Мъничкият Кристиян е на февруарки талисман!

  • 15 295
  • 288
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
nejno_cvete ,големите маси са за по 6 човека.Аз ще заема една такава.Няма да мога да пазя две маси,макар че съм двойна  Laughing

Места винаги има.Като се съберем ще се нагласим.

# 61
  • Мнения: 95
Хайде и аз да се оплача как се подредих днес.Сутринта бях на пазар и се прибрах с две големи торби,едвам се качих по стълбите до вкъщи.Усетих някакви остри болки,но нали си викам уж съм куча марка и преди мъкнех здраво без да ми пречи...Но това не е всичко като се прибрах гледах и на мъжа ми племенницата,сладурката е на 10 месеца и има пирончета в дупето и от мърдане и гушкане насам натам болките се засилиха.Не знам мамите с бебчета и деца как се оправят newsm78.Пазете се!!!
Сега пих но-шпа и ще ходя да лягам,че имам чувството,че бебко е ниско долу и напира да излиза.Ужас-помръдванията са такива,че сякаш ще си подаде главичката и ще излезне.Чувствам го толкова долу...... #Crazy #Crazy #CrazyПазете се,мили,явно на мен това ще ми последното натоварване.Не е шега вече,отивам да лягам,че ще ме напляска мъжа ми,от одеве само ми се кара ,как може да съм такова дете,сякаш в магазините ще свърши всичко и утре няма да мога пак да отида.Но нали и и аз съм си мързел,не ми се ходи,ако изскочи нещо спешно и все гледам да има.
Утре за лекцията съм на линия,ако не дойда значи съм отишла да раждам hahaha baby_neutralМалко черен хуморрр,че ми се плаче.......
Леле,връщам се да ви кажа,че ударих и аз 8-я месец днес.Сега си погледнах линиийката!Бях забравила.Колко бързо минаха newsm78

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
konikonkoni ,как може така да се подредиш?

Сега трябва да наваксаш с лежането.Другия път прати мъжлето да магазина

# 63
  • Мнения: 1 796
Кониконкони, ти наистина си за напляскване, аз без моя мъж не пазарувам и повече от 2 кила багаж не нося Naughty
Дарима, стискай кълки, че като си помисля, ние с теб сме с един термин, рано ни е още.
Зитка, добре, че му се е разминала голяма беля на момчето.
Хамелионче, като се дотъркалям до Сливен на преглед, ще ти звънна, ако си свободна да ходим на кафе Wink
Преди малко като се прибирахме едно цигане поиска от моя мъж пари и понеже той не му даде, цигането му вика:''Две близначки да имаш!!'', това явно нещо като клетва трябва да беше newsm78 hahaha, аз му викам, следващия път може Joy

# 64
  • Мнения: 242
Кони,бонбони,барбарони Mr. Green повече да не си причинила това на себе си и на бебето Naughty,че ще има пляс-пляс!!!
teodora_popova писах ти на скайп...как ще се разбираме за утре? Аз съм си вкъщи дори и да не съм на скайп през цялото време.
Момичета,ще ви задам адски тъп въпрос,но наистина не съм много наясно..трябва ли да нося нещо,в което да записвам лекцията? Или не е задължително да нося? Леле,чувствам се като ученичка Embarassed

# 65
  • Мнения: 4
Здравейте, мами - сладурани!!!
Отдавна не съм се включвала и много съм изостанала с четенето, но смятам тия дни вече да наваксам.
Страшно се развълнувах на новината за бебе Криско. Много е мъничък и сладък. Пожелавам му да расте бързо за да може мама да го гушка скоро. И аз като някои други мами, май като го видях него осъзнах какво се крие и в моя корем, при все че ми е за втори път. Някак странно се чувствам откак разбрах новината за нашето талисманче.
Иначе при нас всичко е наред, да чукам на дърво. И аз малко по-малко започнах с пазаруването за бебка, едва се удържам на моменти да не прекаля.
Ами това е от мен за сега, отивам да ви чета назад.
Честито на всички с поводи   bouquet

# 66
  • Мнения: 1 054
Извинете, че нахлувам в темичката ви, но искам да помоля... Бульовче, освободи, моля, едно местенце в кутията си за едничко ЛС от мен  Hug

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Момичета,ще ви задам адски тъп въпрос,но наистина не съм много наясно..трябва ли да нося нещо,в което да записвам лекцията? Или не е задължително да нося? Леле,чувствам се като ученичка Embarassed

Фокси,дават листове за писане+папка.Само си носи химикал.

# 68
  • Мнения: 1 121
О, колко ни е хубав малкият Кристиян (пу-пу) Душичка сладка Heart Eyes Дано наддава бързо и да се прибере скоро вкъщи с мама Praynig Praynig Praynig

# 69
  • Мнения: 67
Една седмица да го няма човек и какви новини Shocked
Да е жив и здрав Кристиян ,да наддава по-бързо ,за  да си го преберат мама и татко у дома Hug
Благодаря на мамчето ,която беше споменала ,че в Метро има  нощници с по-вече копчета.  bouquetВзимах си в розово,че хептен да си заприличам на прасенце  Mr. Green
За момичетата, които ще раждат в Плевен ,видях че в предната тема сте разисквали списъка за болницата.И аз знам ,че искат дрешки за бебоците за няколко дена, но въпроса ми е дали някоя от вас знае какви трябва да са те?Аз съм на ЖК на 18 и мисля да поразпитам акушерката по този въпрос, защото честно казано не ми се вземат излишни неща .
Между другото какви термометри за стая мислите да използвате.Ние маи ще се спрем на вариянта на Чико, комбиниран и за измерване на влажността на въздуха за 45 лв.Досега единствените термометри ,които са ни предлагали са били на Филипс в Техно маркета и то за 50лв ,измерващ  и t на водата и другите ,които са си живачни.Ако знаете за други, които да са електронни казвайте ,че вече не знам къде другаде да питаме.А това е може би единственното ,което мисля да  използвам дълго време след като бебчо порасне ,един термометър никога не е излише Naughty

Последна редакция: нд, 07 дек 2008, 20:22 от TONITA 6

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
TONITA 6 ,живачните термометри са по-точни от електронните.Аз ще взема живачен за стаята.

# 71
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
Момичета Гея си е вече в къщи и е добре,ще трябва да полежава повече ,но важното е че за сега всичко е ок  Hug Praynig
Ха дано следващото й посещение в болницата е за раждането  Praynig Simple Smile

# 72
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 666
Само пиша да кажа, че съм в къщи, после като наваксам с четенето ще пиша пак. За сега сме добре, ще пиша после повече. Прегръщам ви и ви благодаря! Hug

# 73
  • Мнения: 1 796
Гея, радвам се да те видя Hug Hug Hug
И никакви болници повече до февруари Naughty

# 74
  • Мнения: 95
Геа,много се радвам че си тук и си добре...следващият път когато си в болница да не е по рано от Февруари....и да е за раждането на малката принцеса.. Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт