Dexter

  • 22 652
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 828
Току що видях, че третата книга излиза на български на 26 октомври и въпреки, че не съм очарована от първите две, ще си взема и третата  Grinning
Не съм гледала още 3 и 4 серия, че все не остава време  Confused

# 16
  • Мнения: 295
И аз не съм гледала 3 и 4 серия...май само 1ви сеозн ми беше интересно,втория го гледах межудругото,а трети със зор...Може би ще го оставя за почивките между сезоните на другите серияли,че сега само го претупвам Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 5 828
За мен Декстър е уникален сериал  Peace
Има много подобни филми и сериали, на няма друг такъв, който да ме накара да харесам сериен убиец и през цялото време да му стискам палци да не го хванат  Simple Smile
Майкъл Хол е великолепен в ролята, харесва ми обстановката, в която се развива действието - горещия Маями, а за саундтрака нямам думи ... 

# 18
  • Мнения: 295
Изгледах всичко дотук и взе да ми харесва...
Кефи ме жената на Декс-изглежда добре,стилна и със самочувствие,не като в предните сезони.
Харесва ми и,че Декс за сега не е под подозрение,възрастния дедектив също ми е приятен.
А физиономиите когато Декстър си говори сам са един път!

# 19
  • Мнения: 11 818
Явно във Форума няма много фенове на сериала.. жалко. Изгледахме 4-ти сезон и последната серия беше просто... едва заспах. Очаква се 5-ти!

# 20
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз съм изгледала само две серии, сега по празниците мисля да изгледам целия сезон на куп Simple Smile

# 21
  • Мнения: 295
Аз съм си събрала последните 4 серии и аз по празниците.Да не би 12та да е последната?Честно казано от начало ми вървече много трудно,но после ми стана интересен Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 5 828
Да, свърши сезона само с 12 серии  Confused

# 23
  • Мнения: 322
Уникален е сериала! Първи и втори сезон ги изгледах на един дъх, третия обаче не ми хареса и го изоставих... Наскоро обаче го изгледах, а четвъртия сезон се оказа невероятен, най-добрия досега!  Финала не ме остави на мира дни наред...

# 24
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз за два дена изгледах 9 серии от 4-тия сезон, остават ми още 3  Crazy
За мен това е уникален сериал!

# 25
  • Мнения: 2 550
Уникален е сериала! Първи и втори сезон ги изгледах на един дъх, третия обаче не ми хареса и го изоставих... Наскоро обаче го изгледах, а четвъртия сезон се оказа невероятен, най-добрия досега!  Финала не ме остави на мира дни наред...

Мда, и мен ме изуми и изненада финала.
Началото на 4ти сезон почна слабо, но за сметка на това после стана много интересно!
Чакам с нетърпение 5ти сезон Simple Smile

Последна редакция: ср, 23 дек 2009, 13:54 от Марчето

# 26
  • Мнения: 2 040
И аз много харесвам сериала, но още не съм гледала нищо от 4 сезон. Чакам да се посъберат повечко серии, че 3 сезон с мъжа ми го изгледахме за 3-4 дена. Сега съм решила по празниците да му дойде реда и на него.

Има много подобни филми и сериали, на няма друг такъв, който да ме накара да харесам сериен убиец и през цялото време да му стискам палци да не го хванат  Simple Smile
И аз така smile3521
А иначе освен Декс много ми  симпатичен Ейнджъл Батиста. Убива ме с тия шапки, дето ги носи  Laughing

# 27
  • Мнения: 295
Надявам се да няма 5ти сезон,наистина много кофти край..малкия и той един ден ще тръгне по стъпките на Декс...

# 28
  • Мнения: 322
Със сигурност ще има пети сезон, ще започнат да го излъчват септември догодина  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 5 828
Изгледах го, страхотен край  Crazy
Нямам търпение за следващия сезон, какво ли ще измислят  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт