Отговори
# 75
  • Мнения: 46
Ох, извинявайте, видях къде е грешката - едното е miachinstvo вместо maichinstvo и за това.

УСПЕХ на всички мами, за които днес е големия ден!

# 76
  • Мнения: 2 592
Добро утро и от мен! Лелее, колко сте ранобудни всички, само аз ли си поспивам без капка свян  Embarassed

Честити ни нови бебчета! Да са живи и здрави и мнооого послушни  newsm68

На мамите - бързо възстановяване  newsm51

А аз така се надявах като съм планово секцио да ми се размине прегледа за разкритие ...  Rolling Eyes

# 77
  • Мнения: 15
Здравейте момичета!
Честита принцеса на мама Орлина!
И аз съм с нормално раждане, но... с упойка Simple Smile
Преглед за разкритие ми правиха веднъж, когато бях в болницата и не ми беше никак приятно. Получих дори леко зацапване от прегледа. Тези прегледи са често срещани , особено като започне родилният процес. Но да не се притесняваме, то и раждането не е като песен! Party

# 78
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Я се стегнете момичета! Едни ще раждат със секцио, други нормално, та един такъв преглед ли ви плаши! не е толкова страшен, бърз е и после се забравя  Simple Smile
А прегледа си е задължителен до някъде, ами ако бебо реши да излиза по-рано.Айде горе главите, мъничко остана   bouquet

# 79
  • Мнения: 1
NENNA, ако не ти се смъкне корема, нямаш контракции и пр. притеснения, че ще раждаш, може и да не те преглеждат.
Мен предната бременност не са ме гледали. Виж тази - е нещо друго, ама пусти контракции и страх, че може да тръгне нормално...
Не го мисли от сега. Имаш време

# 80
  • Мнения: 386
Честита принцеска на мама Орлина и на щастливия татко! Много да се обичат и да са щастливи заедно! newsm51

Честито и на cveti & petyo73! Много да ги радва малкия юнак!

Деси, тоя твоя бебок много непослушен! Май на инат ще го раздава, а уж стрелците не са такива... newsm78

Аз преди малко се връщам от ЖК. Доки пак ми изписа някакви глобули за гъбички. Каза, че напълно не можели да се изчистят newsm78, но поне максимално...Тоновете на бебето са добри -140. Но при мен и дума не е станала тя да ми прави преглед за разкритие, може би защото нямам  други симптоми, че ще раждам скоро.

Хубав и успешен ден на всички!

# 81
  • Мнения: 399
Йо,  bouquet!
Честити бебоци на всички нови мамчета! Да са ви живи и здрави!  Hug

# 82
  • Мнения: 2 957
Я се стегнете момичета! Едни ще раждат със секцио, други нормално, та един такъв преглед ли ви плаши! не е толкова страшен, бърз е и после се забравя  Simple Smile

Уф на мен честно казано подготовката за операцията и всичките му там прегледи и процедури са ми по-гадни от самата операция.
Взимане на кръв, преглед за разкритие, клизма ...  Sad

# 83
  • Мнения: 20
Добро утро мами  Hug
Честити бебчета на Цвети и Орлина, да са живи и здрави и много послушни  Hug
Благодаря ви за успокоителните думи.Аз тази нощ какви сънища какво чудо беше  ooooh!.Така ми се иска бебчо сам да си тръгне да излиза и ако не се обърне нека да е по спешност ама това да си е неговата датичка за раждане а не когато лекаря определи.Аз съм любител астролог и ми се иска да не му определям аз или лекаря рождената дата и час  Crossing Arms ноо каквото стане явно ще е. Днес трябва да ходя на ЖК в 3гр.б и обаче ще трябва да седя и да чакам капките за колики да ми доставят и тоя сега ми се обади че до 4 щяли да ми ги доставят  #2gunfire не можело точен час да ми кажат. Аз също подписах петицията,дано има ефект и да ни хване и нас разбира се. Вчера купих нощница,памперси и съм готова,само бебо да тръгне  Praynig ако пък не 10 не никак далече.Корема ми се е смалил,явно от смъкването,а пък не изглежда много смъкнат,но определено по малък.Момичета вярно ли е че при секциото ти срязват и коремните мускули? как се възстановяват после  ShockedЕдна приятелка силно ми препоръча колан за стягане на корема,може ли той след секцио да се ползва и някой купил ли си е такъв а и от къде можем да си купим?Хайде стига вече.

# 84
  • Мнения: 20
Амбър имаше една мацка в шейново докато бях на тонове,която се притесняваше много от това че не могла да се избръсне,а в същия момент от обяд кървеше  Shocked,това малко ми прилича на моментите в който човек като пострада(примерно катастрофа) си мисли за това че много си е изцапал дрехите,на мен лично ми се случи да ме блъсне кола и да се ядосвам за това че съм си изцапала панталона  LaughingСпоко

# 85
  • Мнения: 2 957
О...  това, че  не мога да се избръсна хубаво едно на ръка  Laughing

# 86
  • София
  • Мнения: 308
Имаме си още една принцеса newsm44 newsm44 newsm44

Лили сега ми се обади с радостната вест! Казва се Симона с прекрасните размери 50см. и 3250гр. Всичко е минало добре и след 2 часа ще й я донесат в стаята. Праща поздрави на всички!

# 87
  • Мнения: 2 957
Да и е живо и здраво момиченцето!  Grinning

# 88
  • Мнения: 1 152
Честита принцеса на Лили - да е жива и здрава малката Симона! newsm51

# 89
  • Мнения: 23
МОМИЧЕТА не се притеснявайте за излишни неща-казвам излишни защото прегледа за разкритие е едно голямоНИЩО -ПОВЯРВАЙТЕ МИ .И мен ме беше страх точно от този преглед и бях чувала какви ли не версии че е много гадно ,че си вкарвали цялата ръка и т.н.е на финала нищо такова само това че бях изпълнена с ужас от този преглед. Преглеждат те с 2 пръст аи това е изобщо не боли само е малко неприятно защото това като ни се случва обикновено сме възбудени а в болицата сме психирани и за тов ае неприятно но да боли и да е ужасно НЕ така че споко и смело напред за тези които раждат нормално този преглед даже ще е забравен още в процеас на раждане  Hug Hug :hu
ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАМЧЕТА ДА СА ЖИВИ И ЗДАРВИ

Общи условия

Активация на акаунт