това нормално ли е?

  • 6 545
  • 121
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 60
Въййй мята го като мокри гащи.Не знам дали е нормално , но детето бая е заякнало...ужас

# 16
  • Мнения: 2 232
Вие наистина ли вярвате ,че това е истина?Най-малкото бебето щеше да си изповръща червата след толкоз мятане.Ако наистина го държи за 1 ръка и го мята мисля ,че ще го боли и ще заплаче.Пък и ръцете му не могат за се превъртат като на куклите както е показано на клипа - за мен това не е истина.

# 17
  • Мнения: 788
Не, това не е нормално. Бебчето е съвсем мъничко, за мен никакво оправдание не може да има. Луда работа...

# 18
  • Мнения: 351
И аз по едно време се замислих дали това не е кукла...  Shocked Да, ама НЕ! Е, поне накрая детенцето изглеждаше доволно! Аз бих убила таткото, ако това беше моето дете!

# 19
  • Мнения: 179
Нямам думи онемях,честно да ви кажа едвам го изгледах все имаx чувството че гледам филм на ужасите!!!!! #Crazy #Crazy #Crazy

# 20
  • Мнения: 2 447
На мен такова подмятане ми прилича че го тренира за акробат! и сега вече ще бъда разпъната

# 21
  • Мнения: 574
И аз не можах да изгледам клипчето докрай Sick Горкото дете, как не му се извадиха ръчичките ooooh!

# 22
  • Мнения: 182
Аз също си мисля, че това не може да е истина.

# 23
  • Мнения: 1 554
Но може хората да са акробати и да подхождат професионално!

точно така Peace

# 24
  • Мнения: 2 336
Не можах да го изгледам цялото нямах нерви, прескачах но не смятам това за нормално  #Cussing out #2gunfire
Този баща ще умори детето от подмятане Close

# 25
  • Мнения: 1 512
Не можах да го изгледам до края.Този баща не е нормален,а и този зад камерата.Или използват на моменти кукла или са куко.Или не знам ..това бебе какви стави има,че не му се извадиха  ръчичките.Дори и да са акробати родителите толкова малко дете да се подмята като плюшена играчка не ми изглежда нормално.

# 26
  • Мнения: 65
силно се надявам, че това е някакъв монтаж, иначе...  Shocked

# 27
  • Мнения: 9 973
със сигурност са акробати.Движенията му бяха много плавни и премислени Peace

# 28
  • Мнения: 11 607
Този или е луд, или крайно прост!


 Peace Peace Peace

силно се надявам, че това е някакъв монтаж, иначе...  Shocked

И аз, но...едва ли.......

# 29
  • Мнения: 2 334
Дано да е монтаж че иначе  Shocked Shocked Shocked
Но ако видя мъжа ми да прави дори и само едно от тези движения на детето ми ще го убия #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт