Абитуриентски бал-2

  • 77 496
  • 228
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 3
вижте и тук ... тези са ми любими http://jlmcouture.com/

Тези рокли са невероятни! Харесах си една страшно много и май ще си я поръчам. Мерси много vpam!   bouquet

Някой може ли да ми каже дали си заслужава да се поръчват онлайн рокли.. да препоръчате от къде.. аз като бях в София нищо не харесах а по сайтова сума ти рокли.. моля ви кажете ми... по напред в темата пак писах.. но никой нищо не отговори Sad  Praynig Peace

# 196
  • Мнения: 191
Тук гледам само красиви рокли,а интересни мъжки костюми никъде.Аз имам син абитуриент,и понеже мъжете не са така интусиазирани като жените и не обичат да пазаруват трябва ние майките да се "разтършуваме".Та ако може да покажете нещо интересно и впечатляващо за мъже,ще ви бъда много благодарна.

# 197
  • Мнения: 146
Plamchet0 , може би не ти отговарят хората, защото нямат опит, но си ми адашка и ще ти кажа аз какво мисля по въпроса  Hug - прекалено голям риск е  за меn да се поръча онлайн рокля, може да има разлика в цвета, изработката и качеството, не се знае дали ще си нацелиш точния номер, нито пък как ще стои този модел рокля на твоята фигура, аз лично не бих го направила, имайки предвид че и доставката ако се забави, ще си скъсаш нервите от притеснения като си дала толкова пари. Но предполагам, че има и момичета, за които всичко е било точно с онлайн поръчка.

Последна редакция: пт, 06 фев 2009, 22:02 от libellen

# 198
  • Мнения: 4 785
Тук гледам само красиви рокли,а интересни мъжки костюми никъде.Аз имам син абитуриент,и понеже мъжете не са така интусиазирани като жените и не обичат да пазаруват трябва ние майките да се "разтършуваме".Та ако може да покажете нещо интересно и впечатляващо за мъже,ще ви бъда много благодарна.

Ами аз имам брат абитуриент и понеже е по-спортна натура не се вижда в костюм, затова му препоръчах - че е и модерно - риза, по-разчупена, сако и хубави, качествени дънки - цвят индиго /за цвета още спорим/ и стилни обувки  Laughing

# 199
  • Мнения: 89
вижте и тук ... тези са ми любими http://jlmcouture.com/

Тези рокли са невероятни! Харесах си една страшно много и май ще си я поръчам. Мерси много vpam!   bouquet

Някой може ли да ми каже дали си заслужава да се поръчват онлайн рокли.. да препоръчате от къде.. аз като бях в София нищо не харесах а по сайтова сума ти рокли.. моля ви кажете ми... по напред в темата пак писах.. но никой нищо не отговори Sad  Praynig Peace
Според мен не е много оферта да си поръчващ през нета,защото ако нещо не е направена добре роклята няма как да искаш да ти я оправят

# 200
  • Canada,Montreal,L'île-Perrot,Pincourt
  • Мнения: 40
Здравейте на всички!
Plamchet0-трябва внимателно да прочетеш какви са изискванията за поръчка на онлайн рокли или нещо дръго,тъй като има сайтове,след като си си поръчал даден вид рокля или .... можеш да го върнеш до определен срок без да плащташ нищо,това го знам от личен опит от:www.victoriassecret.com,нямаше никакъв проблем с връщтането на обувките който си бях поръчала.Но, първо те съветвам да прочетеш много внимателно всичко при връщтането на дадена стока(какви са изискванията им)ако има такава въобщте. Peace 

# 201
  • Мнения: 3
Biberon, да ти кажа аз най-напред точно във Victoria'sSecret като гледах и от там ми тръгна идеята, защото и там си харесах много неща  Simple Smile Сигурно ще ти пиша на ЛС да ми кажеш за това с връщането  а и др въпроси Wink С другите съм съгласна наистина...аз по принцип съм много резервирана към подобни неща.. не искам да се прецекам(нормално) но просто наистина ..тук нищо не мога да си харесам... все пак има още време де.. Wink Имам планове и до Гърция са скокна.. там знам поне че са много по-евтини от нашите, а и имат много хубави неща Wink Така че каквото сабя покаже... ще докладвам ако има някакъв напредък Wink Мерси пак  Hug Hug Hug

# 202
  • Canada,Montreal,L'île-Perrot,Pincourt
  • Мнения: 40
Plamchet0 изчисти си кутията мила Simple Smile Peace

# 203
  • Мнения: 13 512
Запис и от мен. Имам абитуриентка на 26 май тази година. Бях решила да не се вживявам много, но като гледам колко кичозни и ужасни рокли се продават май ще се...
Към Иля...много ми харесват роклите на Elie Saab, но незнам дали може да си купиш от някъде, а не ми се шие. Харесахме си един модел от пролетната му колекция за 2009.
В бутик Ла Споса може да се поръчат, но цените започват от 2500 евро.

# 204
  • Мнения: 77
По-горе едно от момичетата писа, че иска такава рокля:


Аз на бала си бях с почти такава! Само че я видях върху певицата Цеца Ражнатовиц, а не върху г-жа Бекъм  Mr. Green

Моята беше черна и там където е орнамента при мен имаше нещо като камъчета ли, незнам как да ви го обясня...
Плата струваше 30лв - черен със сребристи мотиви; приличаше на сатен, незнам как точно се нарича!
Ушиването  - 30лв. (Говорим за шивашко ателие във Видин)
Прическа(начупена коса) - 15лв
Обувки с 12см ток  Laughing 60лв
Грим - аз(безплатно)  Mr. Green
Кола - семейния ни фолсваген (по принцип се спира далеч зад училището, което е в центъра на града, и нямаше кой да ни види колите)
Бижута - подарък от леля ми.

Общо за бала: по-малко от 150лв

Цяла вечер си танцувах и дивеех, върху мен се лееше шампанско, вино и не ми пукаше за роклята.
Съученичките ми с рокли на Жана Жекова за по 1000лв не смееха да танцуват за да не ги цепнат или изцапат!
Съученичките ми с рокли на принцеси с обръчи пък бяха трагедия - роклите тежаха, не можеха да отидат в тоалетната, абе кошмар!  Joy
След бала си резнах роклята и я направих лятна. От когато живея в Бургас, редовно си я обличам лятото и ... към Брилянтин (СЛ.бряг) с горда стъпка!  Mr. Green

Мисълта ми беше - вземете си нещо, в което ще се чувствате добре, ще скачате, ще викате, ще изглеждате млади и свежи!
Не се изхвърляйте с хилядарки за рокли, прически и коли - не си заслужава!

Ехххх, защо тогава нямах цифров апарат да ви покажа пиянските снимки. Бях си на обикновено апаратче. Sad


П.С.
Бал: 2005 година. Видин  Sunglasses

# 205
  • Мнения: 8
Между другото видях такава рокля, като тази на Виктория в един магазин в Асеновград, само че беше жълта, но като цяло положението беше трагично, във всички магазини едни еднотипни рокли, натруфени и кичозни. Бях се отчаяла накрая, нищо не си харесах и в крайна сметка си поръчах рокля в едно ателие, по модел на Elie Saab. Не знам как ще я ушият, но поне цвета е точно този, който си представях  Crazy

# 206
  • Мнения: 40
Biberon може ли да те помоля направо тука да ни разкажеш какъв е твоя опит с пазаруването от Victoria's secret. Това което си поръча като на снимката ли изглеждаше, или те разочарова? Навреме ли пристигна поръчката или закъсня? А после с връщането сложни ли бяха много нещата?
  bouquet

# 207
  • Мнения: 12
По-горе едно от момичетата писа, че иска такава рокля:


Аз на бала си бях с почти такава! Само че я видях върху певицата Цеца Ражнатовиц, а не върху г-жа Бекъм  Mr. Green

Моята беше черна и там където е орнамента при мен имаше нещо като камъчета ли, незнам как да ви го обясня...
Плата струваше 30лв - черен със сребристи мотиви; приличаше на сатен, незнам как точно се нарича!
Ушиването  - 30лв. (Говорим за шивашко ателие във Видин)
Прическа(начупена коса) - 15лв
Обувки с 12см ток  Laughing 60лв
Грим - аз(безплатно)  Mr. Green
Кола - семейния ни фолсваген (по принцип се спира далеч зад училището, което е в центъра на града, и нямаше кой да ни види колите)
Бижута - подарък от леля ми.

Общо за бала: по-малко от 150лв

Цяла вечер си танцувах и дивеех, върху мен се лееше шампанско, вино и не ми пукаше за роклята.
Съученичките ми с рокли на Жана Жекова за по 1000лв не смееха да танцуват за да не ги цепнат или изцапат!
Съученичките ми с рокли на принцеси с обръчи пък бяха трагедия - роклите тежаха, не можеха да отидат в тоалетната, абе кошмар!  Joy
След бала си резнах роклята и я направих лятна. От когато живея в Бургас, редовно си я обличам лятото и ... към Брилянтин (СЛ.бряг) с горда стъпка!  Mr. Green

Мисълта ми беше - вземете си нещо, в което ще се чувствате добре, ще скачате, ще викате, ще изглеждате млади и свежи!
Не се изхвърляйте с хилядарки за рокли, прически и коли - не си заслужава!

Ехххх, защо тогава нямах цифров апарат да ви покажа пиянските снимки. Бях си на обикновено апаратче. Sad


П.С.
Бал: 2005 година. Видин  Sunglasses

 Shocked Много ефтино е излезнало,да видим на мен колко ще ми искат аз мисля отгоре да ми е корсет,а не точно така но ще видим #Crazy както е тръгнало ще остана без рокля ако пък се оправя с роклята обувките са ми проблем,защото не мога да съм на ток

# 208
  • Мнения: 89
По-горе едно от момичетата писа, че иска такава рокля:


Аз на бала си бях с почти такава! Само че я видях върху певицата Цеца Ражнатовиц, а не върху г-жа Бекъм  Mr. Green

Моята беше черна и там където е орнамента при мен имаше нещо като камъчета ли, незнам как да ви го обясня...
Плата струваше 30лв - черен със сребристи мотиви; приличаше на сатен, незнам как точно се нарича!
Ушиването  - 30лв. (Говорим за шивашко ателие във Видин)
Прическа(начупена коса) - 15лв
Обувки с 12см ток  Laughing 60лв
Грим - аз(безплатно)  Mr. Green
Кола - семейния ни фолсваген (по принцип се спира далеч зад училището, което е в центъра на града, и нямаше кой да ни види колите)
Бижута - подарък от леля ми.

Общо за бала: по-малко от 150лв

Цяла вечер си танцувах и дивеех, върху мен се лееше шампанско, вино и не ми пукаше за роклята.
Съученичките ми с рокли на Жана Жекова за по 1000лв не смееха да танцуват за да не ги цепнат или изцапат!
Съученичките ми с рокли на принцеси с обръчи пък бяха трагедия - роклите тежаха, не можеха да отидат в тоалетната, абе кошмар!  Joy
След бала си резнах роклята и я направих лятна. От когато живея в Бургас, редовно си я обличам лятото и ... към Брилянтин (СЛ.бряг) с горда стъпка!  Mr. Green

Мисълта ми беше - вземете си нещо, в което ще се чувствате добре, ще скачате, ще викате, ще изглеждате млади и свежи!
Не се изхвърляйте с хилядарки за рокли, прически и коли - не си заслужава!

Ехххх, защо тогава нямах цифров апарат да ви покажа пиянските снимки. Бях си на обикновено апаратче. Sad


П.С.
Бал: 2005 година. Видин  Sunglasses
Боже наистина ти е излязло евтино.Аз си намерих шивачка тя е моделиерка има си собствено ателие, шие прекрасно,но взима 200 лв.само за работа,след това плата ми не е евтин предполагам,прическата при моята фризьорка ще ми излезе около 100 лв(без боята и подстригването)грима няма да рискувам аз да си го правя и за него 50 лв.да речем нз колко вървят,чанта,обувки лелелеле  #Crazy.За кола нямам проблем наш познат има Cayenne ,но не смятам че има някакво значение с каква кола си .
Значи примерно рокля: 600 лв
прическа:150 лв
грим:50 лв
чанта:50 лв
обувки:60 лв
бижута:100 лв
Значи към 1000 лв +,-  ooooh!

# 209
  • Мнения: 3
Plamchet0 изчисти си кутията мила Simple Smile Peace

Изчистих, ама сега е твой ред  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт