какъв имуностимулатор давате

  • 24 235
  • 98
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 908
Колко процента е спирта(етанола),защото аз имам прополис в къщи и искам да си направя домашна клеева тинктура?

# 46
  • Мнения: 640
Колко процента е спирта(етанола),защото аз имам прополис в къщи и искам да си направя домашна клеева тинктура?
Oт аптеката за тази цел ми дадоха от 75%, но някой ми каза, че трябва да е 95%

# 47
  • София
  • Мнения: 213
Ние от четири зими пиеме имунсупорт на ад ликуид и съм доволна.
Пак се разболяват но не е онова чудо от преди и се случва да се оправят и без АБ  Wink

# 48
  • Мнения: 29
Ехинацея и Мултивитамини на Yummi bears.  newsm10

# 49
  • Мнения: 2 908
Благодаря за отговора-вчера така или иначе докторката ни каза,че се прави с най-високият възможен-95 или 99% спирт.
Значи докато си направя домашна,съм купила готова и давам клеева тинктура и мултивитамини на Актавис-АктаВит.

# 50
  • Мнения: 1 103
В момента давам Имунокинд 

# 51
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Давам Ехиначи и ефектът е страхотен!

# 52
  • Мнения: 131
Давам Умкалор ,но от съвсем скоро Simple Smile

# 53
Аз единствено давам Умкалор и вече две години нямаме проблем.Всичките ми приятелки са фенки на умкалор-а.
Но за профилактика-схемата е друга.
А относно всички изброени по-горе препарати-това са ХРАНИТЕЛНИ ДОБАВКИ.
Умкалора е лекарство а не добавка-и е най продавания медикамент в западна европа и Сащ за последните 2 години.
Аз ви казвам,а вие си правете изводи.

# 54
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Много доволна останах от Имунобора PeaceВече четвърта зима сме с него Laughing

# 55
  • Мнения: 1 531
на големия ми син давам по половин прахче на ден инму плюс. на 6 години е. само мога да чукам на дърво и не смея да говоря, че да не дърпам дявола за опашката.

# 56
  • Мнения: 17
ЦИТРОСЕПТ-номер 1 е Peace Peace Peace Peace newsm10 newsm10 newsm10

# 57
  • Мнения: 3 830
Знам, че най-добрият е Саменто. Peace
Майка ми е болна от рак и лекарите й препоръчаха точно този, не друг.

# 58
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Аз давам клеева тинктура и не мога да се оплача,че боледува.........за сега,ще видим по-нататък.
Днес взех от нея и започвам,че напоследък малкия не спира да боледува. Confused А как я даваш? Hug
как се дава на малки деца и колко време?
Mоята си е домашно приготвена(30г прополис + 100мл спирт-две седмици на тъмно). Давам сутрин на гладно по 5 капки в сок или вода. По принцип се дава по толкова какпки на колкото години е детето,но моят има ръст на 5 годишен Crazy
Мога да добавя само към рецептата за домашно приготвена тинктура,че след като седи две седмици на тъмно се прецежда през марля и се суши на слънце  PeaceАз я давам с прясно мляко.

# 59
  • Мнения: 148
Саностол давам и аз Peace

Общи условия

Активация на акаунт