♥ ♥☻☺Испания -предколедна тема ☺☻♥ ♥

  • 25 714
  • 296
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 098
Благодаря Вивиан!
Да ви е жива и здрава именни4ката!



Божия благодат озна4ава това име и наистина е така! Heart Eyes







# 226
  • Мнения: 350
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ НОСЕЩИ ИМЕТО АНА! И ПО СПЕЦИАЛНО НА АНИ, НА АНА МАРИЯ НА ВИВИАН, И АННА МАРИЯ НА МАРИЦА bouquet

# 227
ЧЕСТИТ    ИМЕН   ДЕН    НА   ВСИЧКИ   ИМЕННИЦИ. ДА   СИ   НОСЯТ   СЪС  ЗДРАВЕ  ИМЕТО  bouquet  bouquet  bouquet. Момичета да ви се оплача - ползвам услугите на Телефоника - и всеки месец големи сметки. Преди 4 месеца си махнах imagenio - и днес получавам фактура да плащам imagenio плюс интернет и телефон. Обадих се и ги попитах защо ми слагат и imagenio при положение че 4 месеца аз не го ползвам. Любезния господин ми каза че съм трябвало да плащам неустойка на договора и тъй като 3 месеца поради КОМПЮТЪРНА ГРЕШКА  не са ми взимали тези пари този месец са ми ги начислили.  #Crazy. И уж линията е гратис а всеки месец ми се начислява и такса линия. Нещо не мога да ги разбера.  newsm78. За всички от мен  bouquet  bouquet  bouquet

# 228
  • Мнения: 259
честит имен ден на патерици на вси4ки празнуващи на Никулден, и най ве4е на Ники на Мимки и на Ники на Марипоса .
честит имен ден на вси4ки именници днес, Ани (Ада), Ани на Марица и Ани на Вивиан.(ако има други които не съм споменала, да се чувстват поздравени)
честит рожден ден на Сава. Деси(Парабол), да ви е жив и здрав, и много щастлив.

# 229
  • Мнения: 1 156
4естит имен ден на вси4ки , които имат поздрав да празнуват.

# 230
  • Мнения: 1 156
Исках да напиШа повод. Извинете, моля

# 231
  • Spain
  • Мнения: 3 750
мерси мерси моми4ета

# 232
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Честит рожден ден на Сава на Парабол !
  Гери му пожелава да расте все така добро и послушно мом4е!
да е гордостта на мама  !  с радост да ходи на детска градина  и да намери много нови приятел4ета там! Simple Smile 


# 233
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Вивиан с закъснение 4естити ви 6 месеца и успех с готвенето . ако някъде съм сгрешила с описанието ще кажеш после , просто сега не е момент да я разпитвам жената за рецепти !
зависи за каква боя за сладки питаш . в карефур и големите вериги продават оцветители - обикновено 4-те цвята . става за кремове . предполагам и за тесто ще става . ина4е има един саит онлаин можеш да си поръ4аш и твърди . http://www.clubcocina.net/tienda/index.php?cPath=74&osCsid=d … f57a1e6120aea697d
Мимки добре ти е  при4еската , на мен оба4е с дълга коса ми харесваше , сега ще ти свикваме на късата. аз по4нах да се замислям и аз .дали изобщо да се подстригвам или да си карам както съм .
Честит имен ден и на останалите малки Анета  Mr. Green

# 234
  • Мнения: 1 271
Ох, най-накрая и аз да имам време да попиша малко.

Първо, Честито на всички именници през последните дни!

Специално на всички малчовци празнували своя ден!  Heart Eyes

Честит имен дан на всички от темичката с прекрасното име Ана!   bouquet

Станислава, и на нас ни се случва (не с Телефоника, с други компании) така да им дава компютърна грешка!  Twisted Evil Обаче вече се усещаме много на време и ...  #2gunfire

Вивиан, боя за сладки има в Карефур и мисля и в Меркадона-три цвята са течни бои!Ако искаш гелови, пиши да ти пратя един сайт, от където можеш да ги поръчаш.

Мимки, ако съвсем случайно ти се прииска второ(на този етап), ще ти пратя клипче от спокойния период в къщи и ти обещавам ама много сериозно да се замислиш за второто...  Mr. Green Естествено не с лоши чувства.  Heart Eyes Малката е станала перфектна!  Heart Eyes

Гери Петрова, честито ви либоф  Mr. Green Със здраве да си я ползвате.Айде пък после заедно ще берем плодовете на либофта!  bowuu Честито ти и кола-със здраве да си я ползваш и много безавариино!  Heart Eyes

Вал, парички не можах да пратя  Sad Затънали сме малко в момента, пък и тук за благотворителното парти се внасям яко..  Outta Joint Дано да дойдат повечко хора, че поне разходите да оправдаем.С радост ви съобщавам, че имаме дарени 120 евро от един господин(който не пожела да се оповестява името му) и до момента имаме събрани 160 евро  Grinning .Очакваме вече в неделя на място хората да си закупят поканите и да се разпишат и на Коледния Базар(подготвили сме много хубавиики) и така сумата да нарастне.  Heart Eyes Така, че ще чакам да кажеш какво остава да се закупи и вече да пиша писмо на Лавендър за какво да се оползотворяват тия пари от тук!Много целувки за майчето ти, така да помага самоотвержено  Hug  Heart Eyes

Такааа, малко да ви пиша и за нас.Ходихме с къмпанито на изкуствен сняг  Grinning Много яко беше.Ама май ние повече се радвахме на снега от децата.Няма лошо!След това хапнахме и тия деца като пощуряха...   Outta Joint Елеана беше на върха на щастието, че научи нови методи в тормозенето на майка си, от едно прекрасно същество, на нейната възраст!  Heart Eyes Раздаваха се големи целувки, големи прегръдки!Абе купон.  Party Оплаквания нямам, защото всичко си е по старо му-на всеки два часа по някоя голяма беля, а между тях за разнообразие нещо надраскано или размазано по килима.Вече започна да ми помага в работата с пълна пара-яде захарно тесто та се носи  Crazy Сменя вече уискито с вино, ама то и така трябва-в тоя студ уиски с лед не върви!  Mr. Green Говори вече като дърто!Е, не и се разбира всичко, но щом схващаме основните неща, ще се научим.Все още издирваме речник-преводач, ако някой намери някъде да свирка.
Ами, това от нас за сега, хайде лека ви нощ, да спите в кош и да сънувате грош!  Heart Eyes

ПП:А тя Ада е писала по бързо от мен bouquet

# 235
  • Мнения: 789
Честит Рожден Ден на Сава на Парабол!Да е здраво , весело и щастливо дете и много да го слушат мама и тати!

Честит имен ден на Ани(Ада) и на двете Анита на Марица и Вивиан!С гордост да си носите имената!

Момичета,на нас ни се прецака кабела за включване на компа,и моят всеможещ съпруг го е поправил с ТЯГА И ЛЕПИЛО  Mr. Green!Ама сега всичко е наред,пък както ще да е оправен ,нали Grinning?

Mimky,ми то се оказа,че сме с еднакви прически Wink.Само че аз не съм с къс бретон.Сега се чудя как да я боядисам и дали изобщо да я боядисвам.На теб добре ти стои Peace!Ники вече започнала да бърбори?Браво,напредва усърдно Peace!

geripetrowa,честит ви аманте!А твоята госпожица харесва ли го господинчото?

saby,как си ти?Минава ли ти?

Вес,добре завърнала се в испанско Hug!

От нас спокойна нощ на всички!Целувки!  bouquet

# 236
  • Мнения: 1 271
Честит рожден ден на вече порастналия Сава!Нека всяка сутрин се събужда с усмивка, дните му да минават в много игри и забавления, а нощите да са вълшебни и приказни!Целувки от нас!
[/b]   nbirthday

# 237
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Честит имен ден на Ани на Ла Ада, на Ана Мария на Вивиан и на Анна Мария на Марица.
Да растат здрави и умни дечица, да радват родителите си!





Анет, и на теб честит празник, много здраве, щастие и бързо разрешаване на проблемите!  Hug


# 238
  • Мнения: 83
Здравейте,моми4ета  Hug Hug Hug
Първо искам макар и късно,но от сърце да ви благодаря за страхотните пожелания които ми отправихте за рождения ден на Йони,нека ви се връ6тат стократно на вас и скъпите ви деца и половинки   bouquet
Със закъснение да са ви 4истити именниците на Никол на Мимки на Никола на Марипоса и на Николай на Тони,да са ви живи и здрави   bouquet
4ЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА АДА,ANETT И НА ДВЕТЕ КРАСИВИ КОКОНИ НА МАРИЦА И ВИВИАН С НАЙ_ХУБАВОТО ИМЕ_ АНА МАРИЯ  Hug
4ЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА САВА,НА ПАРАБОЛ,ВЕСЕЛО И 6ТАСТЛИВО ДЕТСВО МУ ЖЕЛАЯ,ДА БЪДЕ ЖИВ И ЗДРАВ  Hug


Марица,Мимки,Мимиблагодаря ви,4е се се6тате за мен  HugНе съм се изгубила,4ета ви тайно през работното време когато нямам работа ама за писане не остава време,за6тото нали ви бях споменала,4е едни братов4еди ни бяха на гости и гледах да използвам всяка свободна минута да прекарам с тях.Но ве4е си тръгнаха и ми е много мъ4но,усе6там колко сме изолирани и самотни понякога без близките си...
Вес,съ4уствам ти за дядо ти  HugМного пъти преживявах смъртта на лубими хора и вместо да свикна о6те пове4е ме е страх от нея.И аз като теб се стряскам като званне телефона,а дядо и баба постоянно ги сънувам,4е умират и по4ти всяка но6т изживявам коШмара на смъртта.Те са тези които ме отгледаха и незнам как 6те го преживея...
А разказа ти за Ну Йорк беШе направо страхотен,за миг се пренесах там и не исках да се върна,така ми се искаШе да си остана в твойте снимки...  bouquet
Моят мъж пък беШе възхитен от Париж,каза,4е там е най_хубавото място на което е бил,а на върхът на Айфеловата кула е една от най_силните емоции които някога е изпитвал.А той по принцип е от хората които не се впе4атляват лесно .Дано и аз един ден да отида там...ох ме4ети,ме4ти.. Laughing
Марица Hugнезнам мила ,какво си преживяла,но сигурно е било коШмарно,разбирам те без да знам при4ината,просто за6тото знам какво е да се страхуваШ за живота на детето си.Аз го изпитах само веднъж и то за броени 4асти от секундата,но това усе6тане този пани4ески страх няма да го забравя докато съм жива.Ако го бях изпитала с първото си дете със сигурност нямаШе да се реШа на второ.Дано времето излекува раната в дуШата ти  Hug
Ани много ми харесва на аватара ти,ти ли я направи тая снимка?Много е хубава  Heart Eyes
Мимииии :hug:4естита ти при4еска,запо4на ли да се харесваШ?Аз един ден три пъти ходих на фризиор,докато ме направят както искам.Така ме бяха подстригали,4е не можех да се погледна в огледалото.Мразех целия свят  #Cussing out
А за приятелката ти,наистина е права Вес,никой не може да й помогне ако тя самата не пожелае.Тази болест е предимно на психи4на основа,имах една позната която беШе попаднала в плен на анорексията,за6тото си беШе поставила прекалeно високи критерии за себе си и за това каква трява да бъде,а не каква е всъ6тност,така,4е се мразеШе и се наказваШе с глад.Спаси си с една психоложка която я накара да се оби4кне такава каквато е,мисля,4е това е на4ина.Поговори с нея  PraynigКак е Ивко,добре ли мина предствлението?
Рали,много се смях на пежото_ПеШо  Joy.Моите и двама мъже са ПеШковци,а и колата ни е пежо  Grinning Hug 4eстита ти хубава новина за бъде6та племеник(ца),леко бременеене на снаха ти
Саби май на бебка си е много добре на топло в корем4ето,и няма намерение да излиза скоро  Grinning.Как е адаШката,мина ли варицелата?Пепи е той се разболя и зарази Йоана когато беШе едва на 2 месеца.Много бяха смеШни и двамата с обривите,а бебка 4ак жал да ти стане,но мина много бързо и леко.Желая ти по бързо да се оправиШ и скоро да се радваШ на едно здраво и добро бебенце  Hug
Габи 4естита ти при4еска,сигурно изглеждаШ о6те по млада,пусни някоя снимка да те видиме.А разказа ти за у4или6тето на Додо и болестта на Гого....направо ме потресоха...какво ли не трябва да преживяваме заради децата.Добре,4е вси4ко е минало добре  Hug
Кар4ита как си?Добре ли се 4увстваШ ве4е,отново вси4ки заедно?Много весел рожден ден на Галето,снимките са 4удесни особено тая където каката къпе малката.И аз се разтапям като ги видя как се гуШкат и целуват  Hug
Мимки 4естито и на теб_кола и нова при4еска  HugКак е Никол,избиха ли й зъбките ве4е?Ние си имаме 4 горни и 4 долни,ама докато избият  #Crazy
Станислава оправи ли се ве4е?Как са децата? Hug
Ада ти направо ме разби с тая еквадорка  #CrazyМнението ми за тях е 4е не са много умни и инелигентни,ама тая откъде е извадила толкова ум,4е да се сети да направи такова не6то  newsm78 да не повярваШ  Hug
О'Хара много хубава дъ6теря си имаШ  Heart Eyes да ти е жива и здрава,а на снимките не разбрах коя си ти?
Силрай със теб няма на4ин да не се засмее 4овек  LaughingГоляма скица е тая Елана  Heart Eyes
Амига как си?Първата ти сре6та е била направо незабравима  Laughing
Гери_то 4естит договор,само хубави не6та да ти се слу4ват  Peace
Анет дано облаците по скоро да минат при теб и вси4ко да се нареди.Успех  Peace
Тони и ти се беШе позагубила,незнам за какво става на въпрос,но дано справедливостта да възтържествува  Peace
Павка и моя мъж е лубител на фантастиката,а аз предпо4итам Стивън Кинг например  Hug
Вени,Пакрикак сте? Hug
Вал писах ти на ли4ни  Hug

По късно 6те пиШа пак,4е имам о6те много не6та да ви разказвам.Лек ден на вси4ки за сега  Hug Hug

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 09:27 от divina

# 239
  • Мнения: 1 818
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН на Сава !
Деси Hug ,колко бързо минава времето ... Да расте здравичък и все така да ви радва с чаровната си усмивка !

   



Общи условия

Активация на акаунт