DE. Тема 100

  • 10 630
  • 305
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 242
Срамота е във времена на криза да набираме и животински персонал. На роднините способностите край нямат.
А всички се страхуваха от конкуренция от новите членки на ЕС. Mr. Green

# 46
# 47
  • Мнения: 7 605
Честита 100 на тема. Heart Eyes
Моля ви кажете изпращате ли колети в Бг. Изкам да изпратя за коледа няколко малки подаръчета но не знам дали ще пристигнат. newsm78


Ако ги пратиШ като Пакет (над 2кг), тогава Ще има код и може да се преследи. Ако неЩо не пристигат, правиШ раzследване и ако не го открият, ти връЩат там неЩо до някаква сума (виж в страницата на ПоЩата, zа да не те иzлъга сега)  Peace

# 48
  • Мнения: 293
То това голяма атракция с маймунката ама тъжно изглежда  Sad
Сърфов, той моя от романтика разбира или поне се осведомява от някъде какво е романтично  hahaha ама аз искам така лекинко да го подбутнете  newsm66, че с неговото темпо  newsm27 . От както съм се върнала в Бг разбрах за около 5-6 мои приятели които са се оженили/омъжили и 4-5 от тях вече чакат деца. Аз чак така не съм се засилила ама може да се направи нещо по въпроса.
 omm за комплиментите  Satisfied
А относно мастиката, немската ми Ома дето уж не говори английски, пък баща ми немски не говори, да видиш как се разбраха на по една мастика. Не им трябвах като преводач повече  hahaha
Nisilia, аз преди да се преместя в ДЕ мъжа ми ми пращаше, разни колетчета, но не са били скъпи неща и ги получавах. Но примерно сестра ми прати от USA на майка ми за р.д. нещо златно беше и майка ми не го получи и до днес не знаят къде е.

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 16:00 от Siiu

# 49
  • Мнения: 4 138
оооооооо, на мен така ми действа сунгулраската специална. един път правих симултантен превод от немски на български и обратно, обаче в един момент започнах и от английски на български, а никога не съм учила английски. мдам Mr. Greenобаче не стигнах да превеждам от български на английски. дали да не пробвам и аз с мастика. явно развива езиковите умения. ама много гадно ми мирише.

на мамуната и е супер кимонцето. и е доста по-интелегентна от някои сервитьори тук.

# 50
  • Мнения: 1 817
Нисилия, ако имаш друга възможност, не пращай по пощата. От октомври до коледа немските пощи са меко казано шлампих! Peace Ние всяка година по това време се парим с тях за съваваление  Rolling Eyes . Последното, което загубиха, беше лаптоп... Да не говорим за това, че в бг крадат дори мострите на козметика в пощата, когато видят пакет от чужбина. Stop Така че, ако тук не се издънят, то в бг ще си покажат нрава. До сега само от бг до тук с въздушна поща всичко идва, но когато е пуснато в централна поща в софия, но винаги е отваряно и лепено.

# 51
  • Мнения: 3 521
Винаги пращам по куриери - ДХЛ или Хермес. никога не сме имали нещо загубено, разпечатано, ударено и пр. Peace

Охо, още няколко мастики и ще се поздравяваме тук с Коничиуаа Crazy Mr. Green

Сиу, не се ядосвай - чаканата работа винаги става по-хубава от спешената Wink.

# 52
  • Мнения: 7 605
Зиме, ама лаптопа сте го zастраховали, предполагам?

Сърф, те Хермес не доставят до БГ?  newsm78

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 16:33 от Tatjana

# 53
  • Мнения: 1 817
Танче, това с тия гугъл групи ми е много сложно  #Crazy . Добре, че получих помощ, за да пусна отговор  Whistling . Ще влизам 2-3 пъти на ден там, ама ако не се справям, ще ти пиша на лични, защото нямам чак толкова време да разучавам онова чудо, а с удоволствие бих помогнала  Peace . Не видях и къде са текстовете за превод  Rolling Eyes . Иначе това го мога, така че искам да превеждам! И не ми се смейте, че не се справям с нета  Laughing , кво да праа  Blush .
Сю, не е гот да се насилват нещата  Wink ! Ние живеем заедно от 5 години и не сме се оженили все още. А за това време имам поне 5 приятелки, които се ожениха, родиха и се разведоха. Според мен един мъж трябва първо да узрее за брак и тогава да се жени. Ако си го притиснала или побутвала, не винаги резултатът е траен. Но ти си знаеш - има хора и хора! Hug
Айде, отивам да бачкам...

# 54
  • Мнения: 293
Е, ти пък, не съм го притиснала. Всичко което казах е естествено в кръга на шегата. Кой нормален човек ще прави такива неща. Аз че съм ходила на целодневна детска градина ходила съм и че съм хулиганка, такава съм  Mr. Green , ама си обичам мъжа прекалено много за да го притискам.

# 55
  • Мнения: 1 817
Зиме, ама лаптопа сте го zастраховали, предполагам?
Купен е с пей пал. Тоест ние го купуваме. Онези го пращат и го застраховат. Доставят ни го, няма ни в нас. Получаваме абхолбешайд. МъжО отива в пощата и там го няма. Копират бележката, пишат му хендито. ДХЛ казва, че е във филиалата, а те не го намират. Ние сме платили, онези не се интересуват. Така 3 седмици. Пускаме по едно време жалба в пей пал, които нямат хотлайн, а само мейл. Почва се разследване. Лаптопът трябваше спешно за един проект, които в това време свършва...По едно време ДХЛ написаха писмо, че много съжаляват, но не могат да помогнат. Появява се на сендунгсферфолгунга онлайн, че има грешка  Laughing . Пак телефонираме с ДХЛ. След 10 дни пакетът се появява и те не опитват да ни го доставят, а направо го пускат обратно на абсендъра, щото е киснал над месец в пощата между етажерките  Crazy . Пристига в града на изпращача и пак го губят. 10 дни по-късно онзи го получи по пощата. Обаче не може да върне парите, щото няма такова копче в пей пал. Нали разследват...Пропуснах да кажа, че на пей пал всичко им пращаш по факс или по пощата.  Naughty  Сега минаха вече почти 40 дни, от както онзи си има пакета (и 3 месеца от купуването му), но ние си нямаме парите  Crossing Arms . Е, както и да е. Но през цялото време, докато пакета го нямаше, ДХЛ не искаха да плащат и обясняваха вайнахтсщрес. Миналата година загубиха 1 кюндигунг. Преди това сокоизстисквачка, а преди това важно писмо. Може пък ние да сме каръци. Знам ли...Виж, хермес и юпс са супер!  Peace

# 56
  • Мнения: 3 521
Сърф, те Хермес не доставят до БГ?  newsm78

Хм, значи съм се объркала. ДХЛ със сигурност пращах 2 пъти тази година, но не зная защо със останала с убеждението, че пращах миналата по Хермес към БГ Thinking

# 57
  • Мнения: 1 584
Аз пращах преди 1г до Италия с Хермес. Много зле. Там уж не намерили адреса, оставили пратката незнайно къде...Хермес тук не знаят кой им е партньор в Италия и къде да я търсят ooooh! Накрая я върнаха обратно..вкъщи уж идвали 3 пъти и не ни намерили - дрън дрън ..та ходих да я взимам от депото им. Накрая получих гутшайн заради всички разправии да я пратя пак - да бе да..ще чакат Crazy

# 58
  • Мнения: 3 521
От половин час цвиля. Не мога да не ви покажа това - икономика на кравите hahaha

# 59
  • Мнения: 1 178
плоьцкам се в стотната. имам малко работа и отивам да чета 99_та.
Мишке, колкото и да ти е омръzнало от доктори още малко остана, най_добре се консултирай с лекаря си zа проблема с ръката.

Общи условия

Активация на акаунт