Пловдив се подготвя да се забавлява - Коледа наближава (Пловдив - 22)

  • 23 835
  • 297
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Аз също! Ще разпратя и на познатите! Hug

# 76
  • Мнения: 987
Можете ли  да ми препоръчате добър кожен лекар - малката е  с  едни гъбички  долу на устничките вече доста време  се борим стях?


Ако ти трябва детски кожен - Д-р Апостолова ( само при нея си водя децата ) - 0888465452 . До ВМи-то и е кабинетьт за частен прием , а иньче ходи и в някакво ДКЦ в Смирненски (по здравна каса) . Изключително готина и приятна жена.  Peace

# 77
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Момичета някой знае ли дали фирменият магазин на Капчица работи в неделя?Или къде мога да намеря тяхни обувки в неделя?Благодаря ви предварително  bouquet
В неделя магазина на Капчица не работи, но в Мечо Пух - Кичука също има техни обувки. Мисля, че работи в неделя, но не съм много сигурна.  Rolling Eyes

Искам да взема нещо различно, дървена играчка, някакъв по- различен конструктор, или просто нещо по - интересно...
Последно купих дървена играчка от м-н Пинокио, който се намира във Форума в Тракия. Магазина е изпълнен с дървени играчки .Очарована съм. Simple Smile Едни от тях са играчките на Кроки.

Петицията подписах  и аз. Успех!  Hug

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Момичета някой знае ли дали фирменият магазин на Капчица работи в неделя?Или къде мога да намеря тяхни обувки в неделя?Благодаря ви предварително  bouquet
В подлеза на Тримонциум имат фирмен магазин и работи, само че май от 10 часа.

# 79
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Момичета някой знае ли дали фирменият магазин на Капчица работи в неделя?Или къде мога да намеря тяхни обувки в неделя?Благодаря ви предварително  bouquet
В подлеза на Тримонциум имат фирмен магазин и работи, само че май от 10 часа.
Тц. Вчера минах от там и специално проверих. В неделя неработи за съжаление.  Peace

# 80
  • Мнения: 690
по миналата неделя работеше от обяд  Thinking

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Аз също! Ще разпратя и на познатите! Hug
И аз така .Успех и многи усмивки   bouquet

# 82
  • Мнения: 454
Подписах и аз. Успех Peace

И аз миналата седмица посетих магазин Пинокио във Форума. Наистина има много хубави играчки, но ми се сториха за по-големи дечица, а не като за моята палавница.

# 83
  • Мнения: 1 477
Честит празник на всички именници!

# 84
  • Мнения: 3 216
честит имен ден на *Devil*[/b][/i]. Ники да си здрава и да си прекараш много хубаво днешния и всички последващи празници.

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Честит празник на Ники и от мен! Много здраве, щастие, да те обичат и да те слушат домашните!  bouquet

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Благодаря момичета!
Трогната съм!

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Благодаря момичета!
Трогната съм!

И от мен ЧЕСТИТО ! Здраве ,любов и много късмет  smile3525

# 88
  • Мнения: 458
честит празник

# 89
  • Мнения: 1 477
Честит 8-ми декември!

Общи условия

Активация на акаунт