Карлово и Сопот с вълнение чакат Коледното настроение

  • 9 979
  • 239
  •   1
Отговори
# 45
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Честито и от нас на Ники! С гордост да си носи името и само чудеса около него да има!

Бимбич, този шаран лично производство ли е? Моят сега ще го пълня, ама така се разревах от лука, хем в робота го режа, че си дадох малко почивка.

# 46
  • Мнения: 236
Честит имен ден на малкия Ники!Да е здравичък и щастлив!
Честито и на всички ,които празнуват днес!
Ние шарана нещо не го долюбваме,на пъстърва ще сме днес,нито плънки правих нито нищо,само лимонче и става разкошна.

# 47
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Къде сте?
За събота да се преброим. Пицария Нико, 15 часа начало, който не може, и по-късно да дойде няма да го върнем Laughing

# 48
  • Мнения: 1 232
Къде сте?
За събота да се преброим. Пицария Нико, 15 часа начало, който не може, и по-късно да дойде няма да го върнем Laughing
bowuu Mr. Green

# 49
  • на пистата
  • Мнения: 5 850
 bowuu

# 50
  • Мнения: 133
Ехо пишете ме и мен! bowuu

# 51
  • Мнения: 844
 bowuu ... oooo и мен.

# 52
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аз само да напомня, че партито е за децата. Е, поне в началото, после не се знае Twisted Evil

# 53
  • Мнения: 1 232
Честит имен ден на мама Тути живо и здраво да и е името Flutter Hug

# 54
  • Мнения: 133
Е,като е за децата,аз моето как да го доведа? newsm78Направо се почувствах излишна Sad.Оу ,току що видях ,че вън прехвърча сняг...

# 55
  • Мнения: 1 232
Е,като е за децата,аз моето как да го доведа? newsm78Направо се почувствах излишна Sad.Оу ,току що видях ,че вън прехвърча сняг...
ааааааааааа бебешорке това е насочено към мене предимно щото мики има опасения че няма да доведа Стела,които съмнения съвсем не са безпочвени ама ще видим JoyА на тебе ти е простено ако не доведеш Мари, къде с нея в тоя студ Hug

# 56
  • Мнения: 133
Честит Имен Ден на Тути!Да е жива и здрава и години наред да се радва и носи името си  bouquet

# 57
  • Мнения: 133
О,Бимбе направо ми олекна на душата,то студа не ми пречи ама вътре ще е опушено и по-скоро за това smile3546

# 58
  • Мнения: 844
Честит имен ден Тути!
С пожелания да бъдеш многоооо здрава и все така лъчезарна   bouquet

Ама аз също ще съм без деца, защото ще са при баба им Sad

# 59
  • Мнения: 1 232
Честит имен ден Тути!
С пожелания да бъдеш многоооо здрава и все така лъчезарна   bouquet

Ама аз също ще съм без деца, защото ще са при баба им Sad
м така де ние душа не носим ли що трябва да са все лепнати за нас newsm78

Общи условия

Активация на акаунт