Лунна диета - 21.07. 14.00ч.

  • 3 178
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 221
миналия път и аз пробвах,ама нещо не свалих,дано този път стане,успех на вси4ки Laughing

# 16
  • Мнения: 215
и аз ще се включа. дано да издържа, че петъчните обяди са ни любими  chef ама мисля, че ще отложим похапването за след 14,00 часа

# 17
  • Мнения: 2 142
Здравейте, мами лунатички! И аз ще гладувам утре, надявам се, че ще устискам и този път. Успех на всички в неравната битка с килцата!

# 18
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз пък ще се натегна, та да изкарам от 21 (14'00 часа) до 23 (14'00) часа. На пък, на пък, на пък!  smile3532
(То и без това карам по толкова, защото не вечерям...)
Хайде, пък ще раздам лупи, за да ме намират, когато изчезна. Мечти, мечти... Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2 663
И аз съм с вас Party
попитах наблюдаващия ме доктор и ми позволи ако ми е добре...че сватбата ми ще  е плажно  party  и все ми се иска да съм във форма
Успех на всички

# 20
  • Мнения: 237
Хайде и аз ще погладувам, но само защото е пълнолуние smile3505.Четвъртите фази съм решила да ги прескачам, че не свалям почти нищо на тях Weary.И да не забравите да се похвалите goodscale

# 21
  • Мнения: 3 164
Аз ще бъда на плодове Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 94
Ами аз миналия път бях забравила и си хапнах в началото, но след това така се случи, че на другия ден гладувах и познайте - 2кг.  Затова този път ме пишете и мен.  Ще гладувам от самото начало, пък да видим резултата какъв ще да е.

# 23
  • Мнения: 271
Как точно се прави диетата? Доколкото усещам, пиете само течности на границата на всеки две фази на Луната, така ли? Какво е позволено? Само чай и водица ли? Аз кърмя, да не вземе да ми спре кърмата??? #Crazy Има ли кърмещи мами, които са гладували без проблем? newsm78

# 24
  • Мнения: 998
Хайде и аз ще се пробвам този пьт, че отдавна се каня, а сега часовете са много удобни!  Предлагам утре вечер всички вьв форума да си бьбрим, че сигурно няма да има заспиване!!!

# 25
  • Мнения: 269
И аз пак съм на линия, нооооооооо този път заключвам вратата и никакви гости.
Успех!newsm10

# 26
  • Мнения: 496
И аз съм с вас! Успех на всички!  Simple Smile

Змайли,
Аз правих пречиствания докато кърмех, но не пълен глад, защото токсините отиват в кърмата. Веднъж седмично - ден само на плодове или пък само на пресни сокове. Не се отрази на кърмата, аз сама го отбих, на 13 - 14 мес. май беше и си хапваше всичко.

# 27
  • Мнения: 271
mimi flax,
благодаря ти за информацията. Отдавна ми се щеше да направя някакво прочистване, но ме спираше точно това - още с първото дете ми казаха, че токсините отиват в кърмата и се постреснах.
Успех на диетуващите, аз засега ще гледам отстрани и ще си похапвам  Party

# 28
  • Мнения: 1 313
и аз съм с вас този път, че предните все нещо ставаше и пропусках.Успех на всички!

# 29
  • Мнения: 5 468
И аз съм на линия. Ама този път, наистина нищо няма да хапна от 14 до 14 ч.  на 22-ри smile3505. Пожелавам успех на всички newsm10!

Общи условия

Активация на акаунт