Първият сняг щом завали, МЛАДОСТчета почват снежните игри

  • 17 903
  • 307
  •   1
Отговори
# 60
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
25 нали е в Младост

При нас цари Коледно настроение, гарнирано с леко притеснение, защото в групата на Цветка има карантина-Варицела. Моля се да я прихване и да я изкара по-леко, пък да видим Thinking дали някой от нас няма да окапе Mr. GreenАз уж съм я карала като малка, ама знам ли-може пък да ме повтори и да се украсим с коледни пъпки-поне ще сме в тон с основния цвят на празника Twisted Evil

Ако си сигурна че си боледувала като малка, не би трябвало да те повтори, моите и двамата я изкараха тази пролет (вече големи), и около тях не пострада никой, от възрастните имам предвид.

# 61
Благодаря ви момичета  ina ana malinova, за посрещането!!! Hug
да попитам и аз за добър педиатър  по възможност в 27 поликника, прочетох за Димитров, аз се бях спряла на него, но ще бъда благодарна и за други мнения, че този при когото сме в момента, много си е повярвал, ама не става за нищо.

аааа да не забравя честито на всички празнуващи да са живи, здрави и многооо щастливи

# 62
БЛАГОДАРЯ РАДОС радвам се, че ти е харесал принца на маама Wink

# 63
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Добро утро момичета.

В нашето семейство днес е празник. Виртуално ви черпя за именния ден на мъжо и за рожденния ден на зетя. Очертава се голям купон довечера.

На всички именници желая много, много усмихнат празник!

# 64
  • Мнения: 2 818
Честит Имен Ден на всички именници днес! Нека името ви се споменава само с добри чувства!   bouquet

# 65
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Почерпете се за имения ми ден!

# 66
  • Мнения: 533
Честит Имен ден на всички именници!Да са здрави и късметлии!Най - специални пожелания за Ниночка,Гита Ог и НИКИ Winkbouquet

Последна редакция: нд, 07 дек 2008, 11:15 от ina_ana

# 67
  • Мнения: 3 634
ninochka, попитах майка ми дали има приятелка от Младост, която да гледа детенце при нужда. Тя има предвид една млада баба-пенсионерка, но преди да се срещнете жената иска да знае заплащането за час. Ако не я устройва няма нужда да ти губи времето със срещи.  Peace

# 68
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Мацки, ние сме в Младост 4, до Европа. От един час нямаме вода. Има ли още някой в района, който е без вода и знаете кога ще я пуснат  newsm78

# 69
  • Мнения: 3 695
Честит Имен Ден на всички именници от вчера! Много здраве и щастие!    bouquet

# 70
  • Мнения: 161
Мацки, ние сме в Младост 4, до Европа. От един час нямаме вода. Има ли още някой в района, който е без вода и знаете кога ще я пуснат  newsm78
Мацките около Европата споделят , че до 16ч. няма да имате. А иначе ако звъннеш на справки ще ти дадат телефон на софийска вода - кадето можеш да се обадиш и да се усведомиш. Или слушаш автомата ти казва дали има планово или аварийно - ако не ти каже се свързваш с оператор _ "европа..."  Laughing

# 71
  • София
  • Мнения: 6 011
Здравейте и от мен!
Чудя се аз никой ли не пише в Младостката тема, а то имало нова... Laughing
Ина-ана, мерси за пожеланията, ще предам.  Wink Hug
Аз предлагах тук една жена за детегледачка, но тя почти веднага си намери детенце - точно на ненормирано работно време. Жената е страхотна иначе, икономист, много тиха и възпитана. Понеже родителите на това детенце искат да го запишат на градина /ако успеят с тази липса на места, де/ напролет или през лятото - ще ви имам предвид и ако се освободи ще ви кажа.
Аз пък да ви разкажа една весела случка от днес. Бяхме оставили малкия да го гледа баща ми за два часа. Отиваме да го вземем и намираме следната картинка - малкия тихо си играе, а баща ми си спи ли спиии...

# 72
  • Мнения: 161
Аз пък да ви разкажа една весела случка от днес. Бяхме оставили малкия да го гледа баща ми за два часа. Отиваме да го вземем и намираме следната картинка - малкия тихо си играе, а баща ми си спи ли спиии...
Joy cool

# 73
  • Мнения: 2 274
Момичета, и двете с Меги пуснахме линк към новата тема  Crossing Arms! На 18 страница на старата тема първия пост на Меги е с линка и моят последен пост пак има линк, за който не е видял линка пуснат от Меги! Там където пише Зимна тема с големи букви, цъкате с мишката и ви излиза новата тема  Mr. Green!!!
Сега поред, надявам се да не пропусна някой!
Честит рожден ден на малката, вече голяма красавица Вики   bouquet! Да расте здрава, умна, послушна и все да е такава хубавица   bouquet!
Честит имен ден на патерици на всички именици и на всички онези, които са имали повод да почерпят! Да са живи и здрави!
Честит празник на всички, които празнуват днес / и аз съм сред тях Simple Smile /! Много да се веселят и повечко да внимават с чашките  Mr. Green!

Добре дошла в нашата компания на vilieva 1! Много сладко момченце си имаш   bouquet! Да ти е жив и здрав   bouquet!
Ники., утрепа ме  Mr. Green! Ама да ти кажа, те момчетата ни вече са големи! Щом моя се опитва да си "деже няпте и нямте" /реже хлябче и саламче/, значи са достатъчно големи да се оправят и докато дядо "пинка"  Joy!
За водата да ви кажа, в Младост май са започнали профилактика на хидрофорите в блоковете и за това спират водата! Ние миналата седмица нямахме вода 7-8 часа заради това и никой не ни беше предупредил! Добре че звъннах в Софийска вода, за да ми каже операторката! Иначе инфо нямаше нито в сайта, нито в автоматичната им информация по телефона!
Хубав, макар и много студен и ветровит ден, ви пожелавам на всички   bouquet!

# 74
  • Мнения: 1 531
благодаря ви Hug честито и на другите: гита, как се казваш Flutter

михалко, благодаря ти  bouquet питай за 3лв/час... а тя има ли си цена, в смисъл тя да каже колко иска Blush

абе знаете ли каква е средната цена, аз незнам май  newsm78 да не се мина  Mr. Green макар че, ако е ок, не ми се свидят парите определено Heart Eyes

как можаха да спрат водата точно неделя Close

Общи условия

Активация на акаунт