4ески тормоз и стрес - отделна сметка.
секи раз.

# 44
Не се разкайва - там е работата! Казва, че не съжалява, не осъзвана грешката си. Чуват се, сигурна съм не по служебни въпроси, в къщи е като паметник, дори и с децата не е както трябва, а уж остана заради тях.

Това за делене на териториите не е лоша идея, защото сега седи като пукел в къщи само работи!

Общи условия

Активация на акаунт