НЕ ХОДЕТЕ В ТЕРА НОВА, МОЛ СОФИЯ

  • 54 750
  • 86
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 541
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2062/649548822067533877124997 … rv5EVSVU7L9kj.JPG
това си купих аз от тера нова в Бургас на 8 август е   ... вижте резултата след първото пране ( и от сергия не съм купувала по голям боклук ) , купих даже и подарък на сестра ми ( др модел потник) и той се оказа със скрита дупчица ... без дрехи може да остана но никога повече тера нова ... не знам само там нямат ли шефове които да следят качеството и контрола на стоките но това е безобразие.
п.п. търсих телефони на магазина за да се оплача   когато намерих тази тема   и ще бъда удовлетворена ако поне клиент/потребител "спася"да не дава парите си за пазар в тера нова .
 горният надпис HOT  е син (БЕШЕ ДЕ ) средният жълт , а най долният се е "запазил" розов  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 3
Мен два пъти ме бяха наобиколили ромки в Теранова. И двата пъти се усетих навреме. Дори виждах как се споглеждати и си правят знаци. Ходя доста често там. Според мен е гъмжило от крадли.  Но не смятам, че персонала са в комбина с тях.
Не знам вече какво да си мисля!!!Все пак въпросните крадли и след толкова случаи би трябвало да са забелязвани от персонала....А те дали изобщо пазаруват...Много ясно,че ще бъдат запомнени,та нали това им е работата на охраната...да те гледат къде бъркаш,какво правиш,за да не се получават такива истории..... Rolling EyesОк , живеем в Бълагария и какво сега????Трябва да се примирявам и да приемам това,което ми е отвратително ли??????

# 62
Здравейте, и аз да се включа! Често пазарувам от ТЕРАНОВА в МОЛ-А на бул. "Стамболийски", сега вече след тези неща ще се замисля дали да продължа,въпреки,че си купих хубави неща и то сравнително евтини, да чукам на дърво не съм станал жертва на въпросните джепчийки,но и на мен ми направи много лошо впечатление,отношението на мъжа,който стои на касата,много груб и сякаш работата му е между другото,изобщо не те поглежда когато го питаш нещо колко струва или друг въпрос, слага ти в торбата това което си купил и ако не си поискаш касова бележка,наистина няма да ти дадат! Много грубо и невъзпитано отношение! Според мен, трябва да са по-любезни продавачите,както в МакДоналдс да речем,там им е забранено да са груби!

# 63
  • София
  • Мнения: 1 541
за персонал не съм обърнала внимание , но за качеството на стоката - е ... нямам думи и се води марков магазин   Mr. Green

# 64
  • Мнения: 1 650
Какъв ти марков, чуваш ли се?! ooooh! Нискокачествени парцали. Незнам защо очаквате качество от тази марка?! Не може да си купиш потник за 5 лева, дори и по- малко и да очакваш да  е супер.

# 65
  • София
  • Мнения: 1 541
ooooo да естествено , но не очаквах и това на снимката по долу в поста ми и защо аз съм си купувала от други магазини и  наистина за по 5 лв. потници и са супер не става въпрос за цена , а за качество и марка която има претенции и е наложена на пазара ( говоря за ежедневен потник не за бал - имам и от 5 и 15 и 55 лв. , но тук в темата се обсъжда  ТЕРА НОВА не коя от нас е по маркова и по скъпи дрехи има - харесал ми е , купила съм го - разочарована съм  споделям...  ) какво очаквах ли ?...очаквах тера нова !!!
 bowuu

Последна редакция: чт, 13 авг 2009, 22:32 от reniris

# 66
  • Мнения: 1 650
Ти пак си държиш на това име, е да, ама то нищо не значи. Тера Нова е марка нискокачествени облекла от която не можеш да очакваш нищо, нито да имаш претенции за това до кога дрехата ти ще запази първоначалния си вид.

# 67
  • София
  • Мнения: 1 541
 Laughing Изобщо не държа на тера нова ... даже напротив , но исках да отбележа , че и за по малко пари съм си купувала по качествено дрехи , то даже и от крайпътна сергия са с по добро качество

# 68
  • Мнения: 1 650
Естествено, че от крайпътна сергия са по- качествени. Точно това имах предвид.

# 69
  • Мнения: 214
В ТераНова пазарувам често, заради достъпните цени. Но материята и плата не са качествени.

# 70
  • Мнения: 0
ами да попитам как се казваше магазина срещу теранова в "Мол оф София"  Rolling Eyes Simple Smile


# 71
  • Мнения: 3 886
Ти пак си държиш на това име, е да, ама то нищо не значи. Тера Нова е марка нискокачествени облекла от която не можеш да очакваш нищо, нито да имаш претенции за това до кога дрехата ти ще запази първоначалния си вид.
И аз съм на това мнение .Калиопа е далеч по добро..........

# 72
  • Мнения: 5 647
Мен два пъти ме бяха наобиколили ромки в Теранова. И двата пъти се усетих навреме. Дори виждах как се споглеждати и си правят знаци. Ходя доста често там. Според мен е гъмжило от крадли.  Но не смятам, че персонала са в комбина с тях.
Не знам вече какво да си мисля!!!Все пак въпросните крадли и след толкова случаи би трябвало да са забелязвани от персонала....А те дали изобщо пазаруват...Много ясно,че ще бъдат запомнени,та нали това им е работата на охраната...да те гледат къде бъркаш,какво правиш,за да не се получават такива истории..... Rolling EyesОк , живеем в Бълагария и какво сега????Трябва да се примирявам и да приемам това,което ми е отвратително ли??????

Персоналът хич не го интересува какво се случва, стига да не крадат тяхната стока. Тогава със сигурност охраната ще се намеси. А и в повечето магазини има надписи, че персонала не носи отговорност за откраднати вещи на клиент. Истината е, че трябва да си се пазим сами.... Confused

# 73
само искам да кажа, че работя като охрана в мола и имате право да гледате видеото от камерите.. и след като 5 човека са виновни неозначава, че трябва да се вика "Господари на Ефира" за да разкаже играта на всички, не сме виновни ние..

# 74
Здравейте ! не трябва да обвинявате охраната на Мол София по простата причина че дори и да ви оберат и да покажете евентуалния извършител те нищо немогат да направят щом не е хванат по време на самата кражба ! Нямат право дори да ги претърсват. Претърсването се извършва само и еднинствено от полицай и то само ако има определен заподозрян ! относно записите на  охранителните камери ...само и единствено полицай може да влезе и вземе от видионаблюдението  записа с кражбата . Частни лица  нямат право да влизат там където са сърварите и компютрите на охраната .  Знам всичко това защото работя в друг  търговски комплекс като Мол София  на длъжност охранител  от 2 години . Иначе относно това дали там охраната си върши съвестно работата като цяло нямам наблюдение ...

Общи условия

Активация на акаунт