препоръчайте ми шишета за 2рото бебе!

  • 3 043
  • 28
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 363
Сега съм на Авент,милсех да не ги сменям ,но доколкото разбрах,не е много редно,тъй като се захабяват!Нещо не съм много доволна от досегашните,понякога така цвърчат докато храня дететои само го разбуждат.Да не говорим,4е преди редовно го оливах с тях...Та харесалала съм си едни tommy нещо си се казваха,виждала съм ги в mothercare!Някой ползвал ли ги е и доволен ли е????Благодря предварително

# 1
  • Мнения: 2 960

аз давам на малкия Ам-то от това шише на Чико.Доволна съм!!!

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Аз ползвам стъклени на NUK, с широко гърло и съм много доволна.

# 3
# 4
  • Мнения: 7

аз давам на малкия Ам-то от това шише на Чико.Доволна съм!!!
И АЗ СЪМ ДОВОЛНА ОТ НЕГО

# 5
  • BG
  • Мнения: 1 900

аз давам на малкия Ам-то от това шише на Чико.Доволна съм!!!
И аз съм с това.Доволна съм.

# 6
# 7
# 8
  • Разград
  • Мнения: 518

Изключително много съм доволна  Peace

# 9
  • Мнения: 1 062
...Та харесалала съм си едни tommy нещо си се казваха,виждала съм ги в mothercare!Някой ползвал ли ги е и доволен ли е????Благодря предварително

За тези ли става на въпрос?
Аз ги ползвам и съм много доволна  Flutter

Погледни и тази тема с мнения относно шишетата
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=352117.0

# 10
  • Мнения: 4 335
В началото ползвах Чико,изобщо не сьм доволна.
Сега сме на Авент,не сьм имала проблеми и не бих ги сменила.

# 11
  • Мнения: 363
да точно тези са Hug

Последна редакция: пт, 12 дек 2008, 09:51 от Vivi

# 12
  • Мнения: 1 512
Ползвам стъклените на Нук с широко гърло и съм доволна от тях.

# 13
  • Мнения: 417
Аз ползвам АВЕНТ , но както ти си описала понякога цвърчат и при затварянето на шишето и след това като го разклатя тече. Бибероните им се късат много лесно. Не съм очарована от тях и смятам да ги сменя. В началото бях много доволна от Авент , но след продължително ползване явно се изхабяват , знам ли. Thinking Като казвам продължително имам предвит , че ги ползвам вече 6-и месец.

# 14
  • Мнения: 3 315
Като казвам продължително имам предвит , че ги ползвам вече 6-и месец.

ами шишетата се захабяват и трябва да се сменят , и аз моите на 6 м. ги сменям с нови - бибите по често  Peace

# 15
  • Мнения: 9 973
на мен би-фрий-то ми протече и взех на камера

# 16
  • Мнения: 5 940
Синът ми сам си избра тези на Чико. Бях взела на Авент със силиконови биберони, въобще не искаше да пие от тях. Понякога самото дете подсказва правилния избор.

# 17
  • Мнения: 96
Pigeon - много съм доволна, особено са подходящи за бебета на смесено хранене.

# 18
  • Мнения: 90
Шишетата на Авент 'цвърчат', защото имат анти коликова система с която въздуха от шишето се извежда на вън по време на хранене,но щом не са ти удобни ги смени.Всички шишета се захабяват,те не са за ползване до безкрайност,трябва да се сменят на 3-4 месеца.

# 19
  • Мнения: 363
Благодаря за отговорите!

# 20
  • Мнения: 822
Шишетата на Авент 'цвърчат', защото имат анти коликова система с която въздуха от шишето се извежда на вън по време на хранене,но щом не са ти удобни ги смени.Всички шишета се захабяват,те не са за ползване до безкрайност,трябва да се сменят на 3-4 месеца.
Точно така.И аз ползвам на Авент и съм много доволна,но ги сменям на 3 месеца.

# 21
  • Мнения: 363
Ясно ми е откакво е шумът ,но ме дразни,а и мисля ,че може и по- добри от тях да има .Насочила съм се към TOMMEE TIPPEE!

# 22
  • Мнения: 799
За първото дете ползвах някакви пластмасови измишльотини на Дисни (3 бр. купувани тук), с тях изкарах до края на периода с шишетата, но кърмех до 7-мия месец, така че не съм ги ползвала много.
За второто (2 месеца) съм със стъклени шишета на Нук (с тясно гърло) и на Джъмбо. Отново кърмя, но ги ползвам за вода, добавка (чат-пат) или даване на изцедена кърма, когато ме няма. Надявам се да избутам с тях до 6-7-мия месец, и когато приключа със стерилизацията ще мина на пластмасови.

BTW, къде има стъклени шишета на НУК с широко гърло  newsm78

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Според мен шишетата на Би Фрии са най-добрите

# 24
  • Мнения: 493
Плзвам на Авент,нямам проб;еми с тях и съм си много доволна Peace

# 25
  • Мнения: 498
с първото и второто ползвах на Авент и Чико,като и  на шишетата на Чико слагах бибероните на Авент

# 26
  • Мнения: 104
Вземи на "Lindam"-няма да сбъркаш. Ще забравиш за други шишета.Имат най добрата антиколикова система - казвам го от опит,защото преди да ги намеря,ползвах прехвалените "Avent". Не мога да качвам снимки ,но като напишеш в GOOGLE -Lindam и ще ги видиш всичките продукти. Ние вече сме на 7 мес. и не съм и помисляла да ги сменям.

# 27
  • Мнения: 57
BTW, къде има стъклени шишета на НУК с широко гърло  newsm78

И аз търся такова шише - виждала съм на живо стъклено 120 мл - много удобно изглежда, но жената каза, че е купено отдавна. Сега не мога да намеря никъде.
 savina_33  , ти от къде си намери?

Иначе ползвала съм много видове шишета и биберони, тъй като детето ми имаше доста проблеми с храненето. От шишетата повече ми допадат тия с широко гърло, тъй като са по-лесни за почистване и дозиране на млякото - ползвали сме Chicco, NUK, Pigeon, Essential, True - всички са хубави. От бибероните харесвам анатомичните на НУК -  пасват на почти всякакви шишета, а и системата против колики си е отгоре на самия биберон и не можеш да сгрешиш на къде да го обърнеш, за да влиза свободно въздуха в шишето - т.е. системата винаги е ефективна.
За второто бебе още не знам какво ще използвам, ще видим какво ще предпочете СЪР  Laughing

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 723
Аз съм с шишета на TOMMEE TIPPEE и съм страшно давална.

Общи условия

Активация на акаунт