Има ли момичета със собствен бизнес?

  • 2 242
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 81
Като чух, че идва криза, тутакси реших да се захвана с бизнес.
Както се знае от учебниците само в условия на кризи, войни и революции капиталЪт има шанс да се преразпредели.
Затова съм се наредила на опашката и кроя план как от последна да стана първа, мдам.

хаха, интересно, и на мен ми минава подобна идея...  Wink

# 16
  • Мнения: 1 470
Според мен медиите по поръчка всяват смут във народа...Сега ще изкарат че икономиката ни,и големите ни предприятия затварят заради нея,но реално те си бяха докарани до фалити умишленно,просто тази криза им дойде дюшеш...А и самата криза също е сценарии...Може би САЩ изгуби твърде много пари тичайки да завзема близкият изток,а може би те не са изгубени,а дори са се удвоили от продажби на дрога и оръжие,но не са във държавата...

Моят бизнес,за момента върви с пълна пара,дори ми идва в малко повече,и обмислям вариянта да го заменя за коренно различен-за сведение занимаваме се с вътрешни ремонти...И не не очаквам да се срине,тъй като сме малка фирма,нямаме кредити,и не сме се вътрили със непродаваеми проекти...Просто сме много добри!!! bowuu bowuu bowuu

# 17
  • Мнения: 6 624
Да усещам я .
Кризата ще засегне абсолютно всички -дребен ,среден бизнес/със и без кредити/, служители .......
След постовете на износител и търговец няма начин аз като превозвач да си заравям главата в пясъка.
Червената Шапчица успех в новото начинание!

# 18
  • БУРГАС
  • Мнения: 176
И аз,и мъжа ми се занимаваме с бизнес,моя е по-скоро дребен,той е в строителния бранш.И при двама ни все още не се усеща кризата,но не храня напразни илюзии,че ще ни се размине.Пък и нещата ,които чувам ежедневно от клиенти и колеги са обезпокоителни.Вярно е и това,че масово хората се ограничават,защото се плашат.Според мен,без да имам претенции,че съм много информирана и наясно с нещата,кризата все още тепърва предстои и не се е развила.

# 19
  • Мнения: 2 757
Като чух, че идва криза, тутакси реших да се захвана с бизнес.
Както се знае от учебниците само в условия на кризи, войни и революции капиталЪт има шанс да се преразпредели.
Затова съм се наредила на опашката и кроя план как от последна да стана първа, мдам.

хаха, интересно, и на мен ми минава подобна идея...  Wink

И на мен. Ама се чудя в период на криза какъв бизнес може да върви, така че да се възползвам от кризата, а не да загубя поради нея. Дайде идеи  Wink

# 20
  • Мнения: 3 634
В ресторантьорството още не се усеща кризата, явно българинът ще е на маса каквото и да става.
Аз също малко се тревожа за предстоящите месеци, но по-скоро в глобален мащаб отколкото за семейния бюджет. На този етап доходите са ни сигурни.  Thinking

# 21
  • Мнения: 6 206
Хубаво е преди да обвиним за всичко кризата, колко удобно, да помислим дали наистина, всичко ли е същото като миналата година като условия наоколо преди да започнем да търсим колко много ни удря кризата.
Аз съм в сферата на услугите - ако има спад, то се дължи на появилите се нови услуги, които хич да не е дърпат. Има и други фактори, но вече да кажа кризата - не е сериозно.
Кризата по всички прогнози ние трябва да я усетим, ако въобще я усетим, най-рано март месец.
Особено пък малките бизнеси. Хайде да си говорим реално.

# 22
  • plovdiv
  • Мнения: 122
ми, и аз да се изкажа Wink!
 Общо взето разсъждавам като "Горгона Медуза" ... Не обръщам много внимание на това какво се бълва по медиите, доказано е, че на тях не може да се вярва, нито на това, какво казват " от горе". Криза винаги е имало в страната ни, винаги сме се борили за всичко, което имаме и което сме, така, че това е поредната вълна. Ние сме в малкия бизнес,( макар, че имаме 30 души персонал), и произвеждаме керамика със сувенирен характер- нещо, което изобщо не е от първа необходимост. Не се притеснявам толкова, не го и мисля. Напротив, смятам, че тази "криза" ще помогне да се отсеят най-добрите, ще ги избута напред. Говоря за фирми, за служители, за работодатели, всички! По- скоро смятам, че кризата е в ума на хората, те вече са в криза, преди тя да е дошла...
 А ако я има, то тя ще е градивна, ще ни накара да мислим повече, да работим повече, да сме перфектни и гъвкави в това, което правим. Това е мое мнение, надявам се да съм права! Пожелавам на всички които сме в малкия и среден бизнес горе главата и успех!  Peace

# 23
  • Мнения: 5 462
Аз съм в сферата на услугите - ако има спад, то се дължи на появилите се нови услуги, които хич да не е дърпат. Има и други фактори, но вече да кажа кризата - не е сериозно.
Кризата по всички прогнози ние трябва да я усетим, ако въобще я усетим, най-рано март месец.
Особено пък малките бизнеси. Хайде да си говорим реално.
Ами да де , нали това е идеята .А на мен ми се струва че кризата ще се усети дори по рано от март месец .Но ще поживеем и ще видим .

# 24
  • Мнения: 2 309
Всичко е спекулация...
Горките любовници на богати мъже,щели да останат без подарък за празниците ooooh!

Дали не идва от Отчаяни съпруги,това световно "поведение" Thinking
http://dnes.dir.bg/2008/11/26/news3654961.html


По темата,да усеща се промяна в настроението на потребителя!

# 25
  • Germany
  • Мнения: 2 012
Моята работа (не мога да кажа бизнес, защото е доста дребен) е обвързана с американска фирма от която получавам поръчките си. Август месец беше супер успешен, но от септември като ми е тръгнало на спад, все по-зле става. И въпреки всичко, вече съм планирала започването на още нещо и няма как да го отложа, защото от доста време работя по него. Остава ми само да мисля положително и скачам с двата крака в кризата.

# 26
  • Мнения: 81
Всичко е спекулация...
Горките любовници на богати мъже,щели да останат без подарък за празниците ooooh!

Дали не идва от Отчаяни съпруги,това световно "поведение" Thinking
http://dnes.dir.bg/2008/11/26/news3654961.html


По темата,да усеща се промяна в настроението на потребителя!
Е да де, аз по този повод в другата тема (Фин. криза и изказванията) постнах последният лаф, който се е пръкнал поради факта.
Ама ще го плесна и тук, че ми иде релевантен на твоя пост  Crazy
The financial situation at the moment is so bad that women are now marrying for love
Спирам да спамосвам... следващото мнение по темата ще е сериозно... обеща'ам  Grinning

# 27
  • София, България
  • Мнения: 5 598
И при нас взе да се чувства ... щеше да е по-зле ако имахме кредит. Засега ,понеже е от скоро, все се надявам да е просто съвпадение, т.к. по принцип ноември не е силен месец за нашия бизнес. Ще се разбере със сигурност началото на март.

Общи условия

Активация на акаунт