Шаблони, стикери, тапети и декорации за стена - 2

  • 153 077
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Цвете фототапета е направо невероятен newsm10,честито
АнАн може ли снимчица на тези стикери и кажи как се залепват на стената?

# 31
  • Мнения: 1 243
Стикерите на цветя бяха около 25-26 лв. Имаше и на кръгчета-много сладурски. А имаше и едни големи макове, които можеш да разположиш на цялата стена или да ги разпръснеш на няколко стени из цялатас тая. Те струваха 44 лв.Съжелявам, че ни ги взех и тях.
Вчера разбрах, че и тук - във Варна сме имали магазин, където предлагат тапетите и стикерите на Komar-в магазин Комко. Още не съм стигнала до там, но мисля утре да прескоча и да докладвам Peace

# 32
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
ей в това ми останаха очите  Blush

# 33
  • Мнения: 2 631
Това чели ли сте го - дано не повтарям: Grinning

http://www.comfort.bg/bg/%e8%ed%f2%e5%f0%e5%f1%ed%ee/view/405.html

# 34
  • Мнения: 4 514
Енвиа, аз тази секция от сайта съм я изчела "от кора до кора"  Mr. Green Има страхотни идеи в статиите, чети, когато можеш.
За детските стикери - ами те са си съвсем стандартни картинки. Аз взех на Мечо Пух, имаше на някакви принцеси, на Спайдърмен и други подобни. Китайски са. Ще снимам, щом искате, но не са нищо особено. Както ви казах, аз ги намерих в магазин за китайски боклуци.  Laughing

# 35
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Стикерите на цветя бяха около 25-26 лв. Имаше и на кръгчета-много сладурски. А имаше и едни големи макове, които можеш да разположиш на цялата стена или да ги разпръснеш на няколко стени из цялатас тая. Те струваха 44 лв.Съжелявам, че ни ги взех и тях.
Вчера разбрах, че и тук - във Варна сме имали магазин, където предлагат тапетите и стикерите на Komar-в магазин Комко. Още не съм стигнала до там, но мисля утре да прескоча и да докладвам Peace
къде се намира този магазин?аз съм от Обзор и ми е по удобно да пътувам до Варна отколкото до Бургас

# 36
  • Мнения: 1 243
tina Магазинът се казва Комко и се намира на Сливнина 160. Рова е след техникумите, пoсока Пикадили Младост. Подминаваш светофара на бемзиностанция Star power и на около 20 метра в дясно. Всъщност ако знаеш, къде е зала Локомотив-точно срещу нея е магазинyt. Той е голям на 3 или 4 етажа, но аз днес го посетих и не съм очарована. От фототапетите на Komar имат в наличност само 2 големи и 4-5 malki. Цените са по-високи отколкото в Бургас-на тапет с по 10-15 лв. Стикери изобщо нямата. Имат някакви детски и те са на по 50 лв и не с атолкова хубави. Аз те съветвам да отидеш до Бургас. Хем ще отидеш до Домко, хеми до магазина на "100 Бани".Sisa q ще ти обясни подробно къде се намира. Там има и стикери, които аз не успях да открия, но....ще направя втори опит LaughingАз разгледах стикерите в нета и ми харесаха.Сега ще се опитам да разбера мога ли да поръчам през сайта им
Sisa при вас на каква цена са стикерите?Абе я кажи на шефа си, че се интересуваме и да ни нащрака малко снимки да видим какво точно имате!

# 37
  • Мнения: 1 449
Дали сте виждали някъде филцови тапети?

# 38
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Цвете благодаря за информацията.Спести ми едно ходене до Варна и безкрайно лутане по адреси Hug

# 39
  • Мнения: 569
  Здравейте момичета! Поздравления за страхотната , полезна тема!

  Аз търсех идеи за детска стая , но тук попаднах на такива красоти , които никога не съм мислила , че мога да постигна в дома си , а сега съм обнадеждена и зарибена... максимално Laughing

  Проблема е следния: не съм в БГ , няма и да се прибирам скоро , а съм нетърпелива Whistling
  Затова ще съм ви много благодарна ако ми отговорите на няколко въпроса Praynig
  Имам приятелка , която след 10-тина дни ще пътува насам, тя е в София и би могла да ми донесе примерно стикери...За фототапет май малко ще прекаля, ако си поискам Embarassed
  Въпросите са ми:
     - Ако си харесам нещо от Домко- къде точно се намира в София?
     - Има ли стикери в Домко или само тапети и фототапети , аз не можах да открия?
     -Имате ли представа колко са големи опаковани фототапетите? Големите? И много ли тежат?
     -Разбрах , че цената на един голям фототапет е около 85 лв , а приблизителна цена на 1 ролка тапет?Само една ще ми трябва?
     

Ох , много станаха въпросите , но вие сте ми надеждата! Благодаря много предварително!Лека вечер!

# 40
  • Мнения: 1 243
Dina фототапетите на Komar не се продават на ролки. Всеки отделен фототапет се състои от по 2. 4 или 8 части, в зависимост от размера. Най големите-от 8 части са опаковане в едно като зилиндър, което е високо около 1 метър и диаметър не повече от 10 см. не разбрах от къде си, но защо първо не провериш дали ги няма при теб. Ако приятелката ти ще пътува със самолет няма как да ги сложи в куфара, освен ако не ти купи от по-малките тапети и да извади частите и да ги сгъне в куфара. Така, обаче ще ти ги донесе намачкани.В домко има стикери, поне в този в бургаз имаше. Избери си от сайта и кажи на приятелката да провери дали ги има. Стикерите мисля, че без проблем може да ги събери в голям куфар и няма да се намачкат.
Аз да се похваля, днес успях да си взема стикери на Маккуин светкавицата и Сали  LaughingРадвам се повече от детето. Утре ще боядисвам неговата стая и ще ги лепя.Скоро и снимки ще има!

# 41
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Трябват ми стикери или шаблони на китаристи, барабанисти и др.
музиканти,някой ако може де ми каже откъде мога да намеря.
Варна , я обърнах, няма такова  чудо да се продава. Освен да поръчам в
рекламна къща от фолио newsm78 друга идея нямам.
Помогнете моля Hug

# 42
  • Мнения: 1 544
Здравейте, преди време много ми трябваше такава тема,но така и не открих. Направих си декорация на стената сама с оцветител за латекс. Първо го нарисувах с молив ,но когато започнах да го оцветявам нещо не ми хареса и го промених и довърших направо с боята - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=315686
сега мисля за спалнята и за детската стая нещо ама май ще се въззползвам от готовите тапети, че вече има доста интересни.

# 43
  • Мнения: 569
   Привет отново!

   tsve_te- много ти благодаря за отговора! Hug
   Живея в Бахрейн- тук със сигурност  няма, ако имаше аз щях да съм първата която ги е открила и ползвала Laughing
   А за ролките- аз имах предвид обикновените тапети - в сайта на Домко има много интересни дизайни , които бих могла да ползвам като фототапет на една от стените- имам предвид това примерно:
   тези  за хола
   , а тези за спалнята

   До 1-2 години здраве и живот ще се местим в ново жилище и затова сега не ми се прави нищо по-сложно , със шаблони и т.н. но когато дойде момента ще съм подготвена и запасена - с ваша помощ и идеи от тази тема!
  За това се надявам ролките тапети да не са толкова големи Thinking
  А шаблони в този сайт на Домко , така и не намерих:
  http://www.domko.com/products.php?lang=bg

  Те също ли са на Комар?
  Благодаря още веднъж!

   

# 44
  • Мнения: 1 243
Dina извинявай, не съм те разбрала. Обикновените тапети са на по-малки ролки-ако не се лъжа дължината на ролката е 10м, но като е навита представлява малко руло. Колко е самото руло, обачеее  newsm78. Хайде  някой, който има ролка тапети вкъщи да измере и да каже.
Ето разгледай тук http://www.freestyle.komar.de/htdocs/eng/st-kollektion.php?menus … u=11&setsub=0
Има в предвид, че това са стикери, които се лепят еднократно на стената, а не са шаблони.
Evil ето и за теб нещо-http://www.freestyle.komar.de/htdocs/eng/st-calavera.php?&me … p;menusticker=101

Общи условия

Активация на акаунт