ИЗРАЕЛ 16 - Ханукия извадете, от прах я забършете!

  • 36 131
  • 295
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 410
доброютро,дами!(господина се изгуби напоследък)

И аз не съм доволна от снимка.бг,ама качвам там,че не  нямам много време да разучавам нов сайт и да качавам в него отново всичко.

Искам да изляза на голямото празнично пазаруване ,но кога ли?С ицо не можем да се видим напоследък - вечер я успеем да си кажем нещо ,я - не!В събота  и неделя той работи по къщата това -онова и ...те така...
  madnoelНо празниците идват -зън-зън-зън !

# 196
  • Мнения: 2 952
Ми така е , МИШИ ...особено с 4 деца .... Добре , че моят мъж се прибира рано от работа ...най - късното е 7 вечер ...когато е на фитнес ...иначе 5.15 е на вратата  Party ....

Мента , да  бе , качих си някои снимки от  албумите ...същите дето са и в снимка.бг , щото се отказвам да се занимавам със  снимка.бг ! Тук ще си работя вече .Има и   един  друг  сайт за снимки :
http://picbg.net/login.php   Не съм го пробвала .

Сега ще имаме много  снимки вярвам от Париж и не ми се разправя с тъпото снимка.бг и тяхните щуротии.... Rolling Eyes ....

Иначе  Саги си е същият ,а Шахар порасна изведнъж ...сякаш. Simple Smile Каква коса има вече !  Simple Smile    Пробвам новата камерка .Ще и свикна. Купихме нова , по-малка , по-удобна от  предишното сони  .Освен нея и видеокамера ще си носим. Една чанта на корема с всичките  по-ценни неща такива ...  Simple Smile Крадат иначе ! Портмоне в гащите  hahaha , ама не моите  hahahaи така !А , някой бръкне !  Те  на моя мъж не му се бутат да го крадат , особено ако не се обръсне (а , миши ?  hahaha ) ...Ама  викам - то за уплах неможе бе ..нали ще те снимам  hahaha ....Щуротии ..майтап да става!  Wink

# 197
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Аз си мислих за webshots, но е голяма играчка да се прехвърлят толкова много снимки  ooooh!
Вчера разглеждах снимките на една друга съфорумка, и попаднах на една, която ме усмихна
(давам линк към нея, защото и тя самата ги е дала открито във форума)
http://good-times.webshots.com/photo/2150411410098027666YTdqpg

Нали сте чували, че на New York на шега казват Jew York  Mr. Green Та, снимката е от стоковата борса - окачени са американските знамена, малко коледни венци и.... две Ханукии  Mr. Green

Пете, твоят мъж бая рано се прибира от бачкане  Peace Моят преди 20:00 не си идва  ooooh!

Миши,
не може ли да оставите децата на някоя баба, иначе как ще ги изненадате, те очакват дядо Коледа с подаръци?

Криси, нищо не казваш за бременеето... Как си? Какви са новините напоследък около коремчето?

# 198
  • Мнения: 1 410
Ще измислим някакъв вариант за купуването на подаръците - само Ани си върви с мен - вързана със слинга.Защото се кърмим на поискване и няма как да я оставя.А Миши ще остане при бабата.

Ох ,днес много ми се вие свят ! smile3517

# 199
  • Мнения: 323
девелея Мента,дебелея ина всичкото отгоре бебето здраво рита.

# 200
  • Мнения: 1 410
Криси,кога ти е термина?А за ритането - страхотно е !Наслаждавай се!

# 201
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Krisy, много хубава новина!  Hug Ти иначе как се чувстваш, наслаждаваш ли се на бремеността?

Миши, Ани все още не може да те издава пред сестричките си  Laughing Те вече написаха ли писмо до дядо Коледа?

Пете, исках да ти кажа за Париж да не те плашат студовете, защото нали има Гълф стрийм в тази част на Европа и времето е много по-меко от българките люти зими  Peace Само разликата в температурите е стряскаща, но тъкмо ще ти се отвори възможност да си носиш новото яке, което тук е с ограничено приложение  Mr. Green А за кражбите и джебчиите, според мен, е малко преучеличено, положението не е по-различно отколкото в Израел  Wink

Ако ви се гледат снимки, качила съм два албума - от Париж и от Италия  Peace Общо са около 200 снимки в тези албуми, но това нищо не е в сравнение с 3500-те, които направихме  Laughing

Италия: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9315593
Париж: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9312463

(на слайдшоу се гледат най-лесно, защото са много... старала съм да надпиша повечето, но се извинявам за мешаницита от езици, която се получи  Blush нещо се обърках)

# 202
  • Мнения: 51
Здравейъе!

Как сте всички?

Аз от моите мъже не мога да стигна отново до компа.....
Да ви докладвам,че вчера съвсем ненадейно по покана на брата на мъж ми решихме да отидем  до Тел Авив ,и то не как да е ами с влак Simple Smile
Оставихме колите в Кфар Саба и айдееееи аз да се повозя на израелски влак Simple Smile/то уж заради децата де ,ама .../
Мъж ми само ме бъзика- вика"Шуми точно като българските,"чисто е точно като бг...../ ей не спря тоя човек ,сякаш са ми бащиния БДЖ-то в България  Joy
Та освен туй,ходихме до каньона ,който е близо до гарата/забравих му името/,
и там направо разбих семейния бюджет за месеца  Mr. Green имаше 50% "мивца" /тая дума първа я научих/ във Фокс кидс и едва се озаптих- купих,много сладурски дрешки на малката.Този път само на нея,че Сами може да облече детска градина с количеството дрехи дето има,ааааа Рим,малка,малка ама и то детето трябва да има....
Сетих се че ако бяхме го планирали,можеше и срещичка да си спретнем там ама на пусто от сега за сега,но хайде да се надявам че другия път ще го планираме.

Пете,много сладки дечицата,ама наистина Саги е копие на баща си,а малката на теб мяса Simple Smile
Ние май обратно сме!
Айде,малката се излюпи,иска да ядеееееееее

Тали,Мече къде сте?

Мента,ти кога ще защитаваш ,имаш ли дата?

На всички   bouquet

# 203
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Хей, СнежиHug колко съм се смяла с твоя пост  Joy
Мъж ми само ме бъзика- вика"Шуми точно като българските,"чисто е точно като бг...../ ей не спря тоя човек ,сякаш са ми бащиния БДЖ-то в България  Joy
Joy

И колко точно си започнала с най-важните думи - канион и мивца (май и на мен тези ми бяха) Laughing Азриели е мястото, на което си разорявала семейния бюджет  Peace Страшно ме развесели!   bouquet

А Рим не носи ли дрешки и от Сами? Мисля, че и двамата са взели черти и от майка си и от баща си, май не е толкова еднозначно на кого приличат повече, но няма как да не си ги припознаете  Mr. Green

Снежи, тук не се прави защита на дипломна работа  Peace Това си има и плюсове и минуси, аз на българската си защита бях притеснена много да говоря пред трима критични професори, но много неща успях да им изясня и така получих добра оценка. А тук пишеш, даваш на рецензенти и те или ти пишат крайна оценка или ти връщат работата за преработка  Confused Малко е притеснително с тази процедура - ако ти пишат по-ниска оценка, нямаш голям шанс да си я повишиш, както е при защитите  Crazy

# 204
  • Мнения: 20
Здравейте, момичета. Разказвала съм ви за това че след като се преместих да живея във Варна, се захванах да си обучавам сама децата на иврит. За сега горе долу се справяме, но все пак когато липсва средата и училището в което всеки ден се общува с езика, нещата търват назад.
Мисля си че ако им пускам еврейски детски песнички все пак това ще помогне малко и така ще могат да си учат и да разпознават думички. Иска ми се да са образователни и с текстове за празниците. А може и да е всякаква музика, само да е еврейска. Въпросът ми е от къде да си ги намеря.
Търсих по-музикалните магазини - никъде няма, никой не е чувал......Търсих и в интернет, но не можах да се ориентирам. Дайте ми идея какво да направя.
Жаки, ти ми беше казала за едни песнички, които имаш на диск. Дали можеш да ми ги запишеш???
Благодаря ви предварително и весели празници!!! Hug

# 205
  • Мнения: 51
Ментуш,радвам се ,че съм те разсмяла!

Да така се казваше каньона"Азриели"  ooooh! пусто ама тея деца ми испх мозъка  Mr. Green

За дрешките - носи Мента,носи какво ще прави има ли избор:)
Ама взе да ми писва само в синьо да я обличам Simple Smile/е само вкъщи де ама все пак/
Общо взето ми е жал за  бебешките дрешки на Сами,защото са новички и не ми се искаше да ги хвърлям,пък и са ми много мили такива....А аз каквато съм емоционална ,нищо не ми дава сърце да хвърля.Та така де.

Питах те за дипломната,понеже точно това не м и беше ясно/пак съм била разсеяна/
Мента,кой е снимача във вашата къща?Има 6-ца от моя мъж/той има слабост и страст към фотото/.Каза,че фотографът имал стил- добър и разбира се индивидуален  Peace
С една дума и той разгледа снимките Simple Smile

# 206
  • Мнения: 1 526
Има Е, влизаш в youtube и пишеш нещо на иврит. ТУк има песни за ханука, от дясно можеш да ги сменяш. Помя, че децата допреди да им взема копютър гледаха и детски за Цар Лъв и Принца на Египет на иврит.

http://il.youtube.com/watch?v=l1ABa2Q5JBQ&feature=related

http://il.youtube.com/watch?v=Oi-NK1TK8G4&NR=1

http://il.youtube.com/watch?v=jfRWhnGJIPY&feature=related

А ето намерих:
http://il.youtube.com/watch?v=Wnb3VVN5Ldg&feature=related

http://il.youtube.com/watch?v=cjHlBUphduI&feature=related

Вече можеш да се ориантираш и да търсиш  Hug!

Това на първо време! Не съм ви чела, довечера ще влезна в час Peace!

# 207
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
доброютро,дами!(господина се изгуби напоследък)

А-а-а не съм!  Naughty
Само чета и внимавам за правилната линия!  Laughing

# 208
Тук съм,тук съм. Mr. Green

Занимавам се с едни задачи,че имам класно в петък / Praynig /.
Чакам и стипендията сега,само училищни работи напоследък. Simple Smile

Миши,много поздрави на Мади  Heart Eyes

Борянка още я няма Rolling Eyes

Лека нощ!  bouquet




# 209
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
... имаше 50% "мивца" /тая дума първа я научих/ във Фокс кидс и едва се озаптих ...

Бас държа, че втората дума е "анаха"!  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт