Празниците наближават, Дюканките режима продължават - 138

  • 20 973
  • 442
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31
Да се пробвам ли и аз на първа?
 Laughing, неуспешно!
Честита нова тема и четете и изпълнявайте заглавието, ей! Wink

# 16
  • Мнения: 91
Да не се натрапвам, но покрай Шуши80 и аз се притесних  Sad , та моите килограми са по-малко и от нейните за цели 4 месеца.Заради това бавно сваляне отначало си внуших че имам хашимото  ooooh!, сега това претеснение ми висна като камък на шията - за таз хипер..кво беше,та чак  ще се откажа да чета още малко  ooooh!  от многото акъли на всезнаещи .Съжалявам за песимистичния ми пост но как да не се хвърли човек в размисли.
Филюдка всичко ще си дойде на мястото  Hug,поздравявам те за решението което си взела и мисля че е точното.
Колкото за материалите за водата от фийл гуд и Боби1974 ,си извадих необходимото за мен като извод,съгласна съм и с двете  Peace
str много се радвам че ни писа, заповядай и пак ,свежарче си   Flutter
Прегръдки на всички   bouquet Вещи спешъл на теб роза  -------{@

# 17
  • Мнения: 943
Добър вечер!вместо запис .... newsm78 ми хваля се ,че станах 67 кг.
Ама не ям много месо през деня,че няма откъде да си купя и само вечер ям...И те така те

# 18
  • Мнения: 2 922
Bettie Page, пропуснала съм появяването ти в редиците  Laughing
Радвам се да те видя   bouquet

# 19
  • Мнения: 459
Привет дюканки - сладуранки от мен и  Нотингам, Англия!
Вещи, за пореден път благодаря за новата тема  bouquet
Имам един въпрос и моля да не ми се сърдите, ако някога е коментирано, но всичко важно ми остана в другото PC в София  Hug
Та тук гледам предлагат по диетичните щандове соевото мляко и на опаковката пише, че е пълно с протеини и не знам дали да си купя  ooooh!
Хубава вечер на всички момичета и се връщам да дочитам старата тема Hug

# 20
  • Мнения: 1 988
момичета, моля за един бърз отговор-лененото семе заедно с триците ли го използвате и какво количество? Може ли в киселото мляко за закуска, в което вече сложих 2 с.л. трици да сложа и ленено семе и ще има ли ефект от гледна точка на ходенето до 00 или да пия разхлабителен чай, който между другото мразя вече Sick

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
За соевото сирене Дюкан казва в едно интервю, че е разрешено. За млякото не съм срещала нищо и съм на принципа "Всичко, което не е разрешено е забранено".

# 22
  • Мнения: 459
Вещи,  bouquet  bouquet

# 23
  • Мнения: 2 922
момичета, моля за един бърз отговор-лененото семе заедно с триците ли го използвате и какво количество? Може ли в киселото мляко за закуска, в което вече сложих 2 с.л. трици да сложа и ленено семе и ще има ли ефект от гледна точка на ходенето до 00 или да пия разхлабителен чай, който между другото мразя вече Sick

Аз слагам 3 с.л. трици с 1 ленено семе.

# 24
  • Мнения: 850
     Ехооо тук съм и аз , целувки на Вещи отново с перфектно оформление на новата темичка! Дано на всички да имаме само и много минуси !!!
  музичка  , не си го слагай на сърчицето , когато лекар го потвърди тогава , а не гадания от 1001 нощ!!!   love001 hug
 
  Лека и хубава вечер Дюкита!  newsm51 newsm03 newsm47

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 20:51 от shushy80

# 25
  • Мнения: X
  bouquet здравеите и от един новак.От известно време ви чета сколям интерес и реших и аз да прибвам тази диета.За сега всичко върви добре. килцата намаляват ,но МЦ  нещо закъснява.Може ли някои да ми обясни защо .ще сам ви много благода Wearyрна

Моят цикъл също се забави с повече от месец в началото, сега всичко е ок.

baby_doll, не съм много сигурна, но миналата година на Коледното варненско парти не ти ли се падна моят подарък?

# 26
  • Мнения: 243
            ЗДРАВЕЙТЕ ВСИЧКИ,
            ей, ветеранки, докато се наканим - темата преполовила. Така запазвам си ред и отивам да чета, после ще пиша.           
            ВЕЩИ, както винаги темата е разкошно оформена - благодаря ти  bouquet
            ЕЛИ - информацията за чая е супер полезна, поне за мен, изцяло си променям мнението за неговата употреба и ставам любител.
            СИЛА - понеже те познавам лично и знам каква сладурана си - страшно ти се зарадвах на снимките, моите адмирации, постигнала си мечтата си.  smile3501
           ФЕЕЛГОД  - гледам ти лентичката - резултата ти е чудесен - постовете ти много полезни
 newsm10
           ЛЕПИ - сладуранке, я се стегни, бавните работи са винаги по хубави - ще се оправиш, бъди спокойна, ще ги смъкнеш тия килца smile3534
            СТР - аз ще те прекръстя СТАР - добре дошъл младежо, радвам се за смелостта ти, но не се        очудвам, щом си приятел на МИРО - ТУНИ. Радвам се, че си постигнал целта си, дръж здраво, млади сте и трябва да изглеждате привлекателни за нежната половинка. Зариби и други приятели и дай ги насам, че тук тия ДИВОЙКИ за протеини плачат smile3508
            ЛИПСТИК - сложи си като начало лентичка и не бързай, ще си говорим след около месец, още е много рано. Всъщност момичетата с твоя проблем препоръчват режима да е 2П/7ПЗ, той им действа най добре, опитай, но така или иначе ще ги смъкнеш, в това съм сигурна. Добре дошла и успех. smile3525
            ЗОРИТА - добре дошла и на теб и успех ти желая  smile3525
            МАРЧЕЛКА - тя Лучито, пък и АЗ знаем що не мърдаме - ама ще се размърдаме, де ще ходим. smile3534
             НАНА - що да ти се караме - то тук при ДЮКАН само този "СПОРТ" е разрешен през първите две фази  newsm03 smile3506
             СВЕТЛАТ - бързо оздравяване на цялото домочадие.  love001
             НА МОМИЧЕТАТА В ГЕРМАНИЯ - РИЕН и ДРУГИТЕ (извинете ме, че сега не мога да  се сетя за имената ВИ, НА МАМА РАНОТСВЕ,        НА СМИЛЕЙ, КОТЕ и НИАЛА - весели празници момичета, дано се чувствате добре там където живеете и да не забравяте БЛИЗКИТЕ СИ В РОДИНАТА. ЩАСТЛИВА И ПОЛЗОТВОРНА НОВА ГОДИНА И ВЕСЕЛА КОЛЕДА. ФИЛЮДКИ ЗА ВСИЧКИ  love001
             РОШЛЕ, РАДА, НЕЛСЪН, БОБИ73, Тонито, АЙНУР,    ВЕСИТО, ШУШИ я да се стегнеш и да не слушаш глупости - и на всички други които не написах но обичам - ГУШКИ И ФИЛЮДКИ
              БАЧИ, ЗЕЛЕНКОТО и КРИ - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БЛОГА и хиляди благодарности, за труда, който полагате за нас  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 23:15 от ФИЛЮДКА

# 27
  • Мнения: 2 922
nuni76, и при мен имаше закъснение първия месец като почнах диетата, но само веднъж, след това всичко си беше нормално.

baby_doll, не съм много сигурна, но миналата година на Коледното варненско парти не ти ли се падна моят подарък?

Все още си го нося с голямо удоволствие   bouquet
п.п. тази година не те виждам сред записаните  Thinking

# 28
  • Мнения: X
Да, пропуснах записването. Обаче ако дюканки организирате нещо, непременно ще се включа.

# 29
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
Привет и от мен!    bouquet

Аз не пиша често поради липса на време, но пък при мен нещата вървят много добре. Радвам се, че така бързо напредвам и вече съм 63 кг. Остават уж още 3 кг., ама прибавих още 2 кг. Embarassed Не съм сменяла лентичката, някъде затрих адреса за промяна. Дотолкова свикнах с този режим, че не ми се поглежда друго. Навиците ми се промениха, изобщо съм много доволна. Laughing Не се отчайвайте и спазвайте стриктно правилата и ще постигнете желаното от вас тегло.
Целувам ви, без вас нямаше да стигна дотук!

Общи условия

Активация на акаунт