Имаме още една сбъдната мечта голяма-Евро станала е мама

  • 3 320
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 950
ЧЕСТИТА РАДОСТ ЕВРО Hug
НЕКА МАЛКАТА МАРИЯ РАСТЕ ЗДРАВА, ЩАСТЛИВА И МНОГО УСМИХНАТА  bouquet  bouquet  bouquet

# 46
  • София
  • Мнения: 4 272
Честита розова сбъдната мечта! Да е много здрава, щастлива и обичана малката Мария!

# 47
  • Мнения: 14
Честито!Да е жива и здрава Мария!

# 48
  • Мнения: 1 143
Честита рожба, Ели! Да расте жива и здрава малката Мария! Много, мноооооооого радост за цялото семейство ти пожелавам! Ти заслужи своето Щастие!
Прегръщам те силно и се радвам от сърце за теб!

# 49
  • Мнения: 531
Мили приятелки, едва днес разбрах че Цеци е пуснала темичка за нас! Embarassed
Миличка Цецинка обичам те мило и знам че знаеш какви пожелания и вяра имам за теб, за Мая, за Миле и за всички семейства жадуващи рожба! Hug
Мили приятелки всеки едни ден от борбата си струва, не мога да ви дам съвет как да се справите с времето и чакането, но дерзайте. Всяка от нас ще успее, борете се, вярвайте, молете се! Heart Eyes
След 10-11 години борба със стерилитета забременях от 3 опит ин витро. С Божията благословия, с безкористната помощ на Д-р Стаменов и целия екип на Клиника Малинов и МЦ Надежда и Д-р Йончев (гр. Пловдив) родих Мария, нащето щастие! Не мога да намеря слова, няма дар на света с които да изразим любовта и благодарността ни към нашите Приятели Докторите!

Благодаря ви, мили момичета, благодаря!
Нека всеки гушне своята рожба час по-скоро!
Бог да ви благослови!

# 50
  • Мнения: 326
 Hug Благодаря за хубавите пожелания , нека на всяка от нас се случи такова щастие , а на вас най прекрасното детство   bouquet

# 51
  • София
  • Мнения: 2 908
Евро  Hug,колко вълнуващо си го написала.

Благодарности и на д-р Стаменов и целият му екип    bouquet

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Елинце,нали знаеш колко много си те обичкам Hug Hug Hug

# 53
mili bade6ti maiki iba6ti.ne znam dali 6te pro4etete tovaza6toto sam mnogo zle s komp.,ne znam ako mi otgovorite kade da pro4eta otgovora.7 god.vrazka i i tia kato razbra 4e ne moga da imam detsa me zariaza vednaga i rodi sled11-12 mesetsa da sa zivi i zdravi.sled tovanovata mi liobov znae6e za problema ,napravih si 4 operatsii pri nai dobrite androlozi prof.tsvet. i dr.kats.posledniat be predpo4eten ot priatelkata mi ,no toi neni dade nikakva garantsia predlozi ni invitro, zarazlika ot tsvet.koito ni garantira po normalen na4in ili inse.i taka noemvri napravihme invitro maturatsia 2 inbrionano nisto ne se polu4i.i s neia biah7 god. i tia me zariaza.ne i se sardia.sega si tarsia takava kato men,35god.hubav.borben obi4ast imam sobstven a sper..otli4en material...0876559795.uspeh na vsi4ki

# 54
  • Мнения: 491
 Да ти е честита малката Мария мила Евро, бъдете живи и здрави и много щастливи  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт