Възпитан начин да разкараш една жена

  • 6 545
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Кажете ми моля, кой според вас е най-успешния и категоричен, но в същото време задължително безболезнен, възпитан, културен и кавалерски начин един мъж да каже на една жена "Махай се от главата ми... не искам да те видя никога повече нито на този нито на онзи свят..."
Искам ей нещо такова долу-горе да кажа, но така да го кажа, че хем да подейства веднага и категорично, хем тая жена когато я срещна след 10 г. примерно да си каже - "Какъв възпитан и културен мъж съм познавала. Истински кавалер. Възхищавам му се".
Може ли според вас да стане тоя номер, защото ми изглежда малко като поговорката "хем вълка сит хем агнето цяло" което идва да подскаже, че е почти невъзможно. Но знам че вие тук сте от стара коза яре и много неща сте видяли и може да ми дадете добър съвет. Освен това сте от другата страна на барикадата и ги знаете тия работи как стават.

# 1
  • Мнения: 589
Не е "хем вълкът сит,хем агнето цяло"...По-скоро е "хем оная работа до края,хем душата в рая"
  Като не искаш да я виждаш "нито на този,нито на онзи свят",за къв чеп ти е притрябвало след десет години разкараната да си каже "малиии,къв жентълмен ме е разкарал,тц,тц,тц..." newsm78

# 2
  • Мнения: X
Кажи й, че си гей.

# 3
  • Мнения: 3 447
Или тракторист.

# 4
  • Мнения: 2 478
Аз понеже съм от млада коза яре и не ги разбирам тези работи.Как така искаш да и кажеш "Махай се от главата ми... не искам да те видя никога повече нито на този нито на онзи свят...",а после искаш да е възпитано,културно и т.н.
Ами няма начин.Немеренията ти винаги ще прозират под проформата  Wink
А пък ако тя не е идеално глупава,никога не би си помислила "Какъв възпитан и културен мъж съм познавала. Истински кавалер."
дори и след 30 години Wink

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Кажи й, че си влюбен, или имаш сериозна връзка, или ако не - че си хлътнал по някоя жена и мислите ти са заети с нея, не можеш да харесаш друга и т.н.

В никакъв начин не излизай с номера, който жените пускат на мъжете "Не си мой тип", "Харесвам по-еди какви си".

# 6
  • Мнения: 212
Не е "хем вълкът сит,хем агнето цяло"...По-скоро е "хем оная работа до края,хем душата в рая"
  Като не искаш да я виждаш "нито на този,нито на онзи свят",за къв чеп ти е притрябвало след десет години разкараната да си каже "малиии,къв жентълмен ме е разкарал,тц,тц,тц..." newsm78

Е как за какъв чеп ми е притрябвало - човек никога не знае след 10 години дали няма пак да опре за нещо до този човек на който е бил шута някога. Я услуга, я нещо друго може да ми притрябва. Човек не трябва да гори мостовете след себе си. Никога не знаеш дали няма да ти се наложи да минеш по един и същ мост два пъти.

# 7
  • Мнения: 1 310
Аха, след старите моми сега ще се разкарваме. Crazy
Мога да споделя от моя опит. Преди много години, когато бях студентка, харесвах един мъж. Открито си се сваляхме. Но той се колебаеше между мен и друго момиче. Все пак направи своя избор /не в моя полза Sad/ и един ден дойде у дома с букет цветя и ми обясни в прав текст за решението си. Много плаках. Cry Но сега ми е един от най-добрите приятели.  Hug GrinningПросто като премина болката, оцених жеста му.

# 8
  • Мнения: 919
Няма такъв начин според мен. Wink
Хем да я разкараш,хем като я срещнеш след 10 години, тя да си каже "Какъв възпитан и културен мъж съм познавала. Истински кавалер. Възхищавам му се".
 Laughing

# 9
  • Мнения: 5 647
Бъде искрен към нея. Един ден може и да го оцени.

# 10
  • Мнения: 502
    Колкото и да се заблуждава,мацката накрая ще прозре истината. Просто изчакай.

# 11
  • Мнения: 5 370
Признай си ся, Борисе, кой бял мерцедес те преследва в живота.....напоследък?
Има нещо гнило в Дания, не е току-така това въпросче.
По темата - кажи и - "Искам от тебе 3 деца, мила, с разлика най-много от по годинка помежду им". Whistling

# 12
  • Мнения: 5 647

По темата - кажи и - "Искам от тебе 3 деца, мила, с разлика най-много от по годинка помежду им". Whistling

О, това си е нож с две остриета. Я си представи, че точно това чака. Ще се почувства поласкана от вниманието и няма да има отърване.

# 13
  • Мнения: 212
Добре де. Не може да няма начин един мъж да разкара една жена така че тя да остане изключително доволна и щастлива от този факт и в същото време изобщо да не й хрумне да тръгне да му отмъщава и като се сети за него да се сеща с умиление и благодарност...
Вас например като са ви били шута стари гаждета или бившите ви мъже как са го правили - по някакъв дебелашки начин или културно и възпитано по кавалерски начин така че да ви е мило и драго винаги като си спомняте за тях...

# 14
  • Мнения: X
Много зависи от жената. Ако е от онзи тип заявеяни оптимистки, които като ги плюеш си мислят, че дъжд вали, каквото и да й кажеш, под формата на сложно-съставно изречение с поне 3-4 подчинени и неизяснен подлог, има шанс да ти повярва, че си воден от най-благородни и рицарски чувства.
Ако ли пък е от ония мнителни персони, които подозират, че зад всеки ъгъл ги дебне някой мръсник, готов да разбие сърцето им, дори и по-възможно най-мекия и елегантен начин да се измъкнеш, пак ще те намрази за цял живот и ще разкаже за поука на всичките си приятелки какво долно копеле си и как си я унижил.
А има и вариант на нея в момента изобщо да не й пука дали ще я разкараш или не, щото примерно за нея е важен олимпийският принцип, пък инак, кото дойди за сакара.

# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Добре, че жена ти не чете в Бг-мамма и не знае какви й ги мислиш... Laughing

# 16
  • Мнения: 919
Добре, че жена ти не чете в Бг-мамма и не знае какви й ги мислиш... Laughing
Joy

# 17
  • Мнения: 5 370

По темата - кажи и - "Искам от тебе 3 деца, мила, с разлика най-много от по годинка помежду им". Whistling

О, това си е нож с две остриета. Я си представи, че точно това чака. Ще се почувства поласкана от вниманието и няма да има отърване.
тогава вдигам бройката на 5. Представи си само, 5 деца, с разлика от по годинка помежду им??

Добре, че жена ти не чете в Бг-мамма и не знае какви й ги мислиш... Laughing
Не бъди уверена, Бу, хич не бъди. Вчера ме попитаха аз ли съм дала едно положително мнение за едно наистина сладурско магазинче. Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 478
Просто като премина болката, оцених жеста му.

Аз явно съм голяма егоистка,защото не бих оценила жестта му,а само бих запомнила че съм била отхвърлена newsm78

# 19
  • Мнения: 589

Е как за какъв чеп ми е притрябвало - човек никога не знае след 10 години дали няма пак да опре за нещо до този човек на който е бил шута някога. Я услуга, я нещо друго може да ми притрябва. Човек не трябва да гори мостовете след себе си. Никога не знаеш дали няма да ти се наложи да минеш по един и същ мост два пъти.

 Изключително грозно от твоя страна-хем я смяташ за кучка,хем ако се наложи след 10 години да "минеш пак по моста" да се възползваш...Тц,тц,тц, а едно време мъжете просто ни биеха дузпата...

# 20
  • Мнения: 5 647

  Изключително грозно от твоя страна-хем я смяташ за кучка,хем ако се наложи след 10 години да "минеш пак по моста" да се възползваш...Тц,тц,тц, а едно време мъжете просто ни биеха дузпата...

Не е грозно, а лицемерно. Но пък е много прав, старите мостове не трябва да се горят.

# 21
  • Мнения: 919
Добре де. Не може да няма начин един мъж да разкара една жена така че тя да остане изключително доволна и щастлива от този факт и в същото време изобщо да не й хрумне да тръгне да му отмъщава и като се сети за него да се сеща с умиление и благодарност...
Вас например като са ви били шута стари гаждета или бившите ви мъже как са го правили - по някакъв дебелашки начин или културно и възпитано по кавалерски начин така че да ви е мило и драго винаги като си спомняте за тях...
Не са ми били шута до сега,но колкото и да мисля,най-много да останем в добри отношения,но чак пък да му се възхищавам...Не вярвам.LaughingНо свят голям,хора различни Peace

# 22
  • Мнения: 4 668
Най - много бих уважавала мъж , който има смелостта да се изправи пред мен и да ми каже истината  Peace Дори и тя да звучи така  :
" Виж какво , не искам повече да бъда с теб . Благодаря за времето прекарано заедно .
Надявам се всеки от нас да е взел най - хубавото и най - доброто от другия .
Това е . Точка . Приключихме . "
Успее ли да го направи със сигурност ще го уважавам и след 30 г.
Много повече би ме обидило , ако се опитва да извърти нещата или ако използва клишета от типа на : " Не е заради теб , причината е в мен ... " и т.н. боза безподобна .
Послушай ме ! Няма да сбъркаш !

# 23
  • Мнения: 2 757
Правила съм ги тези неща много пъти, ама Бога ми, не знам как. В смисъл оставяла съм мъже така че после да си останем приятели. Честно казано и мен са ме оставяли по всевъзможни начини, и тактични и просташки и директни и с много от тез хора съм оставала в приятелски отношения. Но истината е, че за мен не е точно така, колкото и да не го показвам. Трудно е, дори не знам дали е възможно да останеш с положителна нагласа към мъж, който си обичала като мъж и той те е зарязал и те е направил нещастна.

# 24
  • Мнения: 5 877
Ами дай истинската причина в учтива формулировка, пряма и с малко думи.
Аз като съм късала, съм казвала "съжалявам, обичам друг". Или "съжалявам, не виждам перспектива". Това за учтивите, другите са ми били неучтиви.
Прекратена връзка по инициатива на другата страна нямам.

# 25
  • Мнения: 25 603
Не четеш класиците, Борисе, не четеш...  Mr. Green
О'Хенри има прекрасен разказ на тази тема - за мъжкото приятелство и как да разкараш една жена от главата си.  Laughing

# 26
  • Мнения: 2 577
Борисе, ти докато се жалваше, че не знаеш как да разбереш кога една жена си иска, сега пък отиде вече в положение  - бързо се разкарай! Joy

# 27
  • Мнения: 270
Не четеш класиците, Борисе, не четеш...  Mr. Green
О'Хенри има прекрасен разказ на тази тема - за мъжкото приятелство и как да разкараш една жена от главата си.  Laughing

А как Сийке не така, то класиката на О Хенри е там за часовничето и гребенчето, романтичен е бил човека. Ей, такъв да те разкара е приемливо. Ама Борис... Party А няма ли все пак да ни споделиш историята или така анкетно ще си остане..Хвана ме любопитството не за друго.  Blush

По темата - кажи й че си  моногамен.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 783
О'Хенри има прекрасен разказ на тази тема - за мъжкото приятелство и как да разкараш една жена от главата си.  Laughing
Защо ли и аз за това се сетих?

Би могъл да и кажеш истината, че си ниско/средно нива държавен служител  и няма шанс да се промени статуса ти скоро. ВЕрвай ми, жена, която това не  я разубеди, не е за разкарване.

# 29
  • гр.София
  • Мнения: 380
Зависи от жената. За себе си мога да кажа, че бих искала истината. Дори да ме заболи много в момента, след време ще разбера, че са ме уважавали достатъчно, за да не шикалкавят. Болката от отхвърлената любов се преодолява, но не и болката от унижението.

# 30
  • Мнения: 468
 Хора- разни и с жените е така. Все пак имаш големи шансове за успех. Статистиката сочи, че когато връзката се прекратява от мъжа е по- вероятно да се запазят приятелски отношения.
 Това с приятелството, разбира се не се връзва много с:
Цитат
"Махай се от главата ми... не искам да те видя никога повече нито на този нито на онзи свят..."
, но пък и повторното минаване по моста не се връзва...
 Съществува риск ,ако си много уклончив и любезен, тя да реши, че не си сигурен и да не се откаже. Тогава би могъл да изразиш по- твърдо становището си и след години да се извиняваш до посиняване и да я убеждаваш, че не е минал и ден без да съжаляваш за постъпката си. Едно е сигурно, както и да постъпиш най- вероятно ще сгрешиш.
 P.S. Сетих се за нещо, което може да свърши работа: Жена ти подозира нещо и те е заплашила, че няма да видиш децата. Повечето жени ще проявят разбиране към бащинските ти чувства и много ще те уважават.

Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 18:04 от aliende

# 31
  • София
  • Мнения: 3 406
Кажи и, че я обичаш.
Обясняваш, че такава любов е толкова всепоглъщаща и ангажираща, че не можеш да я понесеш на крехките си плещи, ти си само един мъж, а не титан.
Искаш да я запазиш таква в сърцето си и когато имаш тежки мигове, тя да те крепи и да ти дава сили да продължаваш напред.
И накрая с влажен поглед изричаш "сбогом, любов моя" и потъваш в мрака.

Безотказно и проверено.

# 32
  • Мнения: 4 585
Рей Чарлз има такава песен, за сбогуване с жена. Пускай я по-често.
За раздяла с жена, цар си, ако й внушиш, че тя ти е била шута.
Може даже така да казва на дружките си. Виж Анда как са я пускали. Mr. Green

Прекратена връзка по инициатива на другата страна нямам.

# 33
  • France
  • Мнения: 726
Подари й едногодишен абонамент за спа-център, или почивка някъде.

# 34
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Вълчо, какво бе Grinning
И аз нямам нито една връзка, която да е прекратена от другата страна Grinning

Само че не всички връзки съм прекратила деликатно Confused

# 35
  • Мнения: 4 585
Мисълта ми е, че бившите ви гаджета са прекратявали
връзката деликатно, манипулирайки ви, че вие сте ги разкарали.
Може и да са плакали даже, за вас. Не очаквам дама от форума да каже - мен едно гадже ми би шута. Такива неща се случват на другите жени, нерегистрирани в БГ-Мамма.

Даже Богомил Райнов си признава в една книга, че не го умее това,
раздялата без сълзи и сополи. Но пък имал приятел, който го умеел.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 840
Подтикни я сама да избяга, като заемеш позата на жертва.
Така след 10 години можеш да й се обадиш и да й кажеш, че още лекуваш раните си и няма да е зле да ти помогне. След което й излагаш належащата си нужда, която е повод за настоящите ти терзания.
Ако все пак хипотетичната нужда след години не се появи, ти си я измисли, щото целият този труд не бива да е напразен. Въпросната особа не може да не ти влезе в дългосрочна употреба, все пак толкова мисли по разкараването й трябва да се компенсират.

# 37
  • Мнения: 118
"Много ма кефиш, ма е време да се обличаш и да си ходиш! Аре стига глезотии, сълзи и сополи!
Имаш нужда от стабилна връзка ,а аз съм хаймана!"
Ако това не свърши работа и не получиш шамар ,значи е луда по теб и най- добре да се вземете.

# 38
  • Мнения: 2 448
Зависи дали става дума за жена, с която си имал връзка, или жена която иска да има връзка с теб.  Wink

При всички положения оправданието, че си влюбен в друга ще помогне. Съчувствам ти искрено.
Успех в кавалерското разкарване.  Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 2 840
Всъщност, тъй като Борис е щастливо женен, предполагам темата е предназначена за една от нас.
Признавам, че е елгантен начин да ме разкараш, Борисе, но не разчитай на стари години да ти изплета топли зимни чорапки.
Фръц.

# 40
  • Мнения: 25 603
Признавам, че е елгантен начин да ме разкараш, Борисе, но не разчитай на стари години да ти изплета топли зимни чорапки.
Фръц.

Нито пък от мен на млади.
Фръц, фръц!  Crossing Arms

# 41
  • Мнения: 919
Признавам, че е елгантен начин да ме разкараш, Борисе, но не разчитай на стари години да ти изплета топли зимни чорапки.
Фръц.

Нито пък от мен на млади.
Фръц, фръц!  Crossing Arms
Аз пък даже не мога да плета Mr. Green

# 42
  • Мнения: 2 196
Хората ти казваха да стоиш на страна от старите моми, ама ти -не. На ти сега.

Направи така, че сама да избяга.Звъни и през 10 минути по телефона, питай я какво прави. Задължително ревнувай. Не я оставяй да диша спокойно - следвай я плътно по петите. Гледайте заедно Дискавъри.После вместо да пускаш теми тук - обсъди си вълненията с нея.

# 43
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Мисълта ми е, че бившите ви гаджета са прекратявали
връзката деликатно, манипулирайки ви, че вие сте ги разкарали.
Може и да са плакали даже, за вас. Не очаквам дама от форума да каже - мен едно гадже ми би шута. Такива неща се случват на другите жени, нерегистрирани в БГ-Мамма.
Глюпости Grinning Защо не можеш да приемеш, че и такива жени има? То и обяснение си има - нещо там с женската интуиция, която подсказва на жената, че няма да има бъдеще далеч преди мъжът да е разбрал, че се задава буря.

Честно - не виждам причина да лъжа за такова нещо - нямам такава връзка, винаги аз съм ги прекратявала.

А, ето, сетих се за една, подходяща за теб! Crazy Казах на едно гадже след едногодишна връзка, която се изчерпа, че искам да скъсаме, защото не виждам никакъв смисъл да продължаваме и изобщо, да не се мъчим взаимно. Той ме помоли настоятелно да опитаме пак и да не приключваме, а като се съгласих, макар и неуверено, изчезна за седмица от хоризонта. Като го чух по телефона после и попитах какво става, ми каза, че мисли, че трябва да скъсаме, защото не вижда никакъв смисъл да продължаваме и изобщо, да не се мъчим взаимно Laughing
Туй ако не се брои, по-сериозно "зарязване" просто нямам    33uu

п.с. А после си поиска обратно една хубава книга, която ми беше подарил за рождения ден преди няколко месеца, аз му казах да си гледа работата, а девет години по-късно го номинирах за Муньо за тази му постъпка  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 4 585
Споко ве, Бу, вярвам ти. Нали трябва да има някой да го играе опозиция.
Борка, това каката с третия шанс ли е?

# 45
  • Мнения: 5 370
Абе какво толкова сме го заумували, Let's just kiss...and say "googbye"

Човекът си го казва много добре даже - ' Gonna miss you, I can't lie". Mr. Green

# 46
  • Мнения: 2 759
                     Борисе, най-добрия начин за мен е: късаш, но я компенсираш с бентли. Мило и елегантно. Повечето жени биха си спомняли с добро за теб.

# 47
  • Мнения: 4 585
Идеята е добра, но.
Бентлито не е ли кофти намек, Масларова кара бентли.

# 48
  • Мнения: 6 155
А, бентли!  Shocked
 Зарежи го т`ва бентли  - кофти кола е. Виж, че не ги карат много-много.  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 4 841
"Не те заслужавам. Ти си толкова ..., че заслужаваш най-доброто. Предопределена си до постигнеш много в този живот, но за целта ти е необходим истински, солиден мъж, който да те подкрепя в трудните моменти, да постави твоите желания над своите, да ти бъде ракета-носител по пътя нагоре. Съжалявам, но аз не съм този мъж. Аз съм обикновен софийски дришльо (селски бег - според ситуацията) и моите желания са по-прозаични. Аз искам жената до мен да е обикновена - да ми роди три деца, да готви вкусно като мама, да ми носи чехлите като се прибера и да ми отваря бирата докато гледам футбол. Да се просълзява на латино сериали и ако я заведа веднъж в годината на ресторант, да мисли, че съм най-романтичният мъж на света. Така че се чувствай способна да намериш мъжа, който НАИСТИНА те заслужава."

Нямам представа дали звучи реалистично, импровизирах, Борка, за каузата  Sunglasses

# 50
  • Мнения: 1 447
Най - много бих уважавала мъж , който има смелостта да се изправи пред мен и да ми каже истината  Peace Дори и тя да звучи така  :
" Виж какво , не искам повече да бъда с теб . Благодаря за времето прекарано заедно .
Надявам се всеки от нас да е взел най - хубавото и най - доброто от другия .
Това е . Точка . Приключихме . "
Успее ли да го направи със сигурност ще го уважавам и след 30 г.
Много повече би ме обидило , ако се опитва да извърти нещата или ако използва клишета от типа на : " Не е заради теб , причината е в мен ... " и т.н. боза безподобна .
Послушай ме ! Няма да сбъркаш !


Това въжи в пълна сила и за мен.
Борисе, бъди директен с въпросната дама и дано те разбере.

# 51
  • Мнения: 112
Аз си мисля, че възпитан начин няма. Винаги резултата е един и същ. Дали ще си груб или мил, болката ще е почти една и съща. Просто трябва да си искрен и навреме да прекратиш връзката, преди да са те хванали в изневяра или нещо подобно.

# 52
  • Мнения: 5 877
Всъщност най-учтиво е да изчакаш тя да те разкара.

# 53
  • Мнения: 2 759
Идеята е добра, но. Бентлито не е ли кофти намек, Масларова кара бентли.
                        Виж ти! Не знаех. Дали са я зарязали?
                        Бтв, Венета Райкова по мои спомени като я заряза Тишо почна да се развява с неккъф новичък мерцедес  Whistling.

# 54
  • Мнения: 1 554
в прав текст,не ме кефиш,всичко се изчерпа ,всеки по живо по здраво Mr. Green

# 55
  • Мнения: 1 629
Аз недоразбирам авторовото желание 'да си останем приятели' или както там му се вика. Бляк!
Като ще късаш, късай! Какво ти пука с какво чувство ще си спомня за теб?
Току виж си я зарязал наистина любезно и след време се съберете пак, това ли искаш? Панахидка, дето му вика една съфорумка.

# 56
  • Мнения: 301
Ще сътворя малко спам, ама ...взаимства ли автора някоя идея и ако да - да сподели каква е успеваемостта. Любопитна съм. Извинете.

# 57
  • Мнения: 817
Може просто да и кажеш, че повече нямаш нужда от услугите и!

# 58
  • Мнения: 934
"Много уважавам жени, с които можеш да си истински приятел, като теб например. Пълно е с  патки, които все се натискат за нещо повече!"

# 59
  • Мнения: 2 448
Аз изобщо не останах с впечатлението, че той и предлага приятелство вместо връзка, по скоро виждам безкрайно отегчение, граничещо с отвращение от тази жена,която явно само от поведението му към нея не може да разбере, че е нежелана.
Съвет в този случай може много трудно да се даде, особено ако се цели да стане културно.  Laughing

# 60
  • Мнения: 4 585
Джулия, Снежанка в аватара ти е много висока, в нарушение правилата на форума.
Тая е с максимално допустимата височина от 200 пиксела.
                                                   

Общи условия

Активация на акаунт