Отговори
  • Мнения: 253
Здравейте, много бихте ми помогнали ако някой ми каже как беше името на този доктор, гледах го в едно предаване по БТВ - мисля че беше БТВ-репортерите, в събота. Става дума за въпросния лекар, който е измислил лек с/у рака, мисля, че го беше прилагал на плъхове, лекарството му все още не е патентовано за съжалиние. Основата на лекарството е билката котешка стъпка.
Благодаря предварително, ако някой се сети.

# 1
  • Мнения: 54
Иларион Янчев

# 2
  • Мнения: 253
Мерси много

# 3
  • Мнения: 27 524
който е измислил лек с/у рака

Все още не го е измислил, за съжаление, но ако отнякъде има пари да се продължат изследванията и опитите, може и да излезе нещо. Дано!  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 261
Див божур и овча опашка също помагали.
Това каза той в едно предаване през почивните дни.

# 5
  • София
  • Мнения: 13 198
Е айде сега... за антималигноцит ли говорите? Щото и там има божур и всички трия неща, но не го е измислил Иларион Янчев...

# 6
  • Мнения: 25 398
Е айде сега... за антималигноцит ли говорите?

Не. Доколкото схванах, става въпрос за съвсем различни вещества, с различни автори. Този с котешката стъпка е на проф. Янев, а антималигноцитът е на Продан Христов.

# 7
  • София
  • Мнения: 13 198
Е айде сега... за антималигноцит ли говорите?

Не. Доколкото схванах, става въпрос за съвсем различни вещества, с различни автори. Този с котешката стъпка е на проф. Янев, а антималигноцитът е на Продан Христов.

Да, да.. така е, обаче аз съм чела на Продан Христов книгата и божур със сигурност има. Другите също ми звучат познато, та затова попитах. Не съм гледала предаването, за което говорят

# 8
  • Мнения: 335
Напоследък в толкова предавания говориха едновремено за двамата, че хората започнаха да ги мислят за едно и също лице.
Единият обаче твърди от чужбина, че е открил лекарство, че го произвежда и може да лекува с него, но му пречат да го регистрира.
Другият човек - професорът от БАН просто съобщи за изненадващо добър лабораторен резултат от екстракта върху болни мишки при опити тук, в България.

Единият иска регистрация на "готов" според него продукт.
Другият просто съобщава за повод да се обърне внимание, да се сформира евентуално екип, да се определи евентуално бюджет, за да започне тепърва проучването на това, което е забелязал в лабораторията.

# 9
  • София
  • Мнения: 13 198
Холограма мен точно това ме озадачава  Wink Ако този Иларион Янчев говори за "лекарство" близко по състав до антималигноцита на Продан Христов тогава все едно открива топлата вода.  Wink Христов е микробиолог и е създал лекарството преди много много години. Той е доста възрастен. Много е инфото по въпроса, който иска да види из нета. Аз съм говорила с лекари в БГ. Не искат да го прилагат, първо, защото не е регистрирано в БГ (което е нормално, все пак няма да си сложат главата в торбата) и второ антималигноцита се влива с голямо количество кръвна плазма. Това също е проблем.

Не съм гледала предаването и нямам идея какво е лекарството на И. Янчев, но ужасно ми заприлича на това дето четох за антималигноцит. Затова се включих в темата  Wink

# 10
  • Мнения: 335
В темата за рака в ДиС има и отпратки с репортажите (там се вижда и самия професор от БАН, той прави показен експеримент) и коментари.

Професорът от БАН:

д-р Емир Христов за двамата:
Ето го : http://www.btv.bg/videos/?video_id=8160&section_id=1
23 минути е , аз съм шокирана,тоя Емил Христов е ужасен.Учудва ме злобата и неприязънта ,с която говори за Продан Христов,а и за човека от БАН...

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 23:42 от Холограма

# 11
  • София
  • Мнения: 13 198
В темата за рака в ДиС има и отпратки с репортажите (там се вижда и самия професор от БАН, той прави показен експеримент) и коментари.




Aха, ще погледна значи. Мерси! Grinning

# 12
  • Мнения: 7 723
...не знам какъв е тоя професор и какво е станало с мишката след 10 дни,
но познавам производители със залежала "котешка стъпка"...
с изтичащ срок на годност...
Напоследък доста взе да се харчи на пазара... Crazy

...а четохте ли статиите за страничните й действия?

# 13
  • Мнения: 25 398
Руске, доколкото схванах, приносът на професора е, че променя концентрацията на котешката стъпка и това води до различни резултати от познатите от народната медицина. А и всичко е още на ниво експерименти, които все още се провеждат само с лабораторни мишки. Пътят до хората е дълъг, особено за сериозен учен от БАН. Поне шумът, който вдигнаха медиите, ще осигури някакво финансиране на проекта, както и включването на други специалисти. Дано излезе нещо от това храстче, дано!
Странно защо обаче веднага наскочиха толкова много опоненти и отрицатели, при положение, че експериментите са в твърде начална фаза? То още не се знае дали ще може да се прилага върху хора, а вече пишат за странични действия...

# 14
  • Мнения: 7 723
Сийке, така е....
Нямаш си представа, обаче какво количество Котешка стъпка,
пакетирана, в насипен вид се продава в момента на пазара... Crazy

Общи условия

Активация на акаунт