Стана ми болно!

  • 2 860
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 395
Това е поредната гавра с дете по тези домове.ДОКОГА
Спомняте ли си миналата година имаше репортаж за един дом където намериха дете вързано за леглото.Имаше рани по ръцете(ако не бяха и счупени),мисля,че даже беше наранявано.Жалка картинка.
Трябва ли отново да дойдат чужди репортери да направят още един филм като този за "Могилино",за да се обърне внимание.
Така е малко пари получава персонала,но не трябва да са хора с отклонения.Не намирам за нормално да омажеш дете с изпражнения.

# 31
  • Мнения: 1 520
Ненормалници колкото искаш. Защо поне не е пояснила като е толкова голяма възпитателка, как точно според болния й мозък мазането с изпражнения ще въздейства възпитателно? Shocked Жалко за горкото дете.

# 32
  • Мнения: 1 174
Мдаа, вече и думи нямам за подобни хора...Както някой преди мен писа и животните не си причиняват подобни неща, за тях унижението е нещо непознато...
За голямо съжаление случаите са много и вярвам, че по-голямата част от тях не можем и да предположим, че са измислени от детски възпитатели.
Аз самата си спомням, въпреки че си мисля, че съм имала най-добрите учителки в детската градина, за някои от наказанията на групата, по-специално от една леличка, когато нещо не й се занимаваше с нас или не искаше да ни чува гласовете...

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Луди хора..... #Cussing out

# 34
  • София, център
  • Мнения: 3 455
В близкото соц минало тази мярка е прилагана по ясли и детски градини. Твърди се от прилагащите я, че тя е част от методите за обучение на Макаренко. Също така се твърди, че веднъж приложена, тя постига моментално крайния резултат, стремежа към който е подтикнал приложението й.

Намерете си някоя бивша леличка да ви разкаже!

# 35
  • Мнения: 2 448
Цитат
Също така се твърди, че веднъж приложена, тя постига моментално крайния резултат, стремежа към който е подтикнал приложението й.

Което е една голяма глупост, защото на малко дете не можеш да знаеш в какъв етап е умственото му развитие, то едва ли ти прави напук като се нааква в гащите. Това, че някой е казал , че има някаква норма, кой кога да се приучи към ходене до тоалетна, нищо не означава.
Защото тези тъпи рамки за всичко само пречат на децата. Ние с това сме нямали проблем, но например много по късно от останалите деца моето започна да разбира речта и да говори. все ми казваха , голям е карай му се да не прави това или онова, той нарочно не слуша. Да, ама не, и добре, че не им се връзвах по акъла на такива много знайковци с таблиците да си съсипя излишно детето. Оказа се , че наистина не е разбирал речта, не само, че не можеше да говори. Това стана чак към третата година.
Такива мерки могат да се прилагат само от луди, на които лично аз бих предложила като настареят да им го приложат. Ефекта ще е поразителен!!! Изроди пълни!

# 36
  • София
  • Мнения: 395
Нали се сещате ,че дори да е нормално дете - родено без психически отклонения,то в тази среда ,и подобни "възпитателни действия" чакай да се развие нормално.Те всичките извращения започват от там.

# 37
  • София
  • Мнения: 1 529
 Поредното безумие... Питам се,защо простотията и жестокостта се увеличават?. Тъжно,потресаващо...
Защо изобщо трябва да има такива домове? Cry

# 38
  • Мнения: 1 240
Нямам думи, що за изрод трябва да си, за да постъпиш така с едно дете? Дано тази лелка си понесе наказанието!

# 39
  • Мнения: 1 447
Нямам думи, що за изрод трябва да си, за да постъпиш така с едно дете? Дано тази лелка си понесе наказанието!
Дано,но лошото е,че тя не е единствената,колко още има като нея. ooooh!

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Ужасно е просто.Снощи гледах репортажа с мъжа й, който убедително се опитваше да обясни как постъпката на жена му е напълно нормална. ooooh! Че детето си било виновно и заслужавало още какво ли не... #Cussing outНаправо не вярвах на ушите си.Останах отвратена и потресена.Дано се вземат някакви по-сериозни мерки..

# 41
  • Мнения: 9 973
 Tired тъжно е просто

# 42
  • Мнения: 3 246
стана ми мноиго болно, не съм гледала репортажа, но онемях като прочетох темичката, знам че стават и много по-жестоки неща, но..... всъщност оставам без думи, хубавото е че все пак е образувано производство, дано има резултат от действията на компетентните органи, и дано има кой да помогне на това дете, защщото не мога да си прадставя по какъв начин това поведение ще се отрази на неговата психика, ами другите деца в този дом.......

# 43
  • Мнения: 37
И аз гледах репортажа, очите ми се насълзиха, защо изобщо допускат толкова невежи и необразовни хора да работят с децата.Те милите и без това са ощетени ами на всичко отгоре и се гаврят с  тях. Тъжно.....

# 44
  • Мнения: 3 695
Ужас!  Sad

Общи условия

Активация на акаунт