В 5-ти клас е като в "Страната на чудесата"!

  • 19 072
  • 233
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: X
Hug Hug Hug
аз вече почвам да я мразя органически тази математика...
дори снощи се скарахме с 1/2-рата заради една задачка на щерката и тя се разрева... Отказа да НИ занимава с нейната математика.
Но задачата е от учебника (на Анубис) и е доста сложна. Чиста геометрия  ooooh! Щерката не я разбра въобще.

Абсолютно същият проблем имаме и ние със синчето.Нашата математика също е на Анубис,в момента учи геометрия.Лице на трапец.Незнам,нищо почти не вдява от математиката и това си е!На последния тест имаме 2-ка.Накарах детето да пита госпожата,ако може да му обясни по-простичко за намиране на лицето на геометричните фигури,но тя го е отрязала с думите:''Да си слушал в час!''
Искренно се възхищавам на математиците в темата  bouquetПожелавам им да се изкачват все по-нагоре в успехите си Hug

# 136
  • Мнения: 3 219
Evana , и на мен математиката не ми е силната страна, страшни проблеми съм имала в училище, особено в 9-10 клас. Тъй че не се тормози-на някои им се удава, на други-не. Аз съм по езиците Grinning

# 137
  • Мнения: X
Ох,незнам защо два пъти ми излезе публикацията.Извинявам се!
Мерцедес,права си,но ако караме така,ще остава на поправителен. Tired

# 138
  • Мнения: 3 219
Да, аз при успех на 5.20 в 9 клас бях на поправителен по математика, по-точно по алгебра Sad. Имах "страшна " госпожа, която уби  всичко в мен, за щастие по геометрия  бях доста добре и там не можа да ме пореже, по-ниска оценка  от 5 не можа да ми сложи.
Ако искаш потърси  учител,  или някой, който да му помага.
Аз това съм го прехвърлила на едната баба, баща му също може да му помага.
Аз ще помагам по хуманитарните науки Peace

# 139
  • Oslo
  • Мнения: 659
МерСедес   - всеки път като гледам снимката в подписа ти ми минава 1 мисъл и не мога да се сдържа... твоите синове поразително приличат на моите - и визуално, и като излъчване. Големият - по-тъмен, сериозен, с вид и държание на малък професор, а джуджо - рус, бял и вечно безгрижно ухилен като тиквичка Grinning Сори за спама..
По темата - учителката ни по математика се разболя и след дълго отсъствие назначиха нова на мястото и. Усещам, че любовта към математиката на Янис бавно, но сигурно се изпарява заради нейните методи на преподаване и държанието и. Налага се да му обяснявам материала, защото не разбира добре в час, не учи с желание както преди, намали успеха по предмета...абе промяната е очевадна... Много ме е яд, защото математиката и английския до сега му носеха наистина удоволствие, сега остана само езикът Sad.

# 140
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
 Момичета, искам да пожелая весели празници на всички.Много здраве,щастие , и разбира се-прекрасни подаръци!Бъдете безкрайно обичани от всички около вас  Hug.
На чудесните ни 5-токласници желая весела ваканция и безрой изненади  Laughing!
   bouquet  bouquet  bouquet

# 141
  • Мнения: 3 219
МерСедес   - всеки път като гледам снимката в подписа ти ми минава 1 мисъл и не мога да се сдържа... твоите синове поразително приличат на моите - и визуално, и като излъчване. Големият - по-тъмен, сериозен, с вид и държание на малък професор, а джуджо - рус, бял и вечно безгрижно ухилен като тиквичка Grinning Сори за спама..

 Hug Hug Hug
Точно такива са двамата разбойници, Крачун и Малчо Joy. Много са различни визуално, макар че ако ги видиш на тази снимка може и да ги объркаш http://images21.snimka.bg/004055783.jpg Много са различни и като темперамент, това дребното ни стопява лагерите на цялото семейство ooooh!

# 142
  • Мнения: 1 142
Дядо Коледа да не ви забрави
и под елхата да изсипе камари,
от подаръци желани,с много любов избрани
и после тихичко да отлети,
а на утрото,когато се събудиш ти,
само смях да чуват твоите уши,а сърцето от щастие да трепти.

ВЕСЕЛА КОЛЕДА,МОМИЧЕТА.

# 143
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Честит празник на всички!
Пожелавам ви здраве, защото е най-ценното
и безкористна обич, защото тя дава сили за преодоляване
и най-тежките препятствия!


Ваканцията си тече, вие как сте? Аз в последният момент реших какво да купя на децата. Под елхата намериха игри туистър и монополи. За всяка книжка. Отделно и за двете-нов монитор за детската. Много са доволни.

# 144
  • Мнения: 7 263
Милички мои влизам само за малко, за да ви пожелая от все сърце най-прекрасната Новогодишна нощ и най-веселото прекарване!!!
Бъдете здрави, влюбени и щастливи!!!
Нека всяка ваша мечта дори и най-смелата стане реалност през новата 2009-та година.
 Hug Hug Hug Hug Hug От сърце и много ще пиша след празниците Peace

# 145
  • София
  • Мнения: 1 950


Честита Нова 2009 година!
Нека Новата година  донесе много здраве, щастие, късмет и успехи на нашите петокласници и техните семейства!
 

# 146
  • Мнения: 3 219
Късмет, успехи и много щастие на всички през Новата 2009 Година !!!

# 147
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Честита нова 2009 година!
Нека бъде много здрава и успешна за всички!   

# 148
  • Мнения: 7 263
Да ни е Честита Новата Година!!!!
Нека е мирна и плодородна, нека е спокойна и весела!!!
За нас и близките ни пожелавам да сме здрави преди всичко, да имаме поводи да се усмихваме по-често и в джоба ни да има достатъчно!!!
На милите ни 5-то класници пожелавам да е успешна годината, да им донесе нови знания и много весели и незабравими мигове!

# 149
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Честита нова година и от нас! Да сме живи и здрви, да има безброй поводи за радост, и най-вече - всеки да постигне това,коета не е успял през изминалата година   bouquet
 На дечицата ни желая много весели игри и сбъдване на всички техни мечти! Hug

Общи условия

Активация на акаунт