Курс за бъдещи и настоящи мами - Пазарджик

  • 14 501
  • 278
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 484
Момичета, казвайте бързо къде е този Център за социални услуги Embarassed Embarassed Embarassed
Ще дойда с моята бебона като се приберат тати и кака от градинка.
Ще видим кога ще ни е кърменето , но пък винаги мога да си я накърмя и при вас, нали сме само женички. Даже и ако така мога да съм от полза на бъдещи мами с първи бебочета.

Само дано сте здравички, макар че каката ми е със сополки , пък ние да чукна на дърво сме здрави засега.

# 31
  • Мнения: 1 938
Центърът за социални услуги се намира на бул. "Александър Стамболийски", срещу паметника на Ал. Стамболийски. Simple Smile Сградата е нова, голяма и няма начин да не я забележиш.
Курсът е днес, от 17.30 часа!
 Hug Hug Hug

# 32
  • Мнения: 3 484
Гледах снимките от курса. Научих нещо ново за къпането Embarassed
Човек цял живот се учи, ама все мислех, че няма кой с какво да ме изненада при къпането.  Laughing
Нали няма да има проблем, че ще съм с бебето?

# 33
  • Мнения: 1 938
Какво говориш!? Как ще има проблем!? Много ще ни е приятно даже!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

П.П. Кажи ми как се казват принцесите ти, за да те добавя на първа страница. Heart Eyes
П.П.1. Добавих те! Peace Grinning

Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 15:08 от Nellina

# 34
  • Мнения: 1 938
Курсът, както винаги, мина страхотно!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Съжалявам, че доста мами и бременни липсваха. Sad
Петя (психоложката) е в болница.
Много се радвам, че Ани ни откри. Надявам се да и е харесало. Peace
Муцунка дойде с малката принцеска. Heart Eyes Подържах я и аз малко. Heart Eyes Лелеееееее, имам чувството, че Йоана и Марио никога не са били толкова мънички!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Прииска ми се трето, пък! Crossing Arms Heart Eyes
Новата новина е, че ак. Антонова е вече щастлива баба на малка принцеска! Heart Eyes Да и е жива и здрава и много, много да я радва! Heart Eyes
Чакаме снимки от Гери и Нина (mutsunka). Peace Нинче, ник - Pazardjik, парола - sre6ti. Качи ги направо в албума, който съм дала на първа страница! Hug

# 35
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Да е жива и здрава внучката на Катето !!!
Ей, много се радвам  Grinning .

# 36
  • Мнения: 941
От тук докрая са снимките от вчера: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=300552&pid=9205953 от курса...

Днес бях на кафе-среща с 3 мартенски мами (Даниелка, Десис, ан_ив) , които следващата седмица ще се опитат да дойдат на курса...

# 37
  • Варна
  • Мнения: 858
Аз лично обещавам да дойда другия път и с мен ще дойде и ан_ив надявам се,а Даниелка не е сигурно защото патува от главиница. Ние сме мартенските мами   Hug 

# 38
  • Мнения: 3 484
Качих още няколко Grinning

# 39
  • Мнения: 529
Благодаря Ви за хубавите пожелания и тук!   bouquet
Честита внучка на ак. Антонова!!!   bouquet
  значи все пак познах,че ще става баба  Party

Вие все едно сте имали предчувствие,че нещо става с нас, защото точно когато съм раждала сте писали за мен.  Hug

Надявам се скоро да имам повече време да кача малко снимки  Crazy

# 40
  • Мнения: 3 484
Честито и от мен на Сонямари  bouquet  bouquet  bouquet

Да се похваля и аз :  ТАЗИ НОЩ СЕ НАСПАХ ЗА ПЪРВИ ПЪТ ОТ СЕДМИЦА Crazy

Нелина, аз съм с две ръце ЗА трето бебе. Ама за тебе де, аз все още съм  #Crazy

# 41
  • Мнения: 1 938
Нелина, аз съм с две ръце ЗА трето бебе. Ама за тебе де, аз все още съм  #Crazy

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
    Нали? На чужд гръб и 100 тояги са малко. Mr. Green Joy
    Честито наспиване!  bouquet Hug

# 42
  • Мнения: 77
Ииии много сте ми сладки всички! И коледно оформление в комплекса.Муцунка и тя на линия с малката Камелия, пупупу да е жива и здрава, послушна и  да оставя мама по-често да се наспива нощем.Гери, тумбака е пораснал.Само така!И добре дошли на новите мами!Така ми се идва и на мен, ама Митачето само плаче и пищи.ПОраснали сме, бяхме на консултация, казаха че реве от коликите.Биха ни и ваксина, той плака , но после беше герой.
Нелке, наистина много ти отива бебока.
ЧЕстита бебешора на ак.Антонова!Тя затова ли забегна до Варна.Да й е живо и здраво внученцето и много да я радва!
Сонче, добре се завърнала!Надявам се да сте добре и баткото ще свикне, нужно му е време, нормално е да има и малко ревност!
ПОздрави и целувки за всички от нас с Митето!

# 43
  • Мнения: 2 577
Ехо, ехо и от мен!

Кога ще е следващият курс, нещо   доста ми се усложнява личното време, но ако знам по-рано ще дойда.


Честита внучка на Катя!  Heart Eyes

# 44
  • Варна
  • Мнения: 858
Ми аз доколкото разбрах май следващия курс ще е в четвъртък,така поне ми каза Гери   newsm78  но това е не потвърдена информация.

Общи условия

Активация на акаунт