Уреди втора употреба, уреди с транспортни дефекти - 3

  • 345 040
  • 542
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 696
търся си съдомиялна машина за вграждане 65см.ако някой има информация или идея къде да проверя ще бъда много благодарна  bouquet

# 76
Технохит във Варна продават втора употреба определно много хора взеха да се оплакват както и аз се набутах с продукт втора употреба и смного транспортни дефекти, пристигна във фолио ,а като го разопаковах ужас , личи си че си е доста ползван уреда, щепсела е много итрит и всичко е много мръсно и мирише ужасно, наи-вероятно ще потърся експертиза защото мразя да ме лъжат можеха да кажат ,че е втора употреба а не да лъжат

# 77
  • Мнения: 19 501
търся си съдомиялна машина за вграждане 65см.ако някой има информация или идея къде да проверя ще бъда много благодарна  bouquet
Мисля,че стандарта е 60 см за всички големи съдомиялни - има ги навсякъде. Но за 65 - не зная дали има някакви, по-скоро не.

# 78
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
търся си съдомиялна машина за вграждане 65см.ако някой има информация или идея къде да проверя ще бъда много благодарна  bouquet
Стандартите са 60см и 45см. Може би има професионални серии с по-големи габарити. Можеш да си сложиш свободностояща и да и сложош вратичка отпред, тъкмо ще се събере в 65 см, а и свободностоящите уреди са по-евтини. 

# 79
  • Мнения: 693
Здравейте и от мен. От известно време си търся телевизор 21 инча, нямам претенции относно марката, вчера бях в магазина под автогарата на Банкя, но не намерих нищо подходящо знаете ли дали в магазина на Марти предлагат нещо подобно или е само за бяла техника, че не ми се разхожда напразно. NeWS78
Може ли по-подробно описание на магазина в Банкя, защото аз два пъти обикалях около жп гарата и видях само един магазин за мебели. Автогарата не я открих, защото слязох на последната спирка на рейса, където пътя свършва и завива наляво към хотела и жп гарата или надясно към пазара и града.
Предварително благодаря.
Не знам дали ще мога точно аз да ти дам точно обяснение къде е понеже това ми беше втория път в които ходя до Банкя и не ми е никак познато, но ще се опитам
Значи знам, че има две отбивки от околовръстното за Банкя (избираш тази която е след Люлин, има бетонов възел в началото - за ориентир) След като минеш табелата Банкя само напред може би около 15-20 минути и както ти е пътя отляво има нещо като площадче на което въртят автобусите. С лице на улицата има магазин за дрехи втора употреба. Паркираш някъде (на самото площадче) и един вид под магазина за дрехи втора употреба е този магазин, изглежда като хангар (то дефакто не е магазин а нещо като склад, и няма лице на улицата или витрина) имаше някакъв надпис за всеки по нещо или нещо от сорта. Дано съм ти помогнала  Crazy

# 80
  • Мнения: 5
Здравейте! Прочетох с интерес темите свързани с електроуреди с транспортен дефект, тъй като ни предстоеше цялостно кухненско обзавеждане и в крайна сметка след обикаляне по тези магазини станахме клиенти на Технохит. Уредите който закупихме са:фурна+плот за вгр., абсорбатор, хладилник, пералня, сушилня, съдомиялна и телевизор, за който се решихме след като ни казаха, че ще ни направят допълнително намаление от 5% заради голямата покупка. Отношението на персонала беше перфектно, обясниха ни всичко, което ни интересуваше и трябва да знаем. Даже ни помогнаха да изберем наи-малко наранените от тези които бяха в повече бройки. Един голям + за Технохит от мен!








# 81
Здравейте! Прочетох с интерес темите свързани с електроуреди с транспортен дефект, тъй като ни предстоеше цялостно кухненско обзавеждане и в крайна сметка след обикаляне по тези магазини станахме клиенти на Технохит. Уредите който закупихме са:фурна+плот за вгр., абсорбатор, хладилник, пералня, сушилня, съдомиялна и телевизор, за който се решихме след като ни казаха, че ще ни направят допълнително намаление от 5% заради голямата покупка. Отношението на персонала беше перфектно, обясниха ни всичко, което ни интересуваше и трябва да знаем. Даже ни помогнаха да изберем наи-малко наранените от тези които бяха в повече бройки. Един голям + за Технохит от мен!

Да ви честито новото обзавеждане и със здраве да си го ползвате  Simple Smile  ,каква марка сушилня си взехте?





# 82
  • Мнения: 5
Благодаря много, шошо-бошо !
Сушилнята, която избрахме сред всички възможности , е на Аристон, нов модел за 7,5 кг и клас В . Модела е TCL831XB. Не съм я срещала по другите магазини, най-близко до този модел, но малко по-слаба е тази : http://technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09036649 , . Нашата я взехме за 550 лв /с отстъпката:520/. Simple Smile

# 83
  • Мнения: 1 632
Ами висока си е цената за тази сушилня, особено ако се окаже втора употреба!

# 84
  • Мнения: 5
Не ми прилича на втора употреба. Няма и драскотини по барабана, които няма как да липсват, ако е въртяна с дрехи Simple Smile /какво ли разбирам и аз ама.../. Обикаляхме и разглеждахме и употребявани уреди преди окончателно да направим избора си. Честно казано, личи си, когато нещо ползвано...Пожълтели са едни и не само видът им , но и излъчването им е друго...

# 85
  • Мнения: 1 632
Казах, че парите са много, така че няма смисъл да ме убеждаваш в това дали е втора употреба и колко разбираш!
Назад има достатъчно отзиви и положителни, и отрицателни за магазина ви!
Аз лично няма да влизам в подробности, но освен, че останах недоволна, ами и наистина за този тип стоки, са доста надути цените!

# 86
  • Мнения: 5
Права сте, Иви, но все пак, ние не сме толкова богати, че да си купуваме евтини неща Simple Smile


# 87
  • Мнения: 1 632
Права сте, Иви, но все пак, ние не сме толкова богати, че да си купуваме евтини неща Simple Smile



Това клише за България не важи!
Има достатъчно случаи когато даваме не малко пари, а получаваме боклук!
За тази сушилня ще дам 100лв отгоре и ще имам по-голяма гаранция!
Предлагам да спрем със спама! Peace

# 88
  • Мнения: 5
Бъдете здрава !
Все пак парите и вещите не са най-важното. Още по-малко са нещото, заради което да си тровим здравето  Peace

# 89
  • Мнения: 256
Прочетох почти всичко, но не видях някой да се е похвалил да си е купил от някъде нещо на Мiele. Та , ако има някой с такъв уред, може ли да сподели впечатления, от къде, колко и тн. Praynig 

Общи условия

Активация на акаунт