Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-9 от 9 отговора
Човекът е в Германия и се оплаква от седмица, че коляното му е подуто и при натиск, остава бял отпечатък, т.е. най-вероятно събира вода.
Проблемът е, че няма време, а и е инат, за да отиде на лекар и да се заеме с проблема. Има ли друг начин, с който да се справи сам?
Моля, дайте съвет, някакви рецепти, лекарства или друго? Rolling Eyes Praynig
Знам, че самолечението не е добра идея, но в случая не знам какво трябва да му стане, за да вземе мерки...
Цитирай

Омесва се твърдо тесто от вода и брашно само.После се прави на малка питка  наръсва с нишадър и се налага на коляното .Отгоре се връзва с бинт за цялата нощ и така поне 15-20 вечери.Баща ми успешно преди години се излекува.
Цитирай

Мерси, Веси. bouquet
Как беше медицинското наименование на нишадъра?
Цитирай

Мерси, Веси. bouquet
Как беше медицинското наименование на нишадъра?

Амониев хлорид ако се не лъжа. Rolling Eyes.Даже съм почти сигурна,но нека още някой каже.
Цитирай

Открих го в Гугъл. Латинското е Ammonium Chloride - NH4Cl.
Мерси, Веси. bouquet
Но може да е разтегнат минискус или колянните кръстни връзки да са скъсани, което си е опасно.
Казаха вкъщи, че е най-добре на лекар, което и аз подкрепям, понеже от това човек може да окуцее, но как да се оправиш с инат. #2gunfire
Цитирай

А стъпва ли на кракът?
Мисля, че все пак трябва да вземе нещо противовъзпалително/Волтарен,Мовалис, Пироксикам/ през устата.
Цитирай

А стъпва ли на кракът?
Мисля, че все пак трябва да вземе нещо противовъзпалително/Волтарен,Мовалис, Пироксикам/ през устата.

Когато го раздвижи, не го боли и го движи спокойно. Застои ли се със сгънат крак, после болезнено го разгъва и обратното. Стъпва иначе, куца. Каза, че подутото го боли и при най-лекия допир. Аз мисля, че е свързано с минискуса и събира вода.

Най-накрая успях да го уверя да иде на лекар и утре ще е на преглед вечерта някъде във Франкфурт. Ще го питам утре какво е станало и какво са му предписали и ще пиша тук.
Благодаря на всички. bouquet Hug
Цитирай

Оооо ако е минискус обезателно на лекар.
Цитирай

Оооо ако е минискус обезателно на лекар.

Имам предчувствие, че ще се окаже точно това. Дано да отиде наистина на лекар утре, защото е така вече пети ден. Praynig Mad
Цитирай

Човекът е в Германия и се оплаква от седмица, че коляното му е подуто и при натиск, остава бял отпечатък, т.е. най-вероятно събира вода.
Проблемът е, че няма време, а и е инат, за да отиде на лекар и да се заеме с проблема. Има ли друг начин, с който да се справи сам?
Моля, дайте съвет, някакви рецепти, лекарства или друго? Rolling Eyes Praynig
Знам, че самолечението не е добра идея, но в случая не знам какво трябва да му стане, за да вземе мерки...

[/quote
Цитирай

1-9 от 9 отговора