Бебешка близнашка тема ХІ

  • 15 460
  • 291
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 165
Привет и от нас. Аз изкарах най-трудните си седем дена. Мишо се разболя, и бяхме в Токуда до вчера. Започна с кашлица за една нощ, затруднено дишане, и ни приеха в болницата веднага. Ужасно ми беше, с едното дете болно, другото го нямаше. Вече е добре и сме вкъщи, но е тъжен и няма сили да плаче дори, след всичко което преживя милото. Системи, абокати, инхалации т.н. Аз съм смазана психчески и физически, свалих четири килограма за шест дена, накрая и аз се разболях, откарахаме при майка ми, а мъжа ми остана в болницата последнта нощ и изписа Мишо. Аз бях 24 маса на легло до снощи, със страхотно повръщане. Дано се справим  с този период. Вече сме у дома четиримата и се гледаме, но става все по-трудно, Хриси отваря вратите и е станал още по-силен и инатлия.

На всички, които са имали повод за празнуване-честито и много щастие.
Айла, честита ти госпожица.  Grinning

# 61
  • Мнения: 405
Касси,сериозно е било при вас положението.От сърце ви пожелавам всичко тук да остане и никога повече да ни ви се налага да изживявате подобно нещо Hug

Slonchetka,честит режден ден! Да си жива и здрава,много обичана и желана
Честита месечинка на порасналите сладури!  bouquet  bouquet  bouquet

# 62
  • Мнения: 517
Слончетка, честит рожден ден   bouquet Желая ти да си силна, и3пълнена с положителни емоции и да те радват много наи бли3ките ти хора... На3драве   261uu Wine Glass

# 63
  • София
  • Мнения: 1 711
Слончетка, честит рожден ден! Бъди здрава и щастлива и много да те радват твоите сладури   bouquet

Креми, мерси за съвета  Hug то и аз винаги когато купувам нещо за единия взимам и за другия нещо. В такива случай му взимам някоя малка количка или мотор. Той им се радва и си играе, но в един момент забелязва, че Лора има нещо различно и иска и той. Аз ще продължавам да му обяснявам и преполагам, че ще започне в един момент да разбира. Той по принцип винаги взима на Лора играчките, с каквото тя се е заиграла, смята че е по-интересно и й го взима. Преполагам че при всички е така. Днес се наложи да прибера една магнитна дъска, защото стана голям рев за нея... трябва да купувам още една Simple Smile Това ме накара да се замисля какво ли правят майките с едно дете, сигурно е голяма скука  Joy

Каси дано никога не ви се случва нещо подобно  Hug Не се притеснявай, щом сте си вкъщи значи е добре, нормално е да е изтощен, а и малко стресиран все пак от обстановката там, манипулациите. Много  Hug от нас и за четиримата.

# 64
  • Мнения: 3 638
Каси, ужасно преживяване  Hug Дано всичко вече е наред и повече да нямате подобни проблеми с мъниците  Praynig Какво му беше в крайна сметка на Мишо, пневмония ли?

Слончетка, ЧРД и честита месечинка на бебоците!  newsm51  bdbaloni

# 65
  • Мнения: 212
Слончетка, ЧРД и честита месечинка на бебоците! НА ПАТЕРИЦИ   bouquet

надявам се малкия Мишо вече да е добре и никога повече да не стъпвате там  Hug

# 66
  • Мнения: 1 165
Благодаря ви.  Hug Остър бронхиолит. Сега вече е добре дишането, но е с ужасно разстройство. Давам биогай капките, и дори и ентерол, макар че се повтарят като действие. Вече не знам какво да го правя, иначе пие само мляко Ал 110, отказва друга храна.

# 67
  • Мнения: 2 950
Слончетка, честит празник на патерица.   bouquet  bouquet  bouquet

Каси, ужасна работа. Дано никога не се повтаря.  Praynig Представям си как си се ошашкала  Sad

# 68
  • София
  • Мнения: 3 414
Каси  Hug

# 69
  • Мнения: 405
Каси,Ал-Аптамил ли е?
Мой съвет е да не го насилваш с храна.Сама знаеш колко гадно се чувстваме ние,когато сме болни,а какво остава за това малко човече.Има едно лечебно мляко точно зо растройство и повръщане.Ако искаш пробвай с него.С всус на банан е.Дано обича.
Стискам палци бързо да се оправите. Praynig

p.s.А хидрасек пробвахте ли?

Последна редакция: пт, 05 дек 2008, 17:51 от liddi

# 70
  • Мнения: 4 306
Каси, пооживихте ли се вече? Дано обстановката у дома, да го успокои и започне да се възстановява по-бързо. Ти как си? Освен, че си притеснена, това се подразбира?
yoana, как са нещата и при вас?
Аз чета всичко, обаче нямам много възможност да пиша, иначе ви следяяя smile3530
hellche, ние на последната консултация / 7м/ бяхме всеки по около 10 кг, добре е че в см също сме доста - по 74 и 76 см. Педиатърката каза, че не са затлъстели. Ох, че гадно звучи. А просто са едри и това наддаване ще намалее, като почнат да се движат повече. По моя инициатива ограничавам нишестените храни като каши, картофи и ориз. Давам разбира се, но наблягам на плодовете и зеленчуци като тиквичка, спанак, моркови, карфиол и разни комбинации от тях.

# 71
  • София
  • Мнения: 1 711
Вера, много сте си добре Simple Smile Ние на годинка бяхме 74см Лора и 78 Дани.

Ние преди час се върнахме от лекар. Лора пак е болна, от снощи вдига температура, а днес почна и хрема. Вирус е... напрво вече  #Cussing out Хубавото обаче е че няма спазми, нали сме на Сингулер и явно има ефект от него.

Лека нощ на всички  Hug

# 72
  • Мнения: 1 174
Здравейте на всички! Hug Благодаря ви за загрижеността.  bouquet
Значи проблема при Дари не е толкова сериозен,просто се е наплашила,че я боли, като ака и се стиска.Освен това още сме с памперси и няма изградени навици  в това отношение.Сега сме на леки лекарства,които да я разхлабват и най-вече наблягаме на разхлабващите храни.За сега има лек ефект,дано се продолее страха Praynig
Бързо оздравяване на всички болнички дечица! Hug

# 73
  • Мнения: 517
Каси, Иоана, много съжалявам 3а проблемите на дечицата, дано всичко да отмине скоро...  Hug

Георг спи много неспокоино напоследък  Confused.

# 74
  • Мнения: 2 950
Здравейте на всички! Hug Благодаря ви за загрижеността.  bouquet
Значи проблема при Дари не е толкова сериозен,просто се е наплашила,че я боли, като ака и се стиска.Освен това още сме с памперси и няма изградени навици  в това отношение.Сега сме на леки лекарства,които да я разхлабват и най-вече наблягаме на разхлабващите храни.За сега има лек ефект,дано се продолее страха Praynig
Бързо оздравяване на всички болнички дечица! Hug

Йоана, ти се опитваш да махнеш памперса ли сега? Питам, защото сестра ми се сблъска с този проблем покрай махането на памперсите. Синът й не искаше да ака другаде, освен в памперса и минаха през един такъв кошмарен период, докато го научат, че може да ака в гърнето. Той казваше, че му се ака и пишка, пишка в гърнето, но не искаше да ака там. И се запичаше съответно. Да не би и при вас да е така?  newsm78

Lale32 , зъбки? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт