За раждането

  • 1 961
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 74
zdraveyte!!!!vsi4ki znaem 4e rajdaneto e bezplatno NO ima edno golqmo no.ako iska6 opredelen dr da te izrajda kakto be6e psala edna mama trqbva da se razbere6 s nego makar 4e az smqtam 4e pak trqbva da e bez pari.na men mi prestoi rajdane i to parvo i sam mnogo upla6ena ot vsi4ko koeto mi prestoi a to 6te e skoro-18.01.09 Grinning znam 4e pove4eto 6te mi kajat-nqma stra6no no nali znaete 4e trqbva da se mine po tozi pat i 4ak sled tova 6te si kaje6-nqma ni6to stra6no :peace:ta po povod temata dnes mi prestoi sre6ta s dra koyto sam izbrala i neznam kakvo da o4akvam.6te pi6a pokasno.hubav den na vsi4ki mami  bouquet  bouquet  bouquet

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
В София епидуларната упойка струва 200 лв.
Ако си с избор на екип ,  цената е упойката е включена (поне беше така , когато аз раждах)

# 32
  • Мнения: 121
Раждането е безплатно в държавните болници,няма значение дали си здравно осигурен.
     
                                  ЛЕКО РАЖДАНЕ !             bouquet

# 33
  • Мнения: 1 103
По-принцип раждането е безплатно у нас ,но после може да почерпиш нещо доктора  Wink
Леко раждане и успех  Peace

# 34
  • Мнения: 789
Здравейте,понеже за първи път ще раждам и много ми  е притеснено,искам да ви питам да ли знаете плаща ли се нещо за раждането и  колко ако се плаща.Благодаряви предварително

В държавните е безплатно, но се зачудих как стои въпроса, ако не си здравно осигурен...
Ако искаш да ползваш ВИП услуги (аз ползвах такива), се заплаща отделно за тях, според ценоразписа на болницата.
Родих с упойка, не съм я плащала. Не съм си избирала лекар.

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Дори да не си здравно осигурен,пак раждането е безплатно.

Всичките циганки са на този влак.Друг е въпросът какво е отношението на персонала при не здравно осигурените.

# 36
  • Мнения: 961
Нали знаеш, че безплатен обяд няма. Раждането е безплатно, но повечето жени си плащат и се уговарят с лекар, за да са спокойни за себе си и детето си.

# 37
  • Мнения: 332
Аз съм здравно осигурена, раждах без избор на екип в държавна болница. При изписването почерпих скромно  Crazy
И по никакъв начин не са се държали с мен различно от другите мами, предпочели избор на екип и прочее. Бяха много внимателни и любезни  Peace

Леко раждане  Hug

Общи условия

Активация на акаунт