Световна криза се задава, ЛЮЛИНче на пук ще прави маскарада

  • 14 973
  • 281
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 437
lidi добре дошла, а джуджетата ти са страхотни. Да са ти живи и здрави. В нашата отчетна имаме мацка с три деца три момчета. Големият е на  3 г и половина, а малките са близнаци на 2 г. Нея съм я признала аз. Няма кой да й помага и си ги гледа сама, а на всичкото отгоре таткото е личен шофьор и често се прибира по нощите. Да ви кажа хич не й е лесно на мадамата, така че Деси внимавай какво си пожелаваш Laughing Свекърва, свекърва ама да не вземе да се изплаши и тя и да те остави. М/удругото разбирате ли се?

# 76
  • гр.София, далече, далече на Запад
  • Мнения: 16
Добър ден момичета Simple SmileАз докато сколасам и пак сте изписали две странички Simple Smile
Честито ви слънчице, сега се прибираме от разходка - навън е страхотно

Преди час се видях с Вифана - да оздравявате бързо и после да докладваш как е малкият мъж.
Димяни, за протокола ти не беше ли от втора част?
Лиди, добре дошла мила HugНадявам се да ти допадне нашата весела компания Laughing
Да те попитам от къде купи тези страхотни екипчета на малките слънчица?
Търся нещо подобно, ако някой има инфо моля нека да сподели.Решила съм да направя картички изненада за бабите та да видим до къде ще стигна.
Деска, пожелавам ти от сърце две момета.Да разнообразите люлинската мъжка компания Joy

# 77
  • София
  • Мнения: 211
Ехо, здравейте и от мен!
Честити 5 месеца на Владко!!! Да е жив и здрав и много да радва мама и тати!
Ето и нещо, което подкрепям:
http://missby.wordpress.com/2008/11/29/snbm1/
Хубав понеделнишки ден, аз изчезвам, че имам много работа...  ooooh!

# 78
  • София
  • Мнения: 5 720
Лиди,и мен ме интересува от къде са тези комплектчета?
Много искам да му взема! Party
Дебнах едни в e-bay ама ги изпуснах Crossing Arms

Ето какво му поръчах на Ранйн за Коледа:
http://www.laredoute.fr/product.aspx?productid=324128554&doc … versible%20PLAYGO

Честити 5 месечета на Влади! Heart Eyes Hug

# 79
  • Мнения: 179
И аз се присъединявам към люлинските майки.
Специални поздрави за една от форумките, която спомена, че живее в пети микрорайон и че синът й се казва Ники - роден на 24.09.2008.  Hug За съжаление не помня в коя от многото теми беше писала. Моят син също е Ники, също е роден на 24.09, но през 2007. Иначе ние сме в Люлин 6.

# 80
  • Мнения: 2 986
Добре дошли на новите мами - Арвада и Лидди!
Лидди страхотни са малките ти джуджета. И аз искрено се възхищавам на мамите на близнаци. А за прохождането май при всички близнаци е малко по-късно. Едни други момченца тук в нашата част проходиха на 1г. и 5 м., има и две момиченца на 1г. и 3 м. също още не ходят.
Комплектчета за джуджета имаше в един магазин на пазара до рибата и щанда за маслини, но не знам дали са като на момчетата на Лиди. Има и за момиченца с рокличка и шапка, различни размери.
Димяни подаръкът е много готин. Дано на малкия много му хареса.
Честит 5-ти месец на Владко на мама Дани!  bouquet

# 81
  • София
  • Мнения: 2 530
Здравейте, Зита дай, моля те, на лични двете си имена, ивената на детето и точната му възраст.

# 82
  • Мнения: 15
Аз мамата на Ники smile3525
Костюм на джудже има в Слънчице-20лв
Ама май повече е на Дядо Коледа ooooh!
Иначе има такива в Джъмбо и за момчета и за мацки,и за ангелчета Hug
Аз попрочитам отвреме навреме,но сега се занимавам с малкият павече.Голмо тичане по доФтори.
 newsm51 цунки на всички , а на близнаците по 2

# 83
  • Мнения: 9 973
добре дошли на новите мами.Аз чак сега успях да поседна пред компа.Пфуу,излязохме на разходка с колелото,а от 5ет.(няма асансиор) дете и колело и нагоре пак ooooh! ако не пометна сега,друг път няма да е hahaha

# 84
  • София
  • Мнения: 2 530
Пу пу, не говори глупости. Какво ви е колелото  Rolling Eyes?

# 85
  • Мнения: 9 973
триколка с дръжка,ама не колелото тежи,но в комплект с дребус си е цифра.Не ми тежи да го нося,но живеем на 5ет. без асансиор и се дано не ми се налага често да го влача

# 86
  • София
  • Мнения: 154
Влади Ви Благодари мноооооого и Ви праща усмивки  Hug


А аз за специалния поздрав

# 87
  • София
  • Мнения: 5 720
Зита,живяла съм в 3 ти 5 години,а в 4 съм си откакто съм родена! Party

Мерси за инфото ще отида до Джъмбо! Hug

Деси,ти се пази не мъкни  Naughty Hug

# 88
  • София
  • Мнения: 2 437
Димяни страхотна е масата. Митко има подобна, но на Фишер Прайс и все още си играе с нея. Аз за Коледа съм решила да му купя електронно пиано с микрофон гледах в Марсел и много ми допадна, а мисля, че и на него ще му хареса, защото обича музикални неща. И продължавам да търся шейна. А в Слънчо имали такива джуджански дрешки за 2 г. като моя? Деси що мъкнеш ти хващай свекито Laughing

# 89
  • Мнения: 9 973
тя още не знае за изненадата,която сме и подготвили hahaha

Общи условия

Активация на акаунт