Проблем с името.

  • 2 967
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 216
Здравейте бремена съм 37седмица а все оше нямаме име. Свекърва ми настоява бебка да е кръстена на нея Петра от друга страна майка ми съшо иска детето да кръстно на нея Дина  но на мен тези имена не ми харесват.Моля кажете ми как да им обясна че тези имена не ми харесват.

Аз лично мнго харесвам името Петра. Ако второто ми е момиче искам така да го крьстя.

# 31
здравейте аз съм мъжът  на Нели на 18.12. в 22:55 се роди нашата дъщеря Теодора-Мария тежи 3.150 и е висока 52см

# 32
  • Мнения: 4 555
Честито! Да е жива и здрава!
Поздравявам ви за куража да изберете различно име Simple Smile

# 33
  • Мнения: 242
 newsm51   честита рожбичка!
 да ви е жива и здрава  хубаво   и е  името, много късмет да й донесе    Hug

# 34
  • Мнения: 2 172
Ееее,браво  newsm68 Честита дъщеря,да е жива и здрава!Поздравления за прекрасния избор  Peace Аз съм пристрастна де,хем двойно,хем първото е и първото на дъщеря ми  Flutter

# 35
  • Мнения: 574
здравейте аз съм мъжът  на Нели на 18.12. в 22:55 се роди нашата дъщеря Теодора-Мария тежи 3.150 и е висока 52см
Честито Hug Много добър избор Peace Да е жива и здрава дъщеричката ви и много да ви радва  bouquet

# 36
  • Мнения: 1 796
Честита да ви е дъщеричката, да ви е здравичка и само радост да ви носи, аз не си падам по двойни имена, но ви поздравявам, че не сте се поддали на изнудванията на бабите Peace

# 37
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Да ви е честито. Пожелавам ви малката за расте здрава и да стане красавица и умница.  bouquet

# 38
  • Мнения: 753
На мене ми се струва нагличко и отблъскващо сами да си поискат това?!
Анти настройващо.
Друг въпрос е вие какво искате - да ползвате само буквичка или съвсем различно име.
На мене, ако ми бяха поставили така въпроса, направо щях да се заинатя и на никого да не го кръстя - голямо вмешателство ми се струва и властно поведение.
Ние сами искахме на свекъра /ако е момче/ и на майка ми, ако е момиче. Не сме искали даже да знаем пол.

# 39
  • Мнения: 5 591
Честито! Да е жива и здрава!
Поздравявам ви за куража да изберете различно име Simple Smile
Peace
Честито и от мен.  bouquet  bouquet  bouquet

# 40
  • Мнения: 1 159
Браво,успех със сърдитите роднини!Честита радост! Hug

# 41
  • Мнения: 9 436
Цитат
Ами да. Слушай мнения и си трай. Като се роди бебето, ще разберат как се казва, не е нужно да обясняваш
Мдааааааа Thinkingтака мисля да постъпя и аз след време newsm65          Да ви е честита рожбичката.Само зраве и хубави емоции ви пожелавам от сърце.Поздравления за името  bouquet

# 42
  • Мнения: 2 015
Браво,успех със сърдитите роднини!Честита радост! Hug
Peace

Общи условия

Активация на акаунт